Teknobu

Pubg Mobile Lite 0.18.0 İndir (Güncel Sürüm) 2021


Pubg Mobile Lite 0.18.0 İndir (Güncel Sürüm) 2021

Pubg Mobile Lite 0.18.0 İndir (Güncel Sürüm) 2021

Pubg Mobile Lite 0.18.0 sürümünü indirmek için web sitemizi ziyaret ediniz. Sizlere güncel Pubg Mobile Lite 0.18.0 sürümü için indirme bağlantısını veriyoruz.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi artık bir OBB dosyası kullanarak Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebilir. PUBG Mobile Lite oyuncularının, yeni özellikleri ve içeriği deneyimlemek için oyunlarını bu en son sürüme güncellemeleri önerilir. Oyunu ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız, aşağıdaki kılavuz sizin için her şeyi kapsar.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 ücretsiz indirme için sistem gereksinimleri

Pubg Mobile Lite 0.18.0
Pubg Mobile Lite 0.18.0

Android için PUBG Mobile Lite 0.18.0’ı indirmeden önce cihazınızın kapasitesini kontrol etmeniz gerekiyor. Oyunu oynuyorsanız en az 330 MB olduğundan emin olun. Yeni oyuncular için PUBG Mobile Lite’ı indirebilmek için cihazlarının kapasitesi en az 570 MB olmalıdır.

PUBG Mobile Lite 0.18.0’daki yeni özellikler ve içerik

Mobil için popüler battle royale oyunları denilince de Android için PUBG Mobile Lite’dan bahsetmek gerekiyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds ücretsiz indirmesinin büyük hayranları olan oyuncular, PUBG Mobile’ın hafif sürümü için en son güncellemede yer alan yeni içeriği deneyimlemenin heyecanını yaşıyor. İle PUBG Mobil Lite 0.18.0, oyun yükseltilecek ve oyuncuların oyun deneyimi daha iyi olacak. Yeni güncelleme, keşfedilecek yeni özelliklere sahip birçok yeni içerikle birlikte geliyor. PUBG Mobile Lite’ın birinci yıl dönümünü kutlamayı amaçladığı için de önemli bir güncelleme oluyor. Bu, lobiye eklenen havai fişeklerle yansıtılır. Oyunun lobisindeyken havai fişeklerin tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Ayrıca, birinci yıl dönümü ile aynı olan yepyeni UI temalarını keşfedebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ghosty Apk İndir v1.4.5 Son Sürüm Gizli İnstagram Profil Görüntüleme Uygulaması

Yeni özellikler sizi heyecanlandırıyorsa PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesini resmi Google Play Store uygulamasından indirmeniz veya OBB dosyalarını kullanarak Android cihazınıza indirmeniz önerilir. Aşağıdaki PUBG Mobile Lite kılavuzu, bir OBB dosyası kullanarak PUBG Mobile Lite için yeni güncellemeyi indirme ve yükleme hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri kapsar!

OBB dosyalarını kullanarak PUBG Mobile Lite 0.18.0’ı Android cihazlara indirme hakkında adım adım kılavuz

OBB dosyalarını kullanarak PUBG Mobile Lite 0.18.0’ı nasıl indirip kuracağınızı bilmiyorsanız , aşağıdaki kılavuzu izleyin:

  • Adım 1: PUBG Mobile Lite’ın her iki OBB dosyasını da indirin.
  • Adım 2: Telefonunuzdaki dosya yöneticisine gidin ve indirilen “PUBG Mobile Lite-com.tencent.iglite-13570-v0.18.0.apk” adlı dosyayı seçin.
  • 3. Adım: Android/OBB “com.tencent.iglite” içinde telefonunuzda böyle bir adla yeni bir klasör oluşturmanız gerekecek.
  • Adım 4: Şimdi PUBG Mobile Lite’ın indirdiğiniz OBB dosyalarını bu dizine kopyalayıp yapıştırmalısınız.
  • Adım 5: Telefonunuzda uygulama oyununu açın ve oynayın!

PUBG Mobile 0.18.0 OBB’yi Android cihazınıza ücretsiz olarak nasıl indireceğinize dair kılavuz bu kadar . Oyunu indirmeden önce cihazınızın kapasitesini kontrol ettiğinizden emin olun. İndirilen dosyada “Paket ayrıştırılırken bir sorun oluştu” yazıyorsa, hem APK hem de OBB dosyalarını tekrar indirmeyi ve ardından cihazınıza yüklemeyi denemelisiniz. Şimdi, PUBG Mobile Lite için yeni güncellemeyi nasıl indireceğinizle ilgili tüm temel bilgileri biliyor olmalısınız. Şimdi indirmeye başlayabilirsiniz!

Pubg Mobile Lite 0.18.0
Mobile Lite 0.18.0
OBB
Pubg Mobile Lite Obb
”Google
Beğen