Teknobu

PUBG 3 Parmak Kontrol Ayarları Kodu 2021


PUBG 3 Parmak Kontrol Ayarları Kodu 2021

PUBG 3 Parmak Kontrol Ayarları Kodu 2021

En iyi PUBG 3 Parmak kontrol ayarları nasıl yapılır , 3 parmak kontrol ayarları kodu nedir ? Bu pubg oyunu için 3 parmak ayarlarını yapmanız için en iyi ayarları sizlerle paylaştık.

  • Optimum PUBG üç parmaklı pençe hassasiyeti ayarlarının ve kurulumunun resimlerle açıklaması.
  • Jiroskop ve kamera hassasiyeti ayarları, üç parmaklı pençe için hayati önem taşır.

PUBG Mobile’daki kontrol ayarları, iki parmaklı bir başparmak ve bir pençe kurulumudur. Başparmaktan pençeye geçen oyuncular çoğunlukla üç parmaklı pençe ile başlar. Bu nedenle, en iyi üç parmaklı pençe hassasiyeti ayarları ve kurulumu hakkında fikir sahibi olunmalıdır .

PUBG Mobile , gereksinimlerinize göre özelleştirebileceğiniz kontrol ve hassasiyet adı verilen oyun içi özelliklere sahiptir. Kontrol, oyuncudan oyuncuya değişir ve ana ekranın sağ alt kısmında bulunan ayarlar menüsünde değiştirilebilir.

Kontrol ayarları, iki parmaklı bir başparmak veya herhangi bir pençe artı jiroskop olabilir. Başparmaktan pençeye geçen oyuncular çoğunlukla üç parmakla başlar ve daha sonra yavaşça jiroskopa alışırlar. Neden? Çünkü üç parmağınızı kavramak ve başparmağınızdan pençeye geçmek daha kolaydır.

maxresdefault 10
PUBG 3 Parmak Kontrol Ayarları kodu 2021

En iyi PUBG 3 Parmak Kontrol Ayarları Kodu Pençe hassasiyeti ayarları ve kurulumu

PUBG 3 Parmak Kontrol Ayarları
PUBG 3 Parmak Kontrol Ayarları

Bu, en iyi üç parmaklı pençe hassasiyeti ayarlarının ve kurulumunun bir göstergesidir. Oyuncuların çoğu, sol baş parmağın hareketler için joystick’i ve ateş için ilk parmağı çalıştırdığı bu düzene sahiptir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant Val 5 Hatası Çözümü (2021)

Sağ elin baş parmağı zıplamak, çömelmek, dikizlemek ve ateş etmek ve dürbünü açmak içindir. Üç parmaklı bir kurulumda, yalnızca ilk iki parmağınızla oynamayı seçebilirsiniz; bu, yapılandırmanın iki baş parmağı + her iki elin de ilk parmağına sahip olacağı anlamına gelir.

Üç Parmak Kurulumunda Jiroskop Hassasiyeti Ayarları

image 240

Jiroskop, üç parmaklı bir kurulumda çok yardımcı olabilir. 3. kişi Dürbün yok, 1. kişi kapsam yok, Kırmızı Nokta ve 2x, işaretçiyi jiroskopta daha hızlı hareket ettirmeye yardımcı olduğu için maksimum% 300’e ayarlanabilir.

3x hassasiyet yaklaşık% 200’e (yine daha hızlı hareket için) ayarlanabilirken, 8x ve 6x gibi daha yüksek kapsamlar için hassasiyet sırasıyla% 20 ve% 60’a ayarlanabilir. Bu yüzde, oyunun oynanış tarzına bağlı olarak oyuncudan oyuncuya değişebilir.

Üç parmaklı jiroskopun hassasiyeti cihazdan cihaza değişir. Ancak en iyi üç parmaklı pençe jiroskop hassasiyeti ayarlarının basit bir gösterimi aşağıdaki gibidir:

Kapsam Olmayan 3. Kişi: % 300

~ Kapsam Olmayan 1. Kişi: % 300

~ Kırmızı Nokta: % 300

~ 2x Kapsam: % 300

~ 3x Kapsam: % 208

Bu Yazımızda Okuyun :   WtcN Valorant Ayarları Nasıl Yapılır? 2021

~ 4x / VSS Kapsamı: % 93

~ 6x Kapsam: % 70

~ 8x Kapsam: % 20.

Üç Parmak Ayarında Kamera Hassasiyeti Ayarları

image 241

Benzer şekilde, kamera hassasiyeti için yüzde, oyuncudan oyuncuya farklılık gösterebilir. Gördüğünüz gibi, Red Dot, 2x ve No Scope 1st Person için hassasiyetler maksimum% 300’e ayarlanmamıştır. Kamera için en iyi üç parmaklı pençe duyarlılığı ayarları ve kurulumu aşağıdaki gibidir:

Kapsam Olmayan 3. Kişi: % 120

~ 1. Kişi Kapsam Yok: % 100 -% 104

~ Kırmızı Nokta: % 56

~ 2x Kapsam: % 105-110

~ 3x Kapsam: % 25-30

~ 4x / VSS Kapsamı: % 20

~ 6x Kapsam: % 14

~ 8x Kapsam: % 12.

”Google
11 Beğen