Teknobu

SafeMoon Coin nedir? Geleceği Hakkında Tahminler


SafeMoon Coin nedir? Geleceği Hakkında Tahminler

SafeMoon Coin nedir? Geleceği Hakkında Tahminler

Sevgili dostlar bu yazımızda bugün safemoon coin nedir geleceği var mıdır fiyat tahminleri yorumları güvenlimi gibi sorulara cevaplar verdik.

SafeMoon Coin, en yeni ve en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden biridir. İşte nasıl çalıştığı ve nasıl satın alınacağı

SafeMoon, son zamanlarda Bitcoin’in rekor düzeyde yüksek değerlere ulaştığı Dogecoin’in % 11.000’in üzerinde büyüdüğü bir pazarda bile en yeni ve en hızlı büyüyen kripto para birimlerinden biridir .

Yine de SafeMoon Coin, madeni paralarını (veya “jetonlarını”) takas etmeye çalışan herkese ceza uyguladığı için çok sıra dışı bir dijital para birimidir. Sadece birkaç haftalık olduğu için, tamamen yeniliği, bazı potansiyel kripto alıcılarının onu bilinmeyen bir miktar olarak görmelerine neden olabilir. İşte SafeMoon hakkında bilmeniz gereken her şey ve yeni doğan para birimini kendiniz için nasıl satın alabileceğiniz.

SafeMoon Coin nedir?

SafeMoon Coin
SafeMoon Coin

SafeMoon bir altcoin’dir: Bitcoin’e genel olarak benzeyen, ancak bazı belirgin ayrımları olan blockchain tabanlı bir dijital para birimidir. Mart 2021’de piyasaya sürüldü ve şimdiden 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Celr Coin Geleceği 2021 En İyi Fiyat Tahminleri

SafeMoon’un benzersiz özelliği, jetonlarını satan herkesten% 10 ücret almasıdır; Bu ücretin% 5’i daha sonra diğer tüm SafeMoon sahiplerine yeniden dağıtılarak, esasen tokenlerine takılanları ödüllendiriyor ve satışı caydırıcı hale getiriyor.

Bitcoin gibi kripto para birimlerine yönelik eleştirilerden biri, basitçe yatırım yapılabilir mallar haline gelmek için çalışan, merkezi olmayan bir para birimi sağlama hedeflerinden nasıl saptıklarıdır; Ne olursa olsun, SafeMoon ile gerçekten satın alabileceğiniz net değil, ancak satış ücreti en azından sahiplerini şimdilik yalnızca jetonlarını alıp satmamaya teşvik ediyor.

SafeMoon, altcoin Dogecoin’e daha ciddi bir yaklaşım olarak da görülebilir.

Dogecoin gibi SafeMoon da birim başına Bitcoin veya Ethereum’dan çok daha düşük bir değere sahip, ancak değeri artıyor. Coin Market Cap şu anda her bir tokene 0,000005 $ ‘da sahip, Nisan ayının başındaki zirvesinin yarısından az, ancak 0,0000000010 $ lansman değerinden bir artış. 

Bu , piyasa değerine göre en iyi kripto para birimi oyuncuları listesine girmesi için yeterli değil , ancak satış ücretine rağmen SafeMoon Coin hala ucuzken dahil olmak isteyen potansiyel yatırımcıların ilgisini çekiyor.

SafeMoon Güvenli midir?

Kripto para birimleri genellikle son derece değişkendir ve mevcut kanıtlara göre SafeMoon Coin çok farklı görünmüyor: değeri büyüdükçe bile, biri Nisan ayında zaten meydana gelen büyük slaytlara meyillidir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Sushi Coin Nedir? Sushi Coin Geleceği 2021

Bu, çok sayıda yatırımın olduğu kurs için eşit olsa da, SafeMoon bir Ponzi şemasıyla da karşılaştırıldı, çünkü gelecekte yapabileceğiniz herhangi bir kâr, birisinin daha ileride yaptığınızdan daha fazla jeton için ödeme yapmasına dayanıyor. Satış ücreti ve yeniden dağıtım modelinin, erken benimseyenleri teşvik ettiği ve daha sonra sonraki satışlardan en çok kazanacağı söylenebilir.

Cryptocurrency yatırımcısı ve influencer Lark Davis, Twitter’da SafeMoon’a karşı uyarıda bulundu , “Unutma, bir saadetinden para kazanman, bunun bir saadet zinciri olduğu gerçeğini değiştirmez.” Davis ayrıca SafeMoon’u , ABD eyalet düzeyindeki iki menkul kıymet düzenleyicisinin yatırımcıları bir Ponzi planına benzerlikleri konusunda alenen uyardıktan sonra 2018’de kapanan bir kripto para birimi olan BitConnect ile karşılaştırdı .

Kripto para birimine odaklanan dolandırıcılık karşıtı bir kolektif olan WarOnRugs , SafeMoon sahiplerini kendi likidite havuzunun% 50’sinden fazlasını kilitledikleri için eleştirdi. Grup, bunun bir çıkış dolandırıcılığı biçimi olan bir “daralma” ile sonuçlanabileceğini iddia ediyor. Bu durum, likiditenin kasıtlı olarak bir piyasadan çekilerek tüccarların satış yapamamasına neden oluyor. SafeMoon CEO’su John Karony, para birimini daha güvenli hale getirmek için likiditenin tutulduğunu savunuyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   SKL Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri

SafeMoon’u Nasıl Satın alabilirim?

Risk almaya istekliysen, SafeMoon’u dört kripto borsasından birinden satın alabilirsin: PancakeSwap, BitMart, WhiteBit ve Bakery Swap. Bitcoin gibi bir para birimini satın almaktan daha karmaşık bir süreçtir: Temel olarak Binance coinleri, başka bir kripto para satın almanız ve ardından bunları SafeMoon ile takas etmeniz gerekir.

Örneğin PancakeSwap’i kullanmak için önce Trust Wallet uygulamasını indirmeniz, ardından Binance coinleri (BNB veya BSC) satın almanız ve cüzdana eklemeniz gerekir. Ardından Trust Wallet uygulaması üzerinden PancakeSwap’i ziyaret edin, SafeMoon sayfasını bulun ve Binance’inizi oradan değiştirin.

Özel bir SafeMoon cüzdanı hazırlanıyor, bu yüzden umarım bu süreci basitleştirir. Kripto para birimlerini yatırım olarak kullanmanın en iyi zamanlarda riskli olduğunu ve sonunda kendi paranız olduğunu unutmayın.

SafeMoon Coin Geleceği Var mıdır?

Safemoon coin için bir geleceği var mıdır bunun için kesin birşey söyleyemiyoruz. Ama büyüme yönünde ilerleyen altconilerden birisi olduğu kesindir.

”Google
21 Beğen