Teknobu

PUBG Mobile Pc İndirme Ücretsiz Windows 7/8/10 Tam Sürüm [% 100 Çalışıyor]


PUBG Mobile Pc İndirme Ücretsiz Windows 7/8/10 Tam Sürüm [% 100 Çalışıyor]

PUBG Mobile Pc İndirme Ücretsiz Windows 7/8/10 Tam Sürüm [% 100 Çalışıyor]

PUBG Mobile Pc İndirme ; PC veya dizüstü bilgisayarınızda PUBG mobile oynamanın en iyi yollarını mı arıyorsunuz? PUBG PC’yi Windows 7/8/10 Tam Sürüm veya Mac Bilgisayarınıza hızlı ve kolay bir şekilde indirin!

PUBG Mobile’ı bilgisayarlarında veya dizüstü bilgisayarlarında oynamanın en iyi yolunu arayan oyuncular, burada Windows 7/8/10 veya Mac bilgisayarınıza bir PUBG PC kurma kılavuzu. 

PUBG Mobile Pc İndirme Ücretsiz

Gerçekleştirilen çok büyük bir seyirci var, siz de onlardan biriyseniz, bu oyunu açıkça bilgisayarınızda oynamak isteyeceksiniz. Pek çok kişi cep telefonunda oyun oynamak için kullanıyor, ancak cep telefonundan sıkıldılar, artık sistemlerinde Android oyunları oynamak akıllıca oluyor, ancak oyunları indirmenin yanlış yolunu buluyorlar. Bu yazıda PUBG Mobile Pc İndirmeyi daha doğal bir şekilde yapacaksınız .

PUBG Mobile oynamanın birçok yolunu buluyoruz:

 • Android Emülatörleri
 • Tencent Oyun Arkadaşı
 • Mobil Ekranı Dizüstü Bilgisayara veya Bilgisayara Yayınlayın
 • Oyunu doğrudan PC’nize yükleyin

PC’nizin gerektirdiğini anlıyoruz, bu yüzden PUBG PC’yi Tencent Emulator aracılığıyla indirmenizi tavsiye ediyoruz, bu güvenilir, kullanımı kolay ve oyun dostudur, en iyi şeylerden biri tamamen ücretsizdir. bunun için ödeme yapmaya gerek yok.

Bu Yazımızda Okuyun :   Garden Mania 3 Sınırsız Para Hilesi Mod Apk Download

Tencent Gaming Buddy nedir?

Tencent Gaming Budd y, Tencent tarafından Android için uluslararası PUBG versiyonunun yanı sıra inanılmaz Playerunknown’s Battlegrounds’un akıllı telefonunun iki versiyonu olan PUBG: Army Attack ve PUBG: Exhilarating Battlefield’ı rahatça oynamanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş bir Android emülatörüdür .

Emulator, oyunu sisteminize göre artırabilseniz bile, PUBG’yi zevkinize göre kontrol etmenizi sağlayan tam özellikli bir pakete sahiptir.

Çoğu popüler oyuncu, PUBG Mobile’ı Tencent ile oynamanızı tavsiye ediyor.

100 Oyuncu, kazanan her şeyi alır hesaplaşması için uzaktaki 8 × 8 km’lik bir adaya paraşütle atlıyor Oyuncu, kendi silahlarını, araçlarını ve malzemelerini bulmalı ve toplamalı ve her oyuncuyu grafiksel ve taktiksel olarak zengin bir savaş alanında yenmeli ve oyuncuyu bir küçülen oyun alanı. yağmalamaya hazır olun, hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın ve ayakta kalan son kişi olun.

PUBG Mobile Pc İndirme Nasıl Kurulur

İşte PUBG PC’yi indirmenin en kolay yolu, Kurulum için bu tüm adımları izleyin.

1. Adım: Tencent Buddy Emulator’ü indirin

PUBG Mobile Pc İndirme
PUBG Mobile Pc İndirme

Öncelikle bağlantıdan Tencent Emulator’ü indirmeniz gerekecek, çünkü daha sonra kurmanız için indirmemiz gerekiyor.

Adım 2: Tencent Buddy Emulator’u açın

Bu Yazımızda Okuyun :   Dont Starve Together Hileleri Güncel 2021
image 51

Şimdi, kurulum dosyasını çalıştırmak için indirme klasörünü açmanız gerekir, Tencent’e çift tıklayın, kurulum için bir açılır pencere açacaktır. Açılmazsa, ‘ Yönetici olarak çalıştır’ ile çalıştırın . Kurulumdan önce oyunu yüklemek için 3 GB boş alanınız kaldığından emin olun.

Adım 3: Şimdi Tencent Emulator’u Kurun

Bundan sonra, şimdi bu yükleme bölümünü göreceksiniz, böylece yeşil ‘ Yükle ‘ düğmesine tıklamanız gerekir ve ayrıca ‘Kurulum dizinini’ değiştirmek istiyorsanız ayarları özelleştirebilirsiniz, böylece herhangi bir zorluk yaşamadan kolayca değiştirebilirsiniz. C: sürücüsüne yüklemeyi varsayılan olarak tutun.

Adım 4: PUBG İndirme İşlemini Başlatın

Bundan sonra, oyunun indirme işleminin başlayacağını göreceksiniz, İnternet’i açtığınızdan emin olun çünkü Tencent Buddy’nin internet bağlantısına ihtiyacı olacak. Oyun dosyalarını indirmek için herhangi bir BroadBand, Mobile Hotspot, Wifi kullanabilirsiniz.

Ve 2,5 GB’den fazla netiniz olması gerektiğini unutmayın çünkü oyun boyutu neredeyse 1,4 GB sonra oyun indirme işlemi devam edecek, oyunun indirmeyi tamamlaması 5 ila 10 dakika sürecektir, bu yüzden endişelenmeyin.

Sonuçta, oyununuzun oynamaya hazır olduğunu göreceksiniz, şimdi bu 720p / 1080p / 2K’yı göreceksiniz, herhangi bir seçeneği seçebilirsiniz, ancak 2K seçeneğini seçiyorsanız, bilgisayarınızın çok güçlü olması çok önemlidir. çünkü bu seçeneği seçtiğinizde en iyi grafikleri deneyimleyeceksiniz, aksi takdirde PC’niz yavaşlayabilir, gecikebilir ve oyunu düzgün, sorunsuz oynayamazsınız.

Oyunu 720p’de çalıştırmanızı tavsiye ederiz, size daha iyi performans sağlar ve bilgisayar kaynaklarını etkilemez. Düşük kaliteli bilgisayarlarınız varsa, düşük çözünürlükle gitmek doğru seçim olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Oyun Seti Fiyat

Tüm adımları izledikten sonra, herhangi bir grafik kartı kullanmadan bilgisayarınızda veya dizüstünüzde oyun oynamanın keyfini ücretsiz olarak çıkarabileceksiniz.

Özelleştirme seçeneklerini kontrol edin

Diğer mobil emülatörler gibi, Tencent Gaming Buddy de PUBG Mobile Ultra HD için kontrol katmanını özelleştirmenize olanak tanır. Bu kontroller aynı zamanda içeriğe duyarlıdır, bu nedenle envanterinizi sürerken veya açtığınızda, kontrol şeması uyum sağlamak için değişir.

PUBG Sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi : 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • İşlemci : Intel Core i3-4340 / AMD FX 6400
 • Bellek RAM : Minimum Ram 4GB
 • Ekran Kartı : Nvidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
 • Directx : Güncellenmiş Sürüm 11
 • Ağ İnternet Bağlantısı : Geniş Bant İnternet Bağlantısı
 • Sabit Disk Alanı : 2GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Minimum ayarlar hiçbir zaman bir oyun oynamanın ideal yolu değildir ve PUBG bir istisna değildir. İşte PlayerUnkown’s Battlegrounds’da oynamanızı tavsiye ettiğimiz donanım türü.

 • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 10
 • İşlemci:  AMD Ryzen 5-1600 / Intel Core i5-7600K
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Nvidia GTX 1060 6GB veya daha iyisi

PC için PUBG Mobile Pc İndirme Linki

”Google
15 Beğen

Yapılan Yorumlar