Teknobu

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot, Görevi Nasıl Yapılır?


PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot, Görevi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot, Görevi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot görevi nasıl yapılır , hangi haritada yer alır işte PUBG Mobile Bitki Tehdidi ile ilgili tüm detaylar…

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Görevi olanların bu rolünü nasıl yapabileceklerini anlatıyoruz. Yeni RP ve başarım rolü olarak 1.6 güncellemesiyle oyuna eklenen faaliyet içinde yer edinen bir görevdir. Bilmeyen oyuncular için hem görselli bununla beraber videolu bir biçimde PUBG Mobile bitki tehdidi robot rolü hakkında bütün bilgileri anlatacağız. Genellikle bu araştırmayı icra eden oyuncular rolü iyi mi yapabileceklerini bilmediklerinden ötürü araştırıyorlar. Bizde her detayıyla sizlere söylemeye çalıştık.

Bitki Tehdidi Robot
Bitki Tehdidi

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot ile alakalı bir şey bilmiyorsanız yeni gelen 1.6 güncellemesinin resmi detaylarını incelemenizi öneriyoruz. Yeni gelen Erangel temasıyla Bitki Tehdidi Robotları bütün haritayı sarmış durumda. Hayatta kalma savaşlarının yaşandığı bu mühim haritalardaki bitkilerin ve ormanların geleceği size bağlı. Artık yeni görevler ve etkinlikler de oyuncuyu başrole koyacak bir düzenle ilerliyor.

Bu durumu oyun severler oldukca benimsemiş ve devam etmesini istiyor. Öncelikle PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Görevini yaparak RP kazanmak istiyorsanız aşağıdaki haritada gösterdiğimiz konumlara gitmeniz gerekmektedir. Konuma ulaştığınız vakit havadaki yada yerdeki Bitki tehdidi robotlarını imha etmeniz rolü başarıyla bitirmenizi sağlayacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Diablo 4 Sistem Gereksinimleri, Çıkış Tarihi (2021)

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Yerleri (Hangi Haritada?)

PUBG Mobile Bitki Tehdidi Robot Erangel Haritasında Yer Almaktadır.

Erangel haritasında maça girdiğiniz zaman haritada “Matrix Hücresi Robotu” olarak görülen 3 farklı alana gidebilirsiniz. Aşağıdaki görselde işaretlenmiştir.

PUBG Mobile Bitki Tehdidi
PUBG Bitki Tehdidi
”Google
Beğen