Teknobu

PUBG Mobile 1.8 Apk (Yeni Sürüm) İndir 2022


PUBG Mobile 1.8 Apk (Yeni Sürüm) İndir 2022

PUBG Mobile 1.8 Apk (Yeni Sürüm) İndir 2022

PUBG Mobile 1.8 Apk en güncel sürümünü indirebilirsiniz. PUBG Mobile 1.8 Apk nasıl indirilir, yeni özellikleri nelerdir? hepsi bu haberimizde.

Bu yazımızda tüm Android cihazlar için PUBG Mobile 1.8 APK ve OBB indirme linklerini bulacaksınız, ve telefonunuza indirebileceksiniz.

PUBG Mobile 1.8 Apk Yeni Özellikler

PUBG Mobile 1.8 Apk
PUBG 1.8 Apk

PUBG Mobile 1.8 için bu sezon oyuna gelen tüm yeni özelliklerin bir listesi. Lütfen bu yamanın dağıtımı için sunucu kesintisi olmayacağını unutmayın. Lütfen oyunu uygun bir ağ ortamında güncellediğinizden ve telefonunuzda yeterli alan olduğundan emin olun.

PUBG Mobile olarak da bilinen Battle Royale oyunu Battlefields Mobile India, bir sonraki güncellemesi BGMI1.8.0’da yayınlandı.

Bu güncellemenin, oyunu oynamayı gerçekten daha eğlenceli hale getirecek birçok yeni özellik içerdiğini belirtmek önemlidir. Ayrıca, kullanıcı arayüzü önemli ölçüde değiştirildi.

  • Yeni BGMI haritası, fütüristik görünümlü yeni bir grafik sunabilir. Grafik şu anda yalnızca PUBG PC’de mevcut ve birçok güncelleme alıyor.
  • Mavi bölge bombaları da dahil olmak üzere oyuna yeni silah yeni mühimmat geliyor olabilir. Sonuç olarak, mavi bölge bombaları ve mavi bölge bombaları hasar görecektir.
  • Cadılar Bayramı’nda Yeni Tabanca Görünümü, oyun M416 için yeni bir görünüm yayınlıyor
  • Taşıma işlevi Bu nokta, PUBG PC’de bulunan en kullanışlı kemiklerden biridir Takım arkadaşlarını taşımak için yeni bir nokta da mevcut olabilir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Horror Brawl Apk (Güncel Sürüm) 2021

PUBG Mobile 1.8 Apk Nasıl İndirilir?

Adım 1: PUBG Mobile 1.8 APK dosyası: Buraya tıklayarak indirin. Bc vc linkini geçmek için 5 saniyelik sayaçtan sonra devam et butonuna basın.

Bu dosyanın boyutu yaklaşık 715 MB’dir. Devam etmeden önce yeterli alan olduğundan emin olun. Ayrıca, bu kompakt bir sürüm olduğundan, oyuncuların oyunu ilk kez başlatırken ek bir kaynak paketi indirmesi gerekir.

Adım 2: İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, cihazdaki APK’yi bulun ve yükleyin. İstendiğinde Bilinmeyen Kaynaktan Yükleme ayarlarını etkinleştirmeleri gerektiğini unutmamak önemlidir.

Adım 3: Kurulum tamamlandıktan sonra kullanıcıların oyunu açmaları gerekmektedir. Tercih edilen kaynak paketini indirme seçeneği sunulacak.

”Google
Beğen