Teknobu

Pubg Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? 2021


Pubg Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? 2021

Pubg Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır? 2021

Pubg oyununda önceden eklediğiniz arkadaşlarınızı silmek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Pubg Mobile Arkadaş Silme nasıl yapılır detaylıca anlatacağız.

PUBG mobile oynamayı seviyorsunuz ama ne yazık ki her çevrimiçi oyunda olduğu gibi bazen sıkıntılı oyuncular olabiliyor. Ve bu sorunlu oyuncuları silmek isteyebilirsiniz.

PUBG oyun deneyiminden tam olarak yararlanmak için, etrafınızı sizinle aynı oyun vizyonunu paylaşan pozitif insanlarla çevrelemeniz önemlidir.

Bir arkadaş eklemiş olabilirsiniz, ancak size karşı oldukça olumsuz oldukları ortaya çıktı ve artık onlarla oynamak istemiyorsunuz.

Peki, PUBG mobile’da arkadaş listenizden bir arkadaşınızı nasıl silebilirsiniz? Bir oyuncuyu artık PUBG’de çevrimiçi görmemeleri için nasıl engelleyebilirim? PUBG mobile’da arkadaşı nasıl sileceğiniz aşağıda sizlere açıkladık.

Pubg Mobile Arkadaş Silme Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile Arkadaş Silme
Pubg Mobile Arkadaş Silme

Giriş bölümünde açıklandığı gibi, bir oyuncuyu arkadaş listenizden çıkarmak mümkündür . Böylece artık size yazamayacak veya çevrimiçi olduğunuzu veya kısmen olduğunuzu bilemeyecek.

PUBG Mobile’da bir arkadaşı listenizden çıkarmak için, aşağıdaki adımları takip edin:

  • Telefonunuzda PUBG Mobile’ı başlatın ve lobi ekranın solunda yer alan “Arkadaşlar” sekmesine gidin.
  • Arkadaşlar sekmesinin altında, “Oyun arkadaşları”na gidin. Burada, PUBG’deki tüm arkadaşlarınızın bir listesini göreceksiniz.
  • Listeden çıkarmak istediğiniz arkadaşınızın yanındaki kaldır seçeneğine (X) tıklayın.
  • İşlemi onaylamak için “Tamam”ı tıklayın. İlgili kişi silinecek ve PUBG listenizde bir daha görünmeyecektir. PUBG arkadaş silme işlemi bu kadar.
Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 5 Gece Yapma Kodu 2021

PUBG’de, arkadaş listesinde yer açmanın yanı sıra, taciz ve zorbalığa maruz kalınan kullanıcılar için de bu özellik kullanılabilir.

”Google
Beğen