Teknobu

PC için Epic Raft İndirin (Windows Ve Mac) 2021


PC için Epic Raft İndirin (Windows Ve Mac) 2021

PC için Epic Raft İndirin (Windows Ve Mac) 2021

PC’de epic raft oyununu oynamak istiyorsanız ve bilgisayara nasıl indirileceğini bilmiyorsanız sizlere PC için Epic Raft oyununu nasıl indirebilecepinizi anlattık.

Epic raft, okyanusun ortasında, tehlikelerle dolu, yalnız kaldığınız büyüleyici bir hayatta kalma oyunudur. Hayatınız için savaşmalı, kendinizi ve salınızı aç köpek balıklarından ve diğer kana susamış yaratıklardan korumalı, ayrıca salınızı yükseltmek, silahlar yapmak ve ekipman yapmak için kaynakları toplamalısınız.

PC İçin Epic Raft Nasıl İndirilir ve Oynanır:

Epic Raft’ı Windows PC’nizde veya MAC’inizde mobil uygulama emülatörleriyle ücretsiz olarak indirin, kurun ve oynayın.

  1. Bluestacks’ı İndirin ve Yükleyin . Alternatif olarak, Memu veya Nox kullanabilirsiniz .
  2. Yeni kaydolun veya eski Gmail adresinizi kullanın / Google Play hesabınızı bağlayın.
  3. Emülatördeki arama kutusuna gidin ve “Epic Raft” yazın
  4. Oyunun yanındaki “Yükle” düğmesine tıklayın ve apk’nin indirilmesinin bitmesini bekleyin.
  5. İşte bu, Oynat’ı tıklayın! Masaüstü / dizüstü bilgisayarınız için Epic Raft’ın keyfini çıkarın!
Bu Yazımızda Okuyun :   Knockout City Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb? 2021

Platformlar: Android | iOS | Windows 7/8 / 8.1 / 10 / XP / Vista | Mac os işletim sistemi

Pc İçin Epic Raft Ana Özellikler:

1. Susuzluğunuz ve açlığınızla mücadele edin.

Düşünmeniz gereken ilk şeyler yiyecek ve sudur. Onları ele geçirmek için okyanusu keşfetmeniz, kancalar, oltalar gibi aletler ve adalarda bulabileceğiniz malzemelerle su arıtma cihazları yapmanız gerekir. Odun, kaya, metal, meyveler, meyveler ve size çok şey öğretmesi gereken tarifler toplama yolunda tanıştığınız her adayı ziyaret etmekten çekinmeyin.

2. Salınızı yükseltin.

Salınız uzun bir yol kat etti, bu yüzden kötü durumda, köpekbalıkları ve diğer ürpertici canavarlar için kolay bir av haline geliyor. Daha fazla kaynak depolayabilmek için salı güçlendirmeniz ve dayanıklılığını ve kapasitesini artırmak için yükseltmeniz gerekir.

Okyanusta yüzen bazı öğeler, boş plastik şişeler ve kütükler gibi malzeme görevi görebilirken, işçilik kaynaklarının çoğunu adalarda bulacaksınız. Mümkün olduğunca çok sayıda faydalı malzeme toplamak için onları ayrıntılı olarak keşfedin, ancak topraklarına kimseyi davet etmeyen kızgın canavarların yaşadığını unutmayın.

3. Düşmanları yok edin.

Yolda insan eti için can atan çok sayıda canavarla tanışmaya hazır olun. Öfkeli köpekbalıklarıyla, zombilerle ve mutant yengeçlerle savaşmak, kendi kendinize yapabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz silahlarınız olmadığı sürece zor olacaktır. Tehlikeli düşmanları bitirmek için tahta mızraklar ve metal mızraklar ile taş oklar, pala ve diğer silahlar üretebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Zombie Army 4 Dead War İndir Güncel v2020

Unutmayın ki silah ne kadar sofistike ve güçlü olursa, yaratılması için o kadar fazla kaynak gerekir. Kollarınızı sıvayın ve değerli malzemeleri aramaya başlayın.

4. Dünya haritası.

Epic Raft maceranıza başlamadan önce, konumunuzu anlamak ve adaların nerede bulunduğunu görmek için dünya haritasına bir göz atın. Kaçırdığınız her ada hayatta kalma şansınızı azaltır. Bu yüzden haritadaki her adayı ziyaret etmek için zaman ayırın.

Değerli bina kaynakları ve yiyecek bulmak için onları keşfedin. Bazı kaynaklar çimlere ve taşların arkasına çok iyi gizlenmiştir, bu nedenle adanın her bir santimini en ince ayrıntısına kadar incelemek için keskin gözlerinizi hazırlayın.

5. El işi ekipmanı.

Silahların yanı sıra, kaşif kıyafetinizi hayatınızı kolaylaştıracak ve güvenliğinizi artıracak çeşitli ekipmanlarla da yükseltebilirsiniz. Örneğin, oksijen şişesi su altında geçirdiğiniz zamanı uzatırken palet daha hızlı yüzmenize ve aç köpek balıklarından kaçmanıza yardımcı olur.

PC için Epic Raft İndirin

Aynı anda daha fazla kaynak taşımak için bir sırt çantası ve gece boyunca adaları keşfetmek için bir far da yapabilirsiniz. Deri miğfer ve deri zırh, sizi ölümcül canavar saldırılarına karşı kesin olarak koruyarak daha küçük yaralanmalara ve daha hızlı iyileşmenize yardımcı olur.

Bu Yazımızda Okuyun :   ETS 2 Online Nasıl Oynanır ? 2021

Bu gönderiyi beğendiyseniz, oy vermeyi ve paylaşmayı unutmayın. Ayrıca Epic Raft’ı PC’de veya başka bir konuda çalıştıramazsanız, aşağıdaki yorumları yazın, size yardımcı olalım.

”Google
7 Beğen