Teknobu

PetrolHead Mod Apk 2.6.0 (Sınırsız Para) İndir 2021


PetrolHead Mod Apk 2.6.0 (Sınırsız Para) İndir 2021

PetrolHead Mod Apk 2.6.0 (Sınırsız Para) İndir 2021

PetrolHead Mod APK İndir Son sürüm. Çok gerçekçi bir araba simülasyon oyunu oynamak istiyorsanız Android için ücretsiz PetrolHead Mod Apk indirin. Şehirde dolaşın ve kariyer modunu tamamlayın.

Bugün orada tonlarca araba oyunu var. Ancak çoğu, drag yarışı veya normal yarış türünü içeren yarışlardır. Yarış oyunları günümüzde cep telefonları için en mükemmel oyunlardan biridir ve dünya çapında sayısız oyuncu tarafından oynanır!

Bugün mükemmel bir araba simülasyon oyunu arıyorsanız, o zaman bu tam size göre! PetrolHead, gerçek bir araba sürmenin ne olduğunu simüle etmenizi sağlayan bir oyundur! Tek oyunculu kariyer modu ile bazı ödüller kazanmak için görevleri tamamlayacaksınız! Sınırlarınızı zorlamanıza izin veren tonlarca araba sürün ve toplayın. Mümkün olan en yüksek kalitede, bu oyun çok çeşitli sürüş koşullarının ve hava koşullarının keyfini çıkarmanızı sağlar.

PetrolHead Mod Apk
PetrolHead Mod Apk

PetrolHead Mod Apk nedir?

Şu anda orada bir sürü araba oyunu var. Bunların çoğu, şimdiye kadar yüz kez gördüğümüz, yeniden doğmuş yarış oyunları. Bu nedenle, dünyanın her yerindeki oyuncular her zaman yeni ama heyecan verici bir şey için can atarlar. Yüzlerce kez oynanabilen bir şey yine de eğlenceli olurdu.

Bu Yazımızda Okuyun :   El İle Kıyafetlere Kolay Bir Şekilde Nakış Nasıl Yapılır ? 2021

PetrolHead şeklinde bir şey gelir. Lethe Studions tarafından oluşturulan oyun, Google Play Store’da yüz binden fazla kişinin ilgisini çekti! İlk olarak, bu bir simülasyon olduğu için tipik araba oyununuz değil. Burada, genellikle trafik kurallarına uymayı ve arabanızı mükemmel bir şekilde park etmeyi içeren zorlukları tamamlamanız gerekecek. Görevleri tamamlamamak size ödül vermeyecektir! Bunun yanı sıra, arabalarınızı özelleştirebilir, arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabilir ve geniş bir dünyada ücretsiz dolaşımın keyfini çıkarabilirsiniz!

PetrolHead’in Mod Apk Özellikleri

PetrolHead, başka hiçbir yerde oynamadığınız özelliklerle dolu! Burada kusursuz bir sürüş deneyiminin keyfine varacaksınız. İşte özellikleri:

Kariyer Modu – Bir yarış oyunu isteyenler için hazır birçok yarış oyunu var. Ancak PetrolHead’de işler biraz farklı. Her şeyden önce bu, şehirde normal bir şekilde araç kullanmanıza izin veren bir dizi görevi tamamlamanız gereken bir simülasyon oyunudur. Zorluklar, sürüş becerilerinizi teste tabi tutacaktır. Burada trafik kurallarına mükemmel bir şekilde uymanız, arabanızı mükemmel bir şekilde park etmeniz ve yarışlarda yarışmanız gerekecek! Bu oyunda yapılacak çok şey var!

Özelleştirme – Büyük bir araba hayranıysanız, buna bayılacaksınız! Oyun, toplayıp özelleştirebileceğiniz 80’den fazla araba içeriyor! Burada, daha güçlü ve daha hızlı bir yarış deneyimi için araba parçalarınızı yükseltebilirsiniz. Bunun yanı sıra, çeşitli boya renkleri, sargılar ve akort duruşları arasından seçim yapabilirsiniz! Bu oyunda, içinizdeki mekaniği aydınlatacak tonlarca şey var.

Bu Yazımızda Okuyun :   İngiltere'de yaşamak ve çalışmak için en iyi yerler neresidir? 2021

Çok oyunculu – Bu artık tipik simülasyon oyununuz değil. Bu oyunda, nerede olurlarsa olsunlar arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz! Başka yarış oyunları bulmanıza gerek yok çünkü bu tam bir paket! Arkadaşlarınızla yarışın ve daha önce hiç dövülmemiş yarış rekorlarını fethedin.

İlgi Çekici Grafikler – Ama bunu her zamanki araba simülasyon oyununuzdan ayıran şey, inanılmaz derecede gerçekçi grafiklerdir! Burada oyuna ekledikleri tüm küçük ayrıntıları takdir edeceksiniz. Araba tasarımlarından sokaklara kadar her şey onu olabildiğince gerçek hissettirmek için yapıldı. Bahsetmiyorum bile, kamera görünümlerini tarzınıza uyacak şekilde özgürce değiştirebilirsiniz!

Yan görevler – Sıkılırsanız, burada yan görevleri de tamamlayabilirsiniz. Yeni arabaların kilidini açmak için kullanabileceğiniz anında para kazanmak için basit görevleri tamamlayın!

Tam kontroller – Bu, gerçek hayata olabildiğince yakın olduğu için tipik araba oyununuz değil.

PetrolHead Mod APK Sınırsız Para İndir

PetrolHead, sınırsız oynamanıza izin veren çarpıcı bir araba simülasyon oyunudur! En son sürüm modunu indirin ve keyfini çıkarın. Mod özelliği sınırsız para mevcut. Bu para hileli petrolhead apk’yı aşağıdan indirin.

unnamed 29
”Google
9 Beğenmekten Vazgeç