Teknobu

PUBG New State APK – İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi 2021


PUBG New State APK – İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi 2021

PUBG New State APK – İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi 2021

Merhaba arkadaşlar bugün bu yazımızda sizlere PUBG New State APK – İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

PUBG Mobile’ı hepimiz biliyoruz. Yetişkinler için hemen hemen her gencin hayatlarında en az bir kez denediği bir oyun. Bu oyuna kaç kişinin bu kadar bağımlı olduğunu biliyoruz. Oyunun oldukça bağımlılık yapıcı ve heyecan verici olduğu aşikar olduğu için şaşılacak bir şey yok.

Bugün sizlere PUBG New State olan Battle Royal oyununun yeni sürümünden bahsedeceğiz. Bugün sizinle PUBG New State hakkında birçok şeyi tartışacağız. Öyleyse hızlıca bir göz atalım:

PUBG New State nedir?

İnsanlar, PUBG New State’in öncelikle PUBG Mobile gibi PUBG Mobile’a benzemesi gerektiğini varsayıyor , ancak değil. PUBG New State’in PUBG Mobile’dan biraz farklı olduğuna dair size güzel bir haber var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Samsung A51 Görüntülü Arama Ayarları 2021

Yalnızca iOS ve Android için gelen yeni bir Battle Royale oyunu. Ve sürpriz için, oyunun Tencent tarafından değil, PUBG stüdyosu tarafından geliştirildiğini bilmeliydik.

PUBG New State Lansman Tarihi

Mart 2021’in sonunda kullanıma sunuldu. Kullanıcılar Google Play Store’da ön kayıt yaptırabilirler. Kaynaklarımız, sadece bir hafta içinde beş milyondan fazla oyuncunun oyuna şimdiden ön kayıt yaptırdığını öğrendi.

PUBG’nin bu yeni sürümü başka bir seviyeye taşınacak. PUBG New State’in benzersiz özelliklerini bize bildirin.

PUBG Yeni Durum Özellikleri

Yeni PUBG New State, yeni haritalar, dronlar, fütüristik silahlar, çapraz platform uyumluluğu ve yeni araçlar içeriyor. PUBG Mobile Kore versiyonuna benzer şekilde , PUBG New State bazı ileri seviye silahlar ve yepyeni bir harita getiriyor.

Yeni Haritalar

image 37

Oyuncuların keşfetmesi için birçok yeni yer ve yeni bir harita ekledi.  Yeni haritaya, oyuncuların biraz doğal alanlar ve banliyö mirası / yaşamı ilavesi ile büyük bir bölge kasabasını görebilecekleri bir yer adı  tori eklendi.

Harita boyutu 8 × 8 km’dir. Oyuncular bir restoranı, bir alışveriş merkezini ve bir belediye binasını bildiğimiz kadarıyla keşfedebilirler.

Bu Yazımızda Okuyun :   X8 Speeder Apk v0.3.5.3-GP Android için Ücretsiz İndir

Dronlar

PUBG Yeni Gayrimenkul Dronları

PUBG’den hayranlarına en heyecan verici sürpriz, bu yeni durumun bize deneyim kazanmak için çok benzersiz olan drone kullanma özelliğini vermesidir.

Fütüristik Silahlar

PUBG Yeni Devlet Silahları

PUBG’yi öncelikle heyecan verici silah koleksiyonundan dolayı seviyoruz. Bu yeni sürüm bize 2051’de belirlenen fütüristik silahlar ve aletler sağlayacak. Ana oyunun bir parçası olacak dronlar ve konuşlandırılabilir sığınaklar içeriyor.

Çapraz platform Uyumluluğu

Bu, bir oyuncunun bir PlayStation / Xbox veya bir PC oynatıcıya karşı oynayabileceği anlamına gelir.

PUBG Yeni Devlet Araçları

Yeni Araç

PUBG New Estate APK İndir

PUBG New State’e yeni araçlar da eklenecek.

PUBG New State Oyun Detayları

Haritaya inecek 100 oyuncu olacak. Mavi bölge eskisinden daha hızlı genişleyecek, oyuncuları araçların yardımıyla veya onsuz hareket etmeye ve binalardan silah ve diğer gerekli ekipmanı toplamaya devam etmeye zorlayacak ve ayrıca oyuncunun düşmanlarını öldürmesi gerekecek.

Hayatta kalan son kişi oyunu kazanabilir. Her maçta 100 oyuncudan sadece bir kazanan olacaktır. Hayatta kalan son kişi “Kazanan Kazanan Tavuk Yemeği’ni alacak. “

PUBG Yeni Durum Fragmanı

PUBG New State fragmanı zaten resmi olarak yayınlandı; aşağıdaki videoyu izleyin:

Bu Yazımızda Okuyun :   Amazfit Bip U Pro Özellikleri ve Fiyatı

SSS (Sık Sorulan Sorular)

PUBG New State’e Nasıl Kaydolunur?

Adım 1: Kullanıcı, Google Play Store’da PUBG New State ön kayıt sayfasını açmalıdır.

Adım 2: Kullanıcının ön kayıt seçeneğine tıklaması gerekir.

Adım 3: Düğmeye tıkladıktan sonra, kaydı onaylamanızı isteyen bir iletişim kutusu görünecektir.

Adım 4: Ardından, Tamam düğmesine tıklamanız gerekir.

Adım 5: Orada fazladan bir seçenek görünecektir; Oyunu mevcut olduğunda yüklemek isteyip istemediğinizi soracaklar. Eğer bunu kabul ederseniz, “mevcut olduğunda kur” yazan seçeneğe tıklayın, Aksi takdirde, mevcut olduğunda bilgilendirileceksiniz.

NOT: 5 Nisan 2021’den önce ön kayıt yaptırırsanız, Sınırlı Araç Görünümü (Kalıcı) alırsınız.

PUBG New State Maliyeti Ne Kadar Olacak?

PUBG State tamamen ücretsizdir, yakında Play Store’da satışa sunulacak.

İOS’ta PUBG New State Nasıl Ön Sipariş Verilir?

Ne yazık ki, PUBG State için ön sipariş şu anda iOS kullanıcıları için yayında değil.

PUBG New State Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Bildiğimiz kadarıyla, PUBG New State’in minimum gereksinimi olan Android sürümü minimum 2,5 GB ram ve OS Android 6.0 (Marshmallow) olmalıdır.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç