Teknobu

Pubg Mobile M5 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? 2021


Pubg Mobile M5 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? 2021

Pubg Mobile M5 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? 2021

Pubg Mobile M5 Royal Pass Ne Zaman Gelecek? Çıkış tarihi ne zaman bu yazımızda tüm detaylarını bulabileceksiniz.

Battlegrounds Mobile India’nın (BGMI) M5 Royale Pass’ı bu hafta sonu düşecek. Oyuncular, yeni M5 Royale Pass’in gelişiyle heyecan verici hediyeler ve ödüller için sabırsızlanıyorlar.

BGMI geliştiricileri Krafton , sezonun Royale Pass’inin bir parçası olarak her zaman heyecan verici öğeler sunar. Her oyuncu RP görevlerini tamamlayarak bazı ücretsiz eşyalar toplayabilir. Oyuncular ayrıca Elite Royale Pass ödüllerini toplamak için UC’lerini harcayabilirler . İşte oyuncuların yeni M5 Royale Pass’tan bekleyebilecekleri şeyler.

M5 Royal Pass Çıkış Tarihi BGMI: Ne Zaman Gelecek? BGMI, C1S3 M5 Royale Pass’ın çıkış tarihini açıkladı. C1S3 M5 Royale Pass yakında piyasaya sürülecek. M4 Royale Pass olarak adlandırılan Temporal Warrior, 19 Kasım’da yakında sona erecek.

PUBG Mobile, Arcane ile yeni bir işbirliğini de duyurdu. Riot Games’in League of Legends evrenine dayanan yeni bir animasyon dizisi olan Arcane, şu anda Netflix’te mevcut. PUBG MOBILE x Arcane ortaklığı 16 Kasım’da başlayacak. Bu, BGMI’nin de güncelleneceğini gösteriyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi Valorant Ses Ayarları Nasıl Olmalı? 2021

Birçok Oyuncu BGMI M5 Royale Pass Çıkış Tarihi hakkında bilgi almak istiyor. Bu makalede, M5 Royal Pass Çıkış Tarihi BGMI: Ne Zaman Geliyor hakkında her şeyi bulacaksınız.

Pubg Mobile M5 Royal Pass Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile M5 Royal Pass Ne Zaman Gelecek
Pubg Mobile M5 Royal Pass Ne Zaman Gelecek

Beklenmedik bir şekilde, Krafton, BGMI’nin bundan böyle tek bir döngüde üç sıralama sezonu sunacağını zaten belirtti. Ayrıca, Royal Pass daha önce iki ayda bir tanıtılmıştı, ancak şimdi ayda bir tanıtılacak. Sonuç olarak, maksimum RP sıralaması 50’ye düşürüldü. Ayrıca Krafton, BGMI’daki adlandırma şemasını Sezon 22’den C1S3’e güncelledi.

C1S3 Royal Pass M5 için Başlangıç ​​Tarihi:

  • Royale Pass M5, 19 Kasım’da başlayacak .

BGMI’deki C1S3 (Döngü 1 Sezon 3) veya Sezon 22, Krafton tarafından tanıtılan yeni bir Sıralama Sezonudur. Ayrıca, bir döngü artık üç sezondan oluşacak ve üç sezonda da aynı seviyedeki rozetleri alan oyuncular ücretsiz hediyeler alacak.

BGMI M5 Royal Pass Ödülleri ve Ayrıntıları:

Elite Royal Pass satın almak için 360 UC, Elite Royal Pass Plus satın almak için 960 UC harcamanız gerekir. Her şeyden önce, BGMI her katılımcıya 60 UC değerinde ücretsiz bir kupon sağlayacaktır. Ek olarak, mevcut RP sezonunda 30. sıraya ulaşırsanız, bir sonraki Royal Pass’i satın almak için kullanılabilecek 60 UC değerinde bir kupon alacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bless Unleashed Çökme Sorunu Nasıl Düzeltilir? 2021

Her Royale Geçişinde Ücretsiz UC:

BGMI M5 Royal Pass Elite Royale Pass satın alır ve 47. sıradaki RP’ye ulaşırsanız, kupon size fazladan 60 UC verecektir. Royal Pass Ay 2’de aynı şeyi yaparak fazladan 60 UC kazanabilirsiniz. Her biri 60 UC kuponu olan iki Royal Pass aldık ve gelecekte aynı indirimi almaya devam edeceğiz.

”Google
Beğen