Web Analytics
Teknobu

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası (Çözüldü) 2022
PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası (Çözüldü) 2022

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası (Çözüldü) 2022

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası nedir? PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası nasıl çözülür? PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası hakkında tüm merak edilenler.

Pubg oyununu oynarken aniden oyununuzu mahvedebilecek bir sorunla karşılaşabilirsiniz bu sorun PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatasıdır. Neyse ki, bugün size sorunu fazla acele etmeden çözecek birkaç küçük çözümle rehberlik edeceğiz. İşte PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası nasıl çözülür inceleyelim.

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası Neden Olur?

PUBG Lite oyuncularının son zamanlarda sıklıkla karşılaştığı 502 Bad Gateway hatası hangi sebeplerle karşınıza çıktığını aşağıda liste halinde sıraladık.

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası
PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası

502 Bad Gateway hatası sebepleri arasında hangisinin sizde bu hatayı almanızı sağladığını tespit edip daha hızlı çözüm yolları üretebilirsiniz.

  • PUBG Lite sunucularının fazla dolu olması,
  • Cihazın kullandığı İnternet veya modemden kaynaklı sorunlar.

PUBG Lite sunucularından kaynaklanan sebepler yüzünden görülen 502 Bad Gateway hatası için bir çözüm yolu aramanıza gerek yok. Oyunun yöneticileri bu sorunu ortadan kaldırmak için çözüm yollarını uyguluyorlardır. Sizden kaynaklanan bir hata olmadığı için sizin yapabileceğiniz bir şey bulunmuyor.

PUBG Lite 502 Bad Gateway Hatası Nasıl Ççzülür?

PUBG Lite, 502 Bad Gateway Hatası Çözümü aramadan önce bu hatanın yalnızca sizde’mi yoksa her oyuncuda’mı görüldüğünü anlamanız gerekmektedir. Eğer hata her oyuncuda görülüyorsa büyük ihtimalle sunucudan kaynaklanmaktadır.

PUBG Lite 502 Bad Gateway hatası sunucudan kaynaklandığı zaman hiç bir çözüm yolu denemenize gerek olmadığını yukarıda anlatmıştık.

  • Arka planda açık kalan DNS veya Proxy uygulamalarını kapatın,
  • İnternet’in sorunsuz çalıştığından emin olun,
  • Uygulamalardan PUBG Lite oyununun ön belleğini temizleyin,

Yukarıda’ki 3 farklı çözüm yolunu kontrol edip uygulamaya çalışın eğer 502 Bad Gateway hatasını hala almaya devam ediyorsanız, sebebi PUBG Lite sunucularından kaynaklanmaktadır. Sorunun çözülmesini bekleyin.

”Google
16 Beğenmekten Vazgeç