Teknobu

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Hangileri Olacak?


Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Hangileri Olacak?

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Hangileri Olacak?

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Hangileri Olacak? Ps Plus Ocak 2022 ücretsiz oyunları neler olacak işte tüm tahminler söylentiler bu haberimizde.

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları, tahminler ve sızıntıları sizler için bu haberimizde en güncel verilerle açıkladık. Merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulacaksınız.

PS Plus Ocak 2022 ücretsiz oyunlarının neler olduğunu bilmek ister misiniz? İşte şimdiye kadar duyduğumuz tüm sızıntılar, tahminler ve söylentiler.

PlayStation Plus Ocak 2022 ücretsiz oyunları Aralık ayının sonunda oldukça yakında açıklanacak ve Sony’nin yıla büyük bir patlama ile başlaması bekleniyor. 2021 hizmet için harika bir yıldı ve Sony’nin bu ivmeyi 2022’ye kadar devam ettirmeye çalıştığını görebiliyoruz. Son birkaç aydır olduğu gibi, muhtemelen duyurudan birkaç gün önce bir duyuru sayesinde kadro hakkında bir şeyler duyacağız. sızıntı.

Herhangi bir değişiklik olmadığı sürece, 2022, abonelerin keyfini çıkarabileceği iki PS4 oyununun yanı sıra yeni bir PS5 oyununun düşmesiyle trendi sürdürecek. Yıl, sürümler açısından oldukça sessiz başladığı göz önüne alındığında, Sony’nin PlayStation Plus aboneleri için ayın ücretsiz PS5 oyunu için arka kataloğundan çekeceği görülüyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Assassin's Creed Valhalla: Sarı Boyalı Uzun Gemi Nasıl Bulunur ?

Peki, hangi oyunların kesinti yapması muhtemel? Burada PS Plus Ocak 2022 ücretsiz oyunlarının ne zaman açıklanacağına, ortaya çıkan sızıntılara ve Playstation Plus Ocak 2022 oyunları hakkında tahminlerine değineceğiz.

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları Hangileri Olacak?

PlayStation Plus Ocak 2022 ücretsiz oyunlar henüz Sony tarafından henüz ilan edilmediğinden . Oyunların kadrosu 29 Aralık 2021’de açıklanacak. Ancak normal kaynağımızdan bir sızıntı olan Dealabs , muhtemelen diziyi önceden açıkladı:

  • Deep Rock Galaktik (PS5/PS4)
  • DiRT 5  (PS5/PS4)
  • Persona 5 Forvet  (PS4)

Her üç oyun da 4 Ocak 2022’de satışa sunulacak.

PS PLUS OCAK 2022 TAHMİNLERİ

Ocak 2022 PS Plus ücretsiz oyunları henüz açıklanmasa da nelerin dahil edilebileceğine dair bazı tahminlerimiz var.

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları
Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları

THE PATHLESS (PS5, PS4)

Bir yeni yıl hediyesi olarak, Sony’nin ‘The Pathless’a mükemmel ve özgürleştirici bir açık dünya macerası sunacağını tahmin ediyoruz, burada serbest koşan ve yaylarıyla işaretli tılsımları ateşledikçe hızlanan bir avcı olarak oynuyorsunuz.

Bu Yazımızda Okuyun :   God of War PC Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2022

Toprağı büyük canavarları ve çevredeki alanı bozan bir güçten kurtarmak için savaşan oyun güzel bir hikaye ve bazı harika PS5 DualSense işlevlerine sahip. Oh, ve Sony’nin anlaşmayı tatlandırabileceğini ve oyunun PS4 versiyonunu da sunabileceğini düşünüyoruz.

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları
Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları

SNIPER ELITE V2 REMASTERED (PS4)

Rebellion şu anda bir sonraki Sniper Elite oyunu üzerinde çalışırken, seriyi şöhrete kavuşturan başlığa bir göz atmak iyi bir karar olacaktır.

PS4 için yeniden düzenlenmiş oyun, orijinalindeki tüm özellikler, gelişmiş çözünürlük ve kare hızı ve tüm DLC görevleri dahil olarak gelir. Birkaç yerde yaşını gösterse de yine de yeni yılda dalmanız için harika bir sniping simülatörü.

Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları
Playstation Plus Ocak 2022 Oyunları

STREETS OF RAGE 4 (PS4)

2022, hepimiz için yeni bir yaşlanma yılı anlamına geliyor ve bu yaşlanmayı benimsemenin daha fazla konsol için yapılmış retro tarzı bir beat ’em up oyununa dalmaktan daha iyi bir yolu var mı?

Streets of Rage 4, 2020’de piyasaya çıktığında oyuncuları etkisi altına aldı ve keskin oynanışı ve akıcı görselleri sayesinde büyük beğeni topladı. Özünde geçmişi ve serideki modern yükseltmeleri ile Streets of Rage 4’ün sokaklardaki gürültülü uğultularında kesinlikle bir meydan okuma bulacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Trooper Shooter İpuçları ve Püf Noktaları 2020

Bu, Ocak 2022 PlayStation Plus oyunları hakkında bildiğimiz her şeyi kapsar. Yeni yılda oynamak için daha fazla PS5 oyunu arıyorsanız, en iyi PS5 oyunları listemize göz atın .

”Google
Beğen