Web Analytics
Teknobu

PUBG Mobile Attack UC Hilesi Nedir? 2022
PUBG Mobile Attack UC Hilesi Nedir? 2022

PUBG Mobile Attack UC Hilesi Nedir? 2022

PUBG Mobile Attack UC Hilesi Nedir? PUBG Mobile Attack UC Hilesi Nasıl Kullanılır? bu yazımızda sizlere PUBG Mobile Attack UC Hilesi hakkında detaylı bilgiler verdik.

PUBG Mobile Attack UC Hilesi son günlerde aramalarda trend haline geldi bu attack uc hilesi ile oyun içerisinde para hilesi yapmaya çalışan oyunculara önemli açıklamalar yaptık. 2022 yılına ait en geniş dolandırıcılık operasyonların hedef olmak istemiyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızı öneriyoruz.

Milyonlarca oyuncuyla dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyunu, dolandırıcıların hedefi oldu. Attack UC Hilesi adlı sahte bir sistem oluşturarak PUBG Mobile oyuncularını aldatmaya çalışan yabancı çeteler var. Böyle bir numara duyduysanız ve deniyorsanız, denemeden önce iki kez düşünün.

PUBG Mobile Attack UC Hilesi Nedir?

PUBG Mobile oyuncularının oyundaki kıyafet, silah kaplamaları ve daha fazla özel eşya satın almak için oyun içi para birimi UC’yi satın almaları gerekecek. Yukarıdakilerin hepsini ödemeden ücretsiz olarak almak için Attack UC Hilesi gibi çeşitli hileler deniyorlar. Yabancı bir kaynak, yaptıkları bu hileler için bir web sitesi açtı ve ardından popüler sosyal medya uygulamalarında paylaştılar. İnsanlar PUBG Mobile’da uc hack paneli gibi işine yarayan hileler gördüklerinde, para harcamak yerine hile yaparak ücretsiz UC alabileceklerini düşünüyorlar.

PUBG Mobile Attack UC
PUBG Mobile Attack UC

Aslında tüm bunlar dolandırıcılık yöntemlerinin temelidir. Önce “hile” adlı bir web sitesi ya da program hazırlayın, ardından işe yaramış gibi sosyal medya uygulamalarında gönderiler paylaşarak PUBG oyuncularını cezbederler. Bu içeriği okuyan ve izleyen oyuncular da kendilerini kandırmak ve bu dolandırıcıların oluşturduğu sitelere girmek için araştırma yapmaktadır. Siteye giriş yaptığınızda karşınıza hazır bir script çıkıyor. Bu komut dosyası hazır olduğunda, çoğu web sitesine çeşitli alan adları ve çeşitli hileler altında yüklenir. Bu sitenin amacı, buraya giren veya telefon numarası bilgileriyle onları kandırmaya çalışan oyuncular için zararlı dosyalar indirmektir.

Aynı zamanda yine bu tarz dolandırıcı siteler insanlardan telefon numarası bilgisi alıyor. İlk olarak hesap isimlerini istiyor, daha sonra kaç uc istediklerini soruyor. En sonunda da bu Attack UC Hilesi nde istediğiniz miktarın hesabınıza yatabilmesi için sizden bir doğrulama talep ediyorlar. Şuana kadar yaptığınız tüm işlemler sahte, amaçları oyuncuları inandırmak ve en sondaki hazırladıkları tuzağın fark edilmemesi sağlamak. Buraya telefon numaranızı yazdığınız zaman sizden bir doğrulama kodu isteyecek onu da girerseniz eğer faturanızdan para kesilecektir. Bu tarz hileleri yaparken lütfen dikkatli olun.

”Google
17 Beğen