Teknobu

Pubg Buz Diyarı Hilesi (Bedava) 2021


Pubg Buz Diyarı Hilesi (Bedava) 2021

Pubg Buz Diyarı Hilesi (Bedava) 2021

Pubg Buz Diyarı Hilesi nasıl yapılır? Bedava Pubg Buz Diyarı Hilesi yöntemleri nelerdir? İşte bu yazımızda sizlere buz diyarı hilesinden bahsedeceğiz.

PUBG Mobile’da son zamanların trendi haline gelen PUBG M416 buz diyarı hilesi nedir ve nasıl çıkarılır sorusunun cevabını arıyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Pubg Buz Diyarı Hilesi (Bedava) 2021

Pubg Buz Diyarı Hilesi
Pubg Buz Diyarı Hilesi

M416 buz diyarını çıkarmak için öncelikli olarak UC satın almak gerekir. Satın aldığınız UC’ler ile oyun içerisinde bulunan çarkı çevirerek M416 buz diyarına sahip olabilirsiniz. Bu silah için çark çevirme hakkınız en az bir kez, en fazla ise on kezdir. En az bir kez çarkı çevirmek için 72 UC’ye sahip olmanız gerekir. Fakat on kez çark çevirmek isterseniz toplam 1080 UC’ye ihtiyaç duyarsınız.

Çevirdiğiniz çarklar sonucunda bu silahın size çıkıp çıkmayacağı tamamen şanstır. Ancak siz de internet üzerinde UC satışı yapan sitelerden UC alarak, şansınızı deneyebilirsiniz. Buz diyarı bir silah kaplamasına verilen isimdir. Bu silahın avantajı havalı bir görünüme sahip olmasıdır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Yilbasidroplari .com – PUBG Mobile (Yıl Başı Dropları) 2022

M416 Silahı Özellikleri Nelerdir?

M416 silahı, PUBG Mobile’da profesyonel olmayan oyuncuların tercih edebileceği türden bir teçhizattır. Bu silah düşük geri tepme özelliğiyle öne çıkmaktadır. Kullanımı basit olsa da güçlü bir silahtır. PUBG Mobile’a yeni başlayan oyuncular, rahatlıkla bu silahı tercih edebilirler. 5 adet eklenti kabul eden ender silahlardan biridir: Sight, Muzzle, Mag, Foregrip, Stock. M416, 5.56 mm cephane tipi ve 30 adet mermi kapasitesine sahip bir silahtır ve her haritada bulunmaktadır. Bu silahın özelliklerini incelediğimize göre diğer silahları incelemeye başlayabiliriz.

”Google
Beğen