Teknobu

Red Ball 4 Apk İndir 2021 Güncel


Red Ball 4 Apk İndir 2021 Güncel

Red Ball 4 Apk İndir 2021 Güncel

Red Ball 4 oyununu severek oynuyormusunuz bu yazımızda sizlere son sürüm güncel Red Ball 4 apk tam sürüm kilitsiz hileli mod apk indirme bağlantısını vereceğiz.

Red Ball 4’te, tüm düşmanlarınızı üstlerine atlayarak yok etmeniz gereken tipik bir eski arcade platform oyununun tadını çıkarma şansına sahip olacaksınız.

Red Ball 4 Apk Hakkında

Red Ball 4 Apk İndir
Red Ball 4 Apk İndir

Red Ball 4 – Android için kırmızı top atlamakla ilgili bir dizi arcade oyununa devam ediyor. Bu baskıda, kahramanın önemli bir görevi yerine getirmesi gerekiyor – dünyayı ve gezegenin tüm sakinlerini korkunç uzay felaketinden kurtarmak.

Görsel tasarım, klasik atari tarzını yansıtır ve her yaştan oyuncuyu memnun edecektir. Basit ama kaliteli, tüm parçaların ve öğelerin çizimi, ilginç ve yüksek kaliteli grafikler, her boyuttaki akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumludur. Bu, güvenli bir şekilde oynamanıza ve gecikme ve tereddüt etmekten korkmamanıza izin verir.

Amaç, dünyayı gezegenin yerçekimi alanını değiştirmek ve korkunç felaketlere neden olmak isteyen korkunç kötülerden korumaktır. Cesur kırmızı bir topun 60 heyecan verici seviyede tehlikeli bir yolculuğa çıkması gerekecek. Yol boyunca birçok engelle ve hileli tuzaklarla karşılaşacak. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Block Craft 3D Apk Sınırsız Para İndir

Red Ball 4’teki hedefe ulaşmak için seviyeleri dikkatlice keşfetmeli, düşmanları zıplamak ve Dodge’yu aramak için zaman ayırmalısınız ve en önemlisi, ödüller veya iyileştirmeler satın almak için harcayabileceğiniz yıldızları toplamayı unutmayın. Her Bölümün sonunda kırmızı top, benzersiz güçlere sahip uğursuz patronlarla bire bir savaşmak zorunda kalacak.

Oyunu yönetmek çok basit ve kullanışlıdır. Ekranda sağda hareketlerin yönünü gösteren oklar ve zıplamak için sol düğme vardır. Özellikle sol elini kullanan oyuncular için kontrol simgelerini değiştirmenize izin veren bir özellik geliştirdi. Yeni versiyonlarda topun görünümünü değiştirebilir ve yeni ilginç unsurlarla tamamlayabilirsiniz.

Red Ball 4 – ilginç ve eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak rahat ve eğlenceli bir arcade oyunu. Renkli yerler ve karmaşık bulmacalarla seviyelerin geçişi hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap edecek.

Red Ball 4 , dünyayı kurtarmak için her türlü tehlikeyle yüzleşmek zorunda kalacak kırmızı bir topla başa çıkacağımız bir platform oyunudur. Düşmanlarınızın etrafında yuvarlanmak, zıplamak ve zıplamak , tüm canavarlardan kurtulmak için kullanabileceğiniz silahlardır .

Red Ball 4 Apk İndir
Red Ball 4 Apk İndir

Red Ball 4 Apk Yenilikler

  • Klasik anılarla dolu bir arcade platform oyunu .
  • 45 seviye .
  • Seviye sonu patronlarla destansı dövüşler.
  • Gerçekçi fizik .
  • Yüksek kaliteli grafikler.
Bu Yazımızda Okuyun :   Faladdin Açılmıyor Neden? (Çözüm Yolları) 2022

Red Ball 4 Apk İndir 2021 Güncel

Aşağıdaki bağlantıdan Güncel son sürüm Red Ball 4 Apk’yı indirebilirsiniz.

Red Ball 4 Apk İndir
Red Ball 4 Apk İndir
”Google
22 Beğen