Teknobu

PUBG Mobile Lite Hileli İndir Ücretsiz Son Sürüm (Sınırsız Para, Geri Tepme Yok) 2021


PUBG Mobile Lite Hileli İndir Ücretsiz Son Sürüm (Sınırsız Para, Geri Tepme Yok) 2021

PUBG Mobile Lite Hileli İndir Ücretsiz Son Sürüm (Sınırsız Para, Geri Tepme Yok) 2021

PUBG Mobile Lite Hileli APK’sini indirin ve aşağıdaki indirme bağlantısından bu pubg lte hackini kullanarak geri tepme, aimbot, sınırsız UC’nin tadını çıkarın.

PUBG’nin küresel düzeyde ve özellikle Hindistan alt kıtasındaki popülaritesinin kökleri derinden zenginleşti. Zaman geçtikçe oynamanız veya kendinizi profesyonel bir oyuncu olarak görmeniz farketmez, PUBG, benzersiz oynanışı nedeniyle kesinlikle oyuncuları eğlendiriyor. Tencent Games, kendisini oyun sektörüne pekiştirmek için PUBG Lite Hack adlı mobil sürümü başlatmaya karar verdi . Sınırlı veri paketleri veya diğer sorunlar nedeniyle oyunun büyük boyutlu sürümünü indiremeyenler için harika bir alternatif olduğunu kanıtladı. Oyun, PUBG’nin tüm heyecanını ve keyfini başarıyla sunmayı başardı. Ve bunun en iyi yanı, geleneksel versiyondan daha küçük boyutuydu.

PUBG Mobile Lite Hileli
PUBG Mobile Lite Hileli

Bu yüzden PUBG Mobile Lite Hack hileli mod apk’yı hepinize getirmeye karar verdik! Bu sadece basit bir mod değil. Birkaç hack veya hile kodu içerdiği için kesinlikle orijinal versiyondan çok daha iyi bulacaksınız. Bu mod apk’nın bagajında ​​sizin için çeşitli özellikler var! Peki ne bekliyorsunuz? PUBG Lite Hack hileli mod apk’nın tüm özelliklerine hemen göz atın!

260420191510154173156 3
PUBG Mobile Lite Hileli

PUBG Mobile Lite Hileli Apk’nın Özellikleri

Otomatik Nişan Alma (Aimbot)

Düşmanlarınızı daha verimli bir şekilde bitirmek için harika bir özellik. Hedeflerinize mükemmel ve istikrarlı bir nişan alma konusunda sorun yaşıyorsanız, PUBG Lite Hack’teki Aimbot özelliği sizi kesinlikle kurtarır. Ayrıca, oyundaki öldürme sayınızı artırmak için de kullanılabilir. Sadece bu özelliği kullanın ve düşmanlarınızın otomatik nişanla öldürüldüğünü görün.

Bu Yazımızda Okuyun :   Half-Life 2 Episode One APK Tüm Cihazlara Uyumlu

Geri Tepme Yok

Silah geri tepmeleri, herhangi bir atış oyununda en rahatsız edici şeydir. Sadece amacımızı engellemekle kalmaz, aynı zamanda değerli hayatlarımızı kaybetme riskini de artırır. Geri tepmesiz özelliği hepimizi kurtarır!

Sınırsız BC ve Savaş Puanı

BC’nin tam formu Battle Coin’dir. Hesabınızda sonsuz BC almak için PUBG Lite Hack mod apk’yı yükleyin. Ayrıca oyunda sınırsız BP alacaksınız. Her ikisinin de büyük önemi var ve birçok oyun içi aksesuarı satın almak için kullanılabilir. Arkadaşlarınıza hava atmak için harika bir fırsat, değil mi?

Sınırsız sağlık

PUBG’de düşmanlarımızla savaşırken sağlığımız birinci önceliğimiz oluyor. Ama aynı zamanda bizi oyunun tam olarak kullanılmasını da kısıtlıyor. Ancak hepiniz için PUBG Lite Hack mod apk olduğu için endişelenmeyin. Bu mod apk size oyunda sınırsız sağlık sağlar. Artık yenilmez olma ve becerilerinizi geliştirme konusunda mükemmel bir şansınız var.

Yasak Yok

Evet doğru! PUBG Lite Hack’in kullanımı tamamen güvenlidir. Ancak, bu makalede bahsedilen tüm özelliklerin kullanımını izlemenizi tavsiye etmeliyiz. Akıllıca oynayın ve diğer oyuncuların dikkatini çekmeye çalışmayın.

Wallhack

Düşmanınızın bir duvarın veya bir ağacın arkasına saklanmaya çalışması fark etmez, Wallhack özelliği sayesinde onları net bir şekilde görebilir ve bitirebilirsiniz. Dahası, tüm araçlar, cephane, silahlar, damlalar, sağlık kitleri ve diğer çeşitli oyun içi aksesuarlar da size görünür olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kafa Topu 2 Hileli Mod Apk (v1.160) Sınırsız Para / Elmas + Reklamsız

Hız hilesi

Bu özellik hızımızı artırıyor ve PUBG Lite Hack’te bize büyük avantaj sağlıyor. Araçların hızı da artırılacak.

Mükemmel Headshots

PUBG Lite Hack, daha doğru ve pürüzsüz vesikalıklarla geliyor. Bu özelliğin kullanılmasından sonra öldürme oranınız kesinlikle artacaktır. Düşmanlarınızı uzun mesafelerden öldürebilirsiniz.

Üçüncü Taraf Yasağı Yok

Bu Pubg lite hack son sürümünü kullanan herhangi bir üçüncü taraf yasağı yoktur. Üçüncü şahıs yasağı alma gerilimi olmadan oynayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Mesafe Hack:

Bu pubg lite hack kullanarak düşman konum mesafenizi takip edebilirsiniz, böylece düşmanı bulmak ve düşmanın tam olarak mesafesini bilerek düşmanı öldürmek kolay olacaktır.

Çim Yok:

Bu pubg lite kesmesi çim kesmesinden ibaret değildir. Yani hiçbir yılan sizi ısırmaz ya da hiçbir düşman önünüzdeki çimenlere kamp yapamaz.

PUBG Mobile Lite Hileli Nasıl Kurulur?

download 29

1- Cihazınıza zaten yüklediyseniz , PUBG Mobile Lite Uygulamasının PlayStore Sürümünü kaldırın . (Önemli)

2- Cihazınızın Ayarlarını açın , Güvenlik’e gidin ve Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştirin .

3- Pubg Lite Mod Apk’ı indirin ve kurun . (“Bu kaynaktan izin ver” istenirse)

Bu Yazımızda Okuyun :   Bullet Knight Mod Apk v1.1.12

Kurulumdan Sonra PUBG Mobile Lite Uygulamasını Açmayın

4- PUBG LITE MOD MENÜ APK’sini indirin , açın.

5- Ardından Nihayet PUBG MOBILE LITE Uygulamasını Açın

6- Depolama İzinlerine İzin Verin.

7 – Oturum Aç & Kabul Et Gizlilik Politikası

PUBG Mobile Lite Hileli Apk keyfini çıkarın

”Google
15 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar