Teknobu

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi 2022


PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi 2022

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi 2022

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi nasıl yapılır? PUBG Mobile oyununda ücretsiz olarak nasıl gümüş parçacıklar elde edilir işte tüm detaylarıyla açıkladık.

PUBG Mobile, çok çeşitli oyun içi para birimleri ile tanınır. O kadar çok oyun içi para birimi var ki, oyuncular bazen birini diğeriyle karıştırıyor.

Oyun, oyuncuların çeşitli oyun içi öğeleri satın alabilecekleri özel bir ücretsiz para birimine sahiptir. Para birimine Silver Fragments denir ve oyunun kullanma bölümünden kalıcı kıyafetler ve silah görünümleri satın almak için kullanılır.

Oyuncular bu para birimini premium ve klasik hurda kuponları satın almak için de kullanabilirler. Bu yazımızda PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi nasıl yapılır bunu anlattık.

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi Yöntemleri

1: Kasaları Açın

PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi
PUBG Mobile Gümüş Parçacık Hilesi

PUBG Mobile’da ücretsiz gümüş parçaları almanın en kolay yollarından biri kasaları açmaktır. Oyunda 3 ana kasa türü vardır: Premium, Klasik ve İkmal Kasaları. Oyuncular bu kasalar için kolayca hurda kuponları toplayabilir ve bunları bir Sandık Kuponu oluşturmak için birleştirebilir. Oyuncular bu tür kasaları açarken kolayca 100 gümüş parçasına kadar ulaşabilirler.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile Oda Kurma Nasıl Yapılır? 2022

2: Daha Yüksek Seviyelere Ulaşmak

PUBG Mobile ayrıca sezon sonunda gümüş parçaları da ödüllendiriyor. Gümüş parça sayısı sezonda ulaştığınız aşamaya göre belirlenir. Oyuncular, Conqueror seviyesine ulaştıklarında maksimum 2000 Gümüş parçası elde edebilirler. Oyuncuların çeşitli kademelerde ödüllendirildiği Gümüş Parçaların sayısının bir listesi:

  • Bronz Seviye: 200 Gümüş Parça
  • Gümüş Seviye: 400 Gümüş Parça
  • Altın Seviye: 600 Gümüş Parça
  • Platin Seviye: 800 Gümüş Parça
  • Elmas Seviyesi: 1000 Gümüş Parça
  • Taç Seviyesi: 1300 Gümüş Parça
  • As Seviyesi: 1600 Gümüş Parça
  • Fatih Seviyesi: 2000 Gümüş Parça

3: BP ile Satın Alma

Oyuncular, BP jetonlarıyla Gümüş Parçalar satın almak için oyun içi mağazaya gidebilirler. Her gün 5000 BP jeton karşılığında toplam 25 gümüş parçası satın alınabilir. Ayrıca PUBG Mobile’da ücretsiz Gümüş Parçalar almanın harika bir yoludur.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç