Teknobu

Pi Browser ve Pi Mobil Cüzdan Nedir? Bilmeniz Gerekenler 2021


Pi Browser ve Pi Mobil Cüzdan Nedir? Bilmeniz Gerekenler 2021

Pi Browser ve Pi Mobil Cüzdan Nedir? Bilmeniz Gerekenler 2021

Pi Browser ve Pi Mobil Cüzdan Nedir? Bilmeniz Gerekenler ; Picoin: Pi Network, Pi Tarayıcı uygulamasını ve Pi mobil Cüzdan’ı tanıtıyor.

Pi browser with mobile wallet; Picoin: Pi Network, Pi Tarayıcı uygulamasını ve Pi mobil Cüzdan’ı tanıtıyor Pi ağı kripto para birimi ekibine göre, artık resmi olarak Pi mobil Cüzdan’ı tanıttılar. Bu, tüm öncülerinin gelecekte pi coin satma ve satın alma gibi işlemlerin yanı sıra kriptoyu diğer para birimleriyle takas etmesini sağlamak içindir. Aşağıda Pi Network tarafından yapılan bir açıklama bulunmaktadır.

Pi Browser Tarayıcı uygulaması ve Pi mobil Cüzdan Nedir ?

Pi Browser ve Pi Mobil Cüzdan Nedir?
Pi Browser ve Pi Mobil Cüzdan Nedir?

Bugün, Pi Network’ün iki ana ürününü birlikte tanıtıyoruz: Pi Browser ve mobil Pi Cüzdanı Hakkıda sizlere bilgi veriyoruz.

Pi Browser APK , Pi Community Company’nin bir İletişim Uygulamasıdır . Pi Browser’ın en son sürümü, çeşitli değişiklikler ve iyileştirmelerle birlikte gelir

Pi Tarayıcı, merkezi olmayan bir dünyaya bir web deneyimi sağlar. Pi Browser, tıpkı mevcut web tarayıcıları gibi herhangi bir Web2.0 uygulamasını desteklemenin yanı sıra, kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalarda (blockchain teknolojisiyle entegre olan uygulamalar) sorunsuz ve kullanıcı dostu bir kullanıcı deneyimi ile gezinmesine, etkileşim kurmasına ve işlem yapmasına olanak tanır.

Pi Browser ve mobil Pi Cüzdanına erişmek için lütfen yeni Pi Browser uygulamasını iOS App Store veya Android Play Store’dan ana ekrandaki düğme aracılığıyla indirin. Lütfen Çekirdek Ekibinden resmi Pi Tarayıcı uygulamasını indirdiğinizden emin olun (mağaza içi listeleri “Pi Topluluğu şirketi” olarak işaretlenmiştir) ve sahte cüzdanlara veya dolandırıcılıklara karşı dikkatli olun. Pi Tarayıcı, geliştiricilerin gelecekte deneyip kullanmaları için Pioneers için Pi Uygulamalarını kolayca geliştirebilecekleri, test edebilecekleri ve dağıtabilecekleri daha açık ve doğrudan bir Pi Yardımcı Programları platformu oluşturmayı amaçlamaktadır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Extraordinary You 1 Bölüm Türkçe Altyazılı Full İzle

Pi Browser , Pi Uygulamaları / Yardımcı Programlar Platformunun yeni arayüzüdür. Genel amaçlı bir tarayıcı aracı olarak hala ilkeldir, ancak Pi uygulamalarını destekleyebilen tek tarayıcıdır. Bu aynı zamanda tarayıcının beta sürümüdür ve daha fazla değişiklik ve özellik daha sonra eklenecektir.Geçen hafta her Pioneer için masaüstü Pi Cüzdan’ı başlattık ve şimdi Pi Tarayıcı uygulamasında Pi Cüzdan’ın mobil sürümünü başlatıyoruz. Bu nedenle, cüzdanınızı masaüstü sürümüyle oluşturmadıysanız, lütfen Pi Tarayıcı uygulamasını indirin ve cüzdanınızı orada oluşturun.

Cüzdanınızı geçen hafta masaüstünüzde zaten oluşturduysanız, artık cüzdanınıza cep telefonunuzdan Pi Tarayıcı uygulaması aracılığıyla erişebilir ve parolanızı parmak izleri veya FaceID aracılığıyla telefonunuzda güvenle saklayabilirsiniz. Pi Cüzdanı, Pi’nin Mainnet’e doğru aşamalı ademi merkeziyetçilik stratejisinde önemli bir kilometre taşıdır çünkü her Pioneer, Testnet blok zinciri ile etkileşime girebilir.Cüzdanları aracılığıyla Test-Pi işlemleri oluşturarak. Topluluk Testnet’teki işlemleri test ederken, Pi Mainnet için hem 1) topluluk hazırlığı hem de 2) blok zinciri ve ölçeklenebilirliğine yönelik iyileştirmeler açısından daha fazla hazırlanıyoruz.

Pi Cüzdanı ve Pi Browser neden birlikte paketlenmiştir? Cüzdanın Pi Browser Uygulamasında olması, nihayetinde gelecekteki Pi Uygulamalarının ve geleneksel işletmelerin Pi Ödemelerini kolayca entegre etmesine ve Pi blok zinciri ile etkileşime girmesine izin verecektir. Bu, Pioneers’ın sorunsuz ve merkezi olmayan web deneyimlerine sahip olmasını, yani belirli Pi App web sitelerini ziyaret ederken kolayca Pi blok zinciri işlemlerini gerçekleştirmesini sağlayacaktır. Bu, Pi yardımcı platformunun ve Çekirdek Ekibin Pi ekosistemini oluşturma çabasının büyük bir evrimidir. Aşağıda Pi Tarayıcının daha ayrıntılı bir tanıtımı bulunmaktadır. Çekirdek Ekip, topluluğun geri bildirimleriyle, iki mobil uygulamayı (yani madencilik uygulaması ve tarayıcı uygulaması) devam ettirip ettirmeyeceğimize veya bunları gelecekte bir uygulamada birleştirip birleştirmeyeceğimize karar verecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Duolingo English Testi Ve ABD Kolej Kabulleri: Bilmeniz Gereken Her Şey
image 184

Picoin: Pi Network, Pi Browser uygulamasını ve Pi mobil Cüzdan’ı tanıtıyor

Pi Tarayıcı: Pi Tarayıcı, merkezi olmayan bir dünyada bir web deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. Pi Tarayıcı, mevcut web tarayıcıları gibi herhangi bir Web2.0 uygulamasını desteklemenin yanı sıra, sorunsuz ve kullanıcı dostu bir kullanıcı deneyimi için insanların merkezi olmayan uygulamalarda (blockchain teknolojisi ile entegre olan uygulamalar) gezinmesini, etkileşimde bulunmasını ve işlem yapmasını sağlayacaktır. Ek olarak, Pi Tarayıcı, yepyeni bir .pi etki alanı sınıfını desteklemek için seçilen Pi Uygulamalarının bir dizinine ve onun DNS sistemine sahip olacaktır. Örneğin, mevcut uygulamalara – Pi Cüzdan, Pi Sohbetleri, Madencilik, Beyin Fırtınası – tarayıcının URL alanına ilgili wallet.pi, chats.pi, mine.pi ve brainstorm.pi yazarak erişilebilir. Gelecekte, üçüncü taraf geliştiricilerin daha fazla Pi uygulaması seçilecek ve dizine eklenecek ve benzer .pi URL’leri üzerinden erişilebilecektir.

Pi Browser daha açık bir Pi Apps platformudur çünkü geliştiricilerin Pi Testnet, Pi Cüzdan ve Pi teknoloji yığınının diğer unsurları ile entegre olan uygulamaları test etmesine ve dağıtmasına olanak tanır. Bunu, herhangi bir web sitesini Pi Tarayıcı üzerinden serbestçe ziyaret edebildiği için, Pi madencilik uygulaması içindeki eski Pi yardımcı platformunun onay süreci veya hapsedilmesi sınırlaması olmadan yapabilir. Aksine, uygulamaların Çekirdek Ekibi tarafından Pi madencilik uygulaması içindeki Pi yardımcı platformuna yerleştirilmesi için seçilmesi gerekiyordu. Daha sonra, geliştiricilerin Pi uygulamalarını kendi etki alanlarından Testnet üzerinde test etmelerine olanak tanıyan Pi Uygulamaları için Testnet ve Test-Pi işlemleriyle entegre olacak şekilde Pi platformu SDK’sını güncelleyeceğiz.

Bu Yazımızda Okuyun :   2021'de Rusca Öğrenmek İçin En İyi Siteler Nelerdir ?

Dahası, Pi Ağı daha ademi merkeziyetçi hale geldikçe, tarayıcı, ağın ademi merkeziyetçilik sürecini eşleştirebilecektir. Nihayetinde, Pioneers, hem Pi Dizininde listelenen uygulamalara hem de listelenmemiş uygulamalara doğrudan URL’leri aracılığıyla erişebilir ve bu uygulamaların güvenilir olup olmadığına ilişkin nihai kararları Pi Çekirdek Ekibinin sıkı gözetimi olmadan verebilir. Bu vizyon sayesinde, dizin için seçim süreci, ürün uygulamalarının Pioneers tarafından geliştirilmesini, konuşlandırılmasını, test edilmesini veya kullanılmasını engellemeyecektir.

“Picoin: Pi Ağı, Pi Browser uygulamasını ve Pi mobil Cüzdanını Tanıttı” hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz .

”Google
13 Beğen

Yapılan Yorumlar