Teknobu

PUBG Mobile 1.4.0 Apk İndir Güncel Sürüm


PUBG Mobile 1.4.0 Apk İndir Güncel Sürüm

PUBG Mobile 1.4.0 Apk İndir Güncel Sürüm

PUBG Mobile 1.4 APK Güncellemesi Android cihazlar için ortaya çıktı. PUBG Mobile 1.4.0 apk güncel sürümünü indirin.

PUBG Mobile 1.4 APK’sının tam boyutu 990 MB’tır ve oyuncular, yayınlandıktan sonra oyunun resmi web sitesinden indirebilecekler. Bunun da ötesinde, kullanıcıların oyun içinde yapması gereken ek indirmeler olacak.

Bu nedenle, kullanıcılar Android cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olmaları gerektiğini unutmamalıdır.

PUBG Mobile APK Son Sürüm İndir : İşte burada PUBG Mobile’ın en son sürümünü yeni deneyimlerle birlikte ayarladık. Telefonun yanı sıra tablet için indirilir ve ayrıca VPN olmadan ve Gecikmesiz deneyimle oynamanıza izin verir. En son sürümde, 1.4 oyuncu yepyeni Godzilla vs Kong Etkinliğini deneyimleyecek.

Royal Pass Sezon 19

PUBG 18. Sezon yakında sona erecek ve 19. Sezon 11 Mayıs’ta yayınlanmaya hazır. PUBG 1.4.0’ın resmi olarak yayınlanan en son yama notlarında, 11 Mayıs’ta güncelleme için hazır olacağı açıkça belirtilmişti. Birkaç hafta içinde en son sürüm 1.4.0 ile güncellediğinizde. Oyuncu, 17 Mayıs’ta kilidi açılacak olan 19. sezon royale geçişini RP’ye yükseltme seçeneği alacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Xtreme Motorbikes Apk İndir 2021 (Son Sürüm)

PUBG Mobile 1.4 güncelleme yama notları

PUBG Mobile 1.4.0 Apk
PUBG Mobile 1.4.0 Apk

PUBG Mobile 1.4 güncellemesi için bazı yama notları:

 • Yeni Arena Haritası: Hangar (1 Haziran’da başlıyor)
 • Yeni Araç: Coupe RB
 • Yeni Çekim Modu: OTS (Omuz Üzeri)
 • Silah optimizasyonu ve dengesi
 • Temel Performans İyileştirmeleri
 • Royale Pass S19: Traverse (17 Mayıs’ta başlar)
 • Güvenlik İyileştirmeleri
 • Yeni Arkadaşlar Özellikleri

PUBG Mobile 1.4.0’daki Yenilikler Neler?

1.4.0, birçok değişikliğin yapıldığı global versiyondur. Sızıntılara göre, çok sayıda benzersiz ve yeni teçhizata sahip iki yeni silah olacak. 19. Sezon güncellemesinde, Kong ve Godzilla ile havalı bir Lobi birbirlerinin önünde ve yanlarında bir gemi var. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi yeni bir Godzilla kıyafeti ile birlikte.

19.Sezonda Godzilla Ödül Havuzu olarak adlandırılan küçük bir Godzilla olan yoldaş ve bazı yeni araç görünümleri ile birlikte yeni sandıklar eklendi. En son sürümde ayrıca iki yeni özel ifade ve harika olan daha birçok şey eklendi.

 • Maç İçi Beğenme Özelliği : Bu özellik, iyi oynayan takımınızı takdir etmek için eklenmiştir, ancak oyun ayarlarına gidilerek istediğiniz zaman kapatılabilir / açılabilir.
 • İyileştirilmiş oyun performansları : Gecikmeyi azaltmak ve performansı artırmak için karakterler güncellendi, BackPack de açılırken gecikmeyi azaltacak şekilde güncellendi.
 • M249 Optimize Edildi : M249 topunda görünümü, ateş ve hasar oranının biraz düşürülmesi ve şarjör kapasitesi 100’den 75’e düşürülmesi gibi bazı küçük değişiklikler yapıldı. Ancak uzatılmış şarjör ekledikten sonra 150’ye kadar tutabilir .
Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Premium Mod Apk Son Sürüm v8.5.94.839 Ücretsiz İndir

PUBG Mobile v1.4.0 Nasıl Güncellenir?

Play Store’da Güncellemeyi Alamazsanız, Özellikle Hindistan’daki Web Sitelerinden İndirmeniz Gerekir. PUBG Mobil Oyununuzu en son sürüme güncellemek için bu adımı izleyin.

Not : Yüksek hızlı internet bağlantınız olduğundan emin olun (WiFi Önerilir)

 1. Yüklü PUBG’nin eski sürümünü kaldırın
 2. Aşağıdaki düğmelere tıklayarak indirin
 3. Sosyal hesaplarınızla yükleyin ve giriş yapın.

PUBG Mobile 1.4.0 Apk İndir Güncel Sürüm

Basitçe APK’yi kurun ve OBB dosyalarını indirmeye başlayacaktır. Herhangi bir sorun için aşağıya yorum yapın.

Sonuç

Umarım bu makale PUBG Mobile APK’nın son sürümünü Sezon 19 güncellemesiyle indirip yüklemeniz için yararlıdır. Bu makale faydalıysa, tüm PUBG severlerle paylaşın. Yaklaşan güncellemeler de gelecek daha fazla şey var, bu yüzden bu sayfaya yer işareti koyduğunuzdan emin olun.

”Google
29 Beğenmekten Vazgeç