Teknobu

2022’de PowerPoint Ücretsiz Nasıl Kullanılır?


2022’de PowerPoint Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

2022’de PowerPoint Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

2022 yılında PowerPoint Ücretsiz olarak nasıl kullanılır? PowerPoint uygulamasını ücretsiz kullanmak mümkün mü? işte merak edilen tüm detaylar.

Ücretsiz Microsoft Office kullanmak mı diye soruyor gibisiniz? Evet, gerçekten Word, Excel ve PowerPoint’i 0 $ karşılığında alabilirsiniz

Microsoft’un PowerPoint’i, 30 yılı aşkın bir süredir sunum yazılımında öncülük ediyor. 

Son derece başarılı Microsoft Office üretkenlik paketinin önemli bir bileşeni, fikirlerin hayata geçmesine yardımcı olmak için çok değerli bir araç haline geldi. Ancak, bir Microsoft 365 aboneliğinin tüm özellikleri sizin için uygun olmayabilir. Bu yazımızda size Microsoft PowerPoint’i tamamen yasal ve ücretsiz olarak nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.

Size Microsoft PowerPoint’i ücretsiz olarak nasıl edineceğinizi göstereceğiz ve tek ihtiyacınız olan ücretsiz bir Microsoft hesabı. Bu, Excel’e erişmenin tamamen meşru bir yoludur.

2022’de PowerPoint Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

1- Web Sürümü

Microsoft PowerPoint ve diğer temel Office programlarına web üzerinden erişim ücretsizdir ve tek ihtiyacınız olan bir Microsoft hesabıdır. Başının üzerinde Office.com ve bir hesap oluşturun ya birine zaten emin açın.  

Bu Yazımızda Okuyun :   Raspberry Pi 4 Özellikleri Fiyatı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Office.com’da Microsoft hesabınızda oturum açtığınızda, kendinizi bu ekranla karşı karşıya bulacaksınız:

PowerPoint Ücretsiz
PowerPoint Ücretsiz

Burada en üstte, kullanmak istediğiniz Uygulamayı, Excel, Word ve PowerPoint’ten Outlook ve Skype’a kadar her şeyi seçebilirsiniz. Bunların tümü ‘Web Uygulamaları’dır, yani bilgisayarınızda yüklü değil, çevrimiçi kullandığınız uygulamalardır. Burada bir dosya üzerinde çalıştığınızda, dosya Microsoft’un bulut depolama hizmeti olan OneDrive’a kaydedilecektir. 

Aslında, ücretsiz Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar yazılımı ve Google Drive ile entegrasyonu Microsoft’un kullanıcılardan ödeme yapmasını istemesini zorlaştırdığından, bu yazılımın web uygulaması biçiminde sunulması için muhtemelen Google’a teşekkür etmelisiniz.

PowerPoint’in web sürümü, yazılımın daha sade bir sürümüdür, bu nedenle Google Dokümanlar ile karşılaştırma, tam masaüstü programından daha mantıklıdır. Bununla birlikte, her iki hizmet de normal bir kullanıcının aradığı her şeyi sağlamalıdır. 

2- Mobil cihazlarda kullanın

PowerPoint Ücretsiz
PowerPoint Ücretsiz

Belki de yine Google’a yanıt olarak, Microsoft’un Office mobil uygulamaları tamamen ücretsizdir ve modern mobil cihazlarda kullanılabilir. Android  ve  iOS için Microsoft PowerPoint uygulamasını indirebilirsiniz  . Microsoft anlaşılır bir şekilde Office 365 aboneliği için bazı premium özellikler ayırsa da, mobil uygulamalar hala son derece yeteneklidir ve hareket halindeyken biraz üretkenlik arıyorsanız mükemmel bir seçenektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Siber Güvenlik Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

3- Tam sürümü edinin

Tabii ki, PowerPoint’in yalnızca tam teşekküllü sürümü yeterli olacaksa, Microsoft 365’e abone olmanız gerekir. Adobe gibi, Microsoft da yazılımlarına erişmek için doğrudan satın almak yerine düzenli bir ücret ödemenizi tercih eder. 

Artı tarafta, bu size düzenli güncellemeler sağlar, bu da büyük bir yıllık sürümden daha güvenli olmasını sağlamalıdır. 

Abonelikler ayda 5,99 £ veya yılda 59,99 £’dan başlar . 

Bir kerelik satın alma yanında size PowerPoint alacak Microsoft Word ve Excel  için £ 119,99 ancak onedrive veya Skype, genellikle standart olarak dahil hizmetleri olmadan olacaktır.     

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç