Web Analytics
Teknobu

Play Store Açılmıyor J7 Prime (Çözüm Yolları) 2022
Play Store Açılmıyor J7 Prime (Çözüm Yolları) 2022

Play Store Açılmıyor J7 Prime (Çözüm Yolları) 2022

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Play store Açılmıyor j7 prime sorunu için bu yazımızda çözümleri hakkında bilgiler vereceğiz.

J7 Prime telefonda play store açılmıyorsa bu yazımızda bazı nedenlerine ve çözümlerine değindik. İşte gelin inceleyelim.

Bir sorunu çözmeye çalışırken birkaç adım atmadan önce, sorunun ilk önce Google’da bir sorun olup olmadığından emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu,  başkalarının sorun bildirip bildirmediğini görmek için Down Detector gibi bir yere gitmektir. Yeterli sayıda insan benzer sorunları iddia ediyorsa, bu kendi kendine düzelecek geçici bir sunucu sorunu olabilir.

Play Store Açılmıyor J7 Prime (Çözüm Yolları)

Play Store Açılmıyor J7 Prime
Play Store Açılmıyor J7 Prime

Aşağıda j7 prime play store sorunu için çözüm yollarına değindik.

Samsung Galaxy J7 Prime’da Yetersiz Depolama Alanı Olabilir.

Ayarlar > Uygulama Yöneticisi’ne gidin > Tüm Uygulamalar > Play Store’u bulun ve üzerine dokunun > Önbelleği Temizle , ardından Verileri Temizle Bundan sonra Zorla Durdur > Telefonunuzu yeniden başlatın üzerine dokunun.

Google Kaynaklı Sorun Olabilir

Eğer sorun google sunucularından kaynaklanıyorsa bu geçici bir sorundur bir süre sonra j7 prime telefonunuzda play store açılacaktır.

Play Store Açılmıyor J7 Prime
Play Store Açılmıyor J7 Prime

Telefonu Yeniden Başlatmayı Deneyin.

Telefonu yeniden başlatmayı deneyin, çünkü bazen bu sorun bu adımı uygulayarak çözülebilir. Telefon tamamen açıldıktan sonra, telefonun İnternete bağlı olduğundan emin olun ve ardından sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Sorunun devam etmesi durumunda aşağıda listelenen sorun giderme adımlarına geçin.

  • Telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silin.
  • Telefon verilerinizi yedekleyin ve ardından fabrika ayarlarına sıfırlayın.
”Google
22 Beğen