Teknobu

PPSSPP Gold Apk Son Sürüm İndir 2021


PPSSPP Gold Apk Son Sürüm İndir 2021

PPSSPP Gold Apk Son Sürüm İndir 2021

PPSSPP Gold, Android Cihazınızda PSP Oyunları Oynamak için PPSSPP Gold APK’sini Şimdi İndirin! Android için 1 Numaralı Emülatördür. PSP Oyunlarını Kolayca Oynayın.

En son Android cihazınızda PSP’nin eski popüler oyunlarının tadını çıkarma hayalini gerçeğe dönüştürmek, en sevdiğiniz PSP oyunlarının en iyi grafiklerle keyfini çıkarmanızı sağlayan benzersiz bir uygulama olan PPSSPP Gold emülatörünün geliştirilmesine yol açtı. yüksek çözünürlükte. Bu yazıda, size kesinlikle çalışacak olan PPSSPP Gold Emulator Apk’ye özel erişim sağlayacak indirme bağlantısını vereceğiz.

PPSSPP Gold Apk Nedir?

PPSSPP Gold APK: PPSSPP, indirilen ISO & CSO Rom dosyaları aracılığıyla android cihazlarda Oyunları ve diğer popüler romları çalıştırmanıza izin veren Android cihazlar için popüler bir emülatördür. Öyleyse, eğer bir PPSSPP aşığıysanız, o zaman doğru yerdesiniz. PPSSPP Emulator, android cihazlarda oyun oynamak için gerçekten harika. Ancak orijinal PPSSPP’nin içinde bazı sınırlamaları vardır, ancak PPSSPP Gold’un tüm premium özelliklerinin kilidi açılmıştır.

PPSSPP Gold Mod, oyunu istediğiniz zaman devam ettirme durumunda oynama, HD Grafikler, Gelişmiş Özelleştirme, Filtreleme, vb. Gibi tüm gelişmiş özelliklere sahip olan premium sürümdür. belirtildiği gibi, en son ulaştığınız yerden oyuna istediğiniz zaman devam edebileceğiniz anlamına gelir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Retro Brawl Apk İndir Son Sürüm 2021

Neden PPSSPP Gold APK

PPSSPP Gold Apk

PPSSPP Gold , akıllı telefonunuzdaki tüm yüksek grafik oyunlarınızı kolayca çalıştırabilen en iyi 1 numaralı android uygulamasıdır. Normal PPSSPP sürümü size çok şey sağlar, ancak PPSSPP Gold tüm premium özelliklerin kilidini açmıştır . HD Grafiklerinizi, Oyun ayarlarında Gelişmiş Özelleştirme, Premium özellikler ve çok daha fazlasını sağlar.

PPSSPP Gold Emulator herhangi bir oyunu herhangi bir zamanda belirtildiği gibi çalıştırmanıza izin verir, oyuna yeniden başlamanız gerekmez, PPSSPP Gold devam edebilir. PPSSPP Gold’daki ses sesleri normal olanlardan çok daha şaşırtıcı ve gelişmiştir. PPSSPP Gold Like’da birçok harika özellik sağlanmıştır:

 • HD Grafikler
 • Yüksek Oluşturma Hızı
 • Çerçeve gecikmesi yok
 • Sorunsuz Oyun Deneyimi
 • Muhteşem performans
 • Doku filtresi, ölçek vb.
 • 36 dile kadar destekler

PPSSPP Gold için pek çok oyun romu var , bunlardan herhangi birini google’dan kolayca indirebilir veya bu web sitesini https://romsmania.cc/ ziyaret edebilirsiniz . Bunun dışında internette pek çok rom var. Herhangi bir rom’u SD kartınızda, dahili depolamada veya başka herhangi bir harici depolama aygıtında kolayca saklayabilirsiniz.

PPSSPP Gold Apk’nin Özellikleri:

 • Diğer video oyun oynatıcılarının eski PSP oyunlarını veya oyunlarını kullanmaya gelince, bir özellik çok belirgindir, bu da grafiklerin, günümüz oyun uygulamalarında görmeye ve deneyimlemeye alışkın olduğumuza yakın olmamasıdır. Bu oyunların tadını çıkarırken karşılaşacağınızı düşündüğünüz bu engel, oyun deneyiminin günümüz oyunlarına eşit olacak şekilde en iyi yüksek çözünürlüklü oynanışta sunulması sağlanarak yapımcılar tarafından ortadan kaldırılır.
 • Oyun deneyiminin sadece android cihazın ekranıyla sınırlı olacağını düşünüyorsanız, o zaman daha yanlış olamazsınız çünkü yapımcılar, oyuncunun bir tabletin daha büyük ekranında oyunların büyüsünün tadını çıkarmasını sağlayacak bir deneyim yaratmak istediler. . PPSSPP altın öykünücüsü, son derece küçük bir ekran formatı ile sınırlandırılmış olan PSP oyunlarını daha büyük ekran formatlarında kullanılabilir hale getirerek müşteri refahı sağlar.
 • En son veya eski sürümler olsun, bir oyun oynadığımızda, önceden tanımlanmış kontrolleri kullanarak kendinizi rahat hissetmeme ihtimaliniz çok yüksektir. Burası, kullanıcıya kontrollerinizi tercihinize göre özelleştirme fikrini vererek uygulamanın benzersiz olma yolunda bir adım daha attığı yerdir. En sevdiğiniz oyunda dokunmatik ekran kontrollerini kullanarak kendinizi rahat hissetmiyorsanız harici bir kontrol cihazı veya hatta bir klavye de bağlayabilirsiniz.
 • PPSSPP Altın Emülatörünün en iyi kalitesi, tıpkı herhangi bir modern android oyun uygulaması gibi, oyununuzu istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kaydetme seçeneği sunan gerçek zamanlı tasarruf özelliğidir. PSP oyunları söz konusu olduğunda popüler bir özellik olmayan oyunları kaydederek, oyunu herhangi bir durumda kaydetmenize olanak tanıyan uygulama, PSP oyunlarını mükemmel bir şekilde modern oyun uygulamalarına dönüştürüyor.
 • Eski bir oyun deneyimini en son teknolojinin kalite standardına uyacak şekilde dönüştürmek son derece zor olmalı ve uygulamanın yapımcıları, kullanıcının kaliteli oyunu ayarlamasını sağlayacak anizotropik filtreleme ve doku ölçeklendirmeye sahip olma konseptini tanıtarak bu zor görevi kolaylaştırdı. kullanıcı tercihine göre. Dolayısıyla, bulanık oyunları oynadığınız günler sona erdi çünkü bu harika özellikleri kullanarak, oyunu beğeninize göre ayarlayabilirsiniz.
 • Uygulama, PSP’nizdeki tasarrufları uygulamanıza aktarmanıza izin vererek kullanıcının tam olarak bıraktığınız yerden başlamasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır, bu da tam olarak bıraktığınız yerden devam etmenizi sağlar. Yapımcılar, kullanıcı deneyimini daha değerli hale getirmede yapımcılara yardımcı olacak önerilerine çok açıktır.
 • PPSSPP, GPL 2.0 altında oluşturulan açık kaynaklı proje olarak tasarlanmıştır. Kullanıcıların önerilerine ve incelemelerine dayanan temel kod uygulamasına yapılan katkılarla, uygulama artık birçok PSP oyununu çalıştırabilir ve bunları android cihazınızda veya tabletlerinizde en kaliteli oyun deneyimine dönüştürebilir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Fnaf Security Breach Apk İndir

PPSSPP Gold Apk Nasıl İndirilir?

 • PPSSPP Gold Emulator Apk dosyasını indirmeye başlamak için aşağıda verilen indirme bağlantısına tıklayın.
 • İndirme işleminin hemen başlamasını sağlayacak olan Tamam’a tıklayın .
 • Tüm indirme işlemi bittiğinde, PPSSPP Gold Emulator kurulum sayfası açılacaktır.
 • Kur’a tıklayın ve bu, android cihazın Apk’nin tüm kurulum sürecini tamamlamasına izin verecektir.
Downlaod APK 300x55 8

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç