Teknobu

Police Patrol Simulator Apk Mod 1.0.4 Sınırsız Para Hilesi İndir


Police Patrol Simulator Apk Mod 1.0.4 Sınırsız Para Hilesi İndir

Police Patrol Simulator Apk Mod  1.0.4 Sınırsız Para Hilesi İndir

Police Patrol Simulator Apk mod ücretsiz indirin 2021 Polis olmak için oyuna katılın, trafik kurallarını çiğneyenleri yakalayın.

Police Patrol Simulator Mod Apk 1.0.4’ü indirin . Bu, oyunun güncellenen en son apk uygulamasıdır. Android için Police Patrol Simulator Apk’nın bu mod sürümü ile sınırsız para, mücevher ve kazanabilirsiniz . Bu, oyunun SkisoSoft tarafından yapılan NİSAN 2021 güncellemesidir.

Police Patrol Simulator’a hoş geldiniz! Oyuncular için en iyi simülasyon oyunlarından birini getiriyor. Bu ücretsiz oyunda kişiselleştirilebilen ve devriye gezilebilen birçok farklı arabaya sahip olacaksınız.

Police Patrol Simulator Apk Mod  1.0.4 Sınırsız Para Hilesi İndir
Police Patrol Simulator Apk Mod 1.0.4 Sınırsız Para Hilesi İndir

Police Patrol Simulator Apk

Police Patrol Simulator, düzeni sağlamak için bir şehirde dolaşmanız ve görevleri tamamlamanız gereken bir polis arabası sürüş simülatörüdür.

Polis olmanın harika yanlarından biri, eğer varsa, devriye arabası kullanmaktır. Bununla birlikte, parkta esrar içen çocukları korkutmak için şehirde dolaşabilir, atıştırmalık almak için özel göreve çıktığınızda ışıkları yakabilir ve diğer sürücüler sizi korkudan sollamaya cesaret etmeden saatte iki saatte araba kullanabilirsiniz. para cezası. Polis Devriye Simülatörü’nde şu anda filmdeki kadar havalı olmayan bir eğitim akademisinden geçmek zorunda kalmadan yararlanabileceğiniz tüm avantajlar .

Bu Yazımızda Okuyun :   GBWhatsApp Pro Apk v11.00 İndir [2021 Ultimate Özellik]
ss 312c797616d612ab71289df5e313e5ef10c4ae6f.1920x1080

Kaotik bir şehirde düzeni sağlayın

Bu oyun bizi bir şehirden geçmemiz gereken bir polis arabasının direksiyonuna, karakoldaki çıkışa götürüyor. İlk görev başlamadan önce, aracın kullanımına alışmak için biraz zamanımız olacak: direksiyonu, vites değiştirmeyi, kamera görüntülerini, farklı konumların bulunduğu haritayı kontrol edin …

Oyun bize , yükümlülüklerimizi yerine getirsek de etmesek de , değişen trafik durumları ve görevleri tamamlarken kilidini açabileceğimiz arabalarla tam hareket özgürlüğü ile hareket edebileceğimiz bir harita sunuyor . Dünya çapındaki en ikonik polis güçleri modellerini anımsatan farklı devriye arabaları var: Almanya, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, İsveç, eski Sovyetler Birliği … ve hepsi kabul edilebilir grafiklerden daha fazlasına sahip.Gereksinimler ve ek bilgiler:

  • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 5.0.
  • Uygulama içi satın alımlar sunar.

Police Patrol Simulator Apk 1.0.4 2021 nasıl indirilir:

Oyunu indirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  1. Modlanmış sürümü aşağıda verilen bağlantıdan indirin.
  2. Android cihazınızda bilinmeyen kaynak kurulumunun etkinleştirildiğinden emin olun.
  3. Değilse, Ayarlar> Gizlilik> Bilinmeyen Kaynak> bölümüne gidin ve etkinleştirin.
  4. Tamamlandıktan sonra dosyayı indirin ve kurun.
  5. Bu kadar.
Bu Yazımızda Okuyun :   Temple Run 2 Mod Apk 1.78.1 İndir (Sınırsız Para)

* Mod apk dosyasını indirmeden önce yukarıda verilen tüm kurulum talimatlarını uyguladığınızdan emin olun.

Downlaod APK 300x55 29
”Google
13 Beğen