Teknobu

Rocket Royale Apk Android ve iOS İçin Ücretsiz Online Video Oyunu Uygulamasını İndirin 2021


Rocket Royale Apk Android ve iOS İçin Ücretsiz Online Video Oyunu Uygulamasını İndirin 2021

Rocket Royale Apk Android ve iOS İçin Ücretsiz Online Video Oyunu Uygulamasını İndirin 2021

Rocket Royale APK Android ve iOS için Ücretsiz Online Video Oyunu Uygulamasını İndir (Son Sürüm) – APK İndir Rocket Royale, bu ortak türe bazı benzersiz oyun öğeleri eklemeyi başaran fantastik bir kraliyet savaş oyunudur. Genel olarak, mükemmel grafiklere sahip özel ve eğlenceli bir oyundur. Peki, bir roket yaratır mısın yoksa düşmanlarını yok eder misin?

Android, iOS, PC için Rocket Royale APK’nin en son sürümünü buradan indirin ve yükleyin. Android ve iPhone için Rocket Royale Uygulaması için ayrıntılı indirme işlemi burada verilmiştir. Burada sizinle bu uygulamanın en son güncelleme sürümünü paylaşacağım.

Rocket Royale Apk
Rocket Royale Apk

Rocket Royale APK nedir?

Rocket Royale, Fortnite’tan ilham alan bir battle royale oyunudur. Bu sefer oyunu kazanmanın iki yolu var: diğer tüm oyuncuları öldür veya bir roket yap ve adadan kaç!

Rocket Royale’in kontrol sistemi, yukarıda listelenen Fortnite’a oldukça benzer. Tabletteki bir düğmeye basarak ölümcül silahınız ve bir çekiç arasında geçiş yapabilirsiniz. Roket teknenizin malzemesi için rampalar, zeminler ve duvarlar elde etmek için binaları ve meteorları yıkmak için çekici kullanın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hay Day Elmas Hilesi (İpuçları)2021

Uygulama, Eğlence Sektöründeki en iyi uygulamadır. Bu uygulamayı yayınladıktan sonra, popüler özellikleri ve güzel kullanıcı deneyimi için kısa sürede viral oluyor.

Rocket Royale, bir roket botu yaratmanın ve adadan kaçmanın bir yolu, ancak onu kazanmanın tek yolu değil. Ayrıca, adanın her tarafında gizlenmiş 20’den fazla silahı kullanarak diğer tüm oyuncuları öldürme fırsatınız var. Uzun menzilli tüfekler, ateşli silahlar, tabancalar vb. Kullanın. Silahın rengi de Fortnite gibi nadir olduğunu gösteriyor.

Rocket Royale APK’nın Özellikleri

  • Benzersiz Rocket Battle Royale oynanışı.
  • Her şey yok edilebilir! Gerçek Sandbox modu.
  • El işi Savunmaları, Kaleler, Kuleler, Gökyüzü Köprüleri, mümkün olan her şey.
  • Gerçek zamanlı hızlı tempolu 25 Oyunculu çevrimiçi maçlar.
  • Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın, arkadaş listeniz aracılığıyla arkadaş oyununuza bağlanın.
  • Alabileceğiniz en yüksek FPS (saniyedeki kare sayısı).
  • Yağmalamak için tonlarca eşya ve silah.
  • Büyük açık dünya savaş alanı.

Bunlar APK’nin bazı özellikleridir.

Apk’yi Android veya iOS Cihazına yükleyin

Bu bölümde, Apk’ı Herhangi Bir Android Cihaza veya iOS’a Nasıl İndirip Yükleyeceğinizi öğreneceksiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   LFS Mobile Online Apk İndir Güncel 2021

Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu kurarken bazı sorunlar çıkarır. Böylece ilk önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz.

Bilinmeyen kaynağı kontrol edin, sadece şu adımları izleyin: Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar. Bilinmeyen Kaynakların Rocket Royale APK İndirme dosyasını yüklemesine izin verin  .

download 2
”Google
11 Beğen

Yapılan Yorumlar