Teknobu

Xiaomi, Redmi Note 9S Android 11 Güncellemesini yayınladı (İndirme Bağlantısı Mevcut)


Xiaomi, Redmi Note 9S Android 11 Güncellemesini yayınladı (İndirme Bağlantısı Mevcut)

Xiaomi, Redmi Note 9S Android 11 Güncellemesini yayınladı (İndirme Bağlantısı Mevcut)

Xiaomi, Android 11 güncellemesini bazı cihazlara yayınladıktan sonra nihayet Redmi Note 9S Android 11 Güncellemesini yayınladı. 

Redmi Note 9S yaklaşık iki ay önce MIUI 12 güncellemesini aldı , ancak Android 10’a dayanıyordu. Redmi Note 9S için bu Android 11 güncellemesi de MIUI 12’ye dayanıyor. Bu yazımızda Redmi Note 9S Android 11 Güncellemesi ile birlikte indirme bağlantıları.

MIUI güncelleme geçmişine bakarsak, Xiaomi’nin sicili etkileyici değil. Ancak neyse ki Redmi Note 9S kullanıcıları artık uzun bir bekleyişin ardından Android 11 özelliklerini kullanabilecek. Yaklaşık bir hafta önce, Android 11 güncellemesi Hindistan’da hem Redmi Note 9 Pro hem de Redmi Note 9S için görüldü . Ancak şimdi Redmi Note 9S Android 11 güncellemesi tüm dünyada mevcuttur.

Redmi Note 9S Android 11

Xiaomi Redmi Note 9S Android 11 Güncellemesi

En son Android 11 güncellemesi, V12.0.1.0.RJWMIXM yapı numarasıyla birlikte gelir . Ayrıca en son Ocak 2021 güvenlik yamasını da getiriyor. Android 11 güncellemelerine sahip diğer Xiaomi telefonlarıyla aynı bazı yeni Android 11 özellikleriyle birlikte gelir. Bununla birlikte, tam değişiklik günlüğüne sahip değiliz, ancak değişiklik günlüğü hazır olduğunda yakında güncelleyeceğiz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dell Garanti Sorgulama (Dell Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır ?) 2021
Redmi Note 0S

Bazı Xiaomi cihazlarında, Xiaomi’nin Android güncellemelerinde birçok büyük hata gördük ve Bootloop, birçok Xiaomi kullanıcısının daha önce karşılaştığı en büyük sorunlardan biri. Güncellemeden kaçınmanızın nedenlerinden biridir. Ancak Redmi Note 9S Android 11 güncellemesi zaten dahili olarak test edildi ve Hindistan’da zaten mevcut. Bu, endişelenecek büyük bir hata olmayacağı anlamına gelir.

Bildiğiniz gibi, Xiaomi’nin OTA güncellemelerini toplu olarak yayınladığını bildiğinizden, güncellemeyi ilk birkaç partide alamayabilirsiniz. Ancak Android 11’i hemen denemek istiyorsanız, güncellemeyi manuel olarak yükleyebilirsiniz. Neyse ki, telefonunuzda flaş yapabileceğiniz Redmi Note 9S Android 11 Firmware de mevcuttur.

Akıllı telefonunuzu stok kurtarmaya açarak bu paketi yandan yükleyebilir, ardından güncellemeyi SD karttan uygulayıp indirilen paketi seçebilirsiniz. Bu kadar.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, Redmi Note 9S’nizi yeniden başlatın, bittiğinde, cihazınızı Android 11 tabanlı MIUI 12 üzerinde çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutusuna ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın.

”Google
14 Beğen