Teknobu

Papçi Mobil Mod Apk (Sınırsız UC, Hack, AimBot) 2021


Papçi Mobil Mod Apk (Sınırsız UC, Hack, AimBot) 2021

Papçi Mobil Mod Apk (Sınırsız UC, Hack, AimBot) 2021

Papçi Mobil Mod APK İndir Son Sürüm – Merhaba arkadaşlar, web sitemize hoş geldiniz , arkadaşlar bugünkü yazıda Papçi Mobil Mod APK İndirme bağlantısını sizlerle paylaşacağız.

Pubg, oyundan bahsedildiği takdirde bir yılda 100 milyondan fazla indirme rekoru kırdı . bugün dünyanın en iyi oyunu haline geldi. Günümüzde herkes PUBG oyunları oynamaya bayılıyor. Doğru şeyi yapmayan birçok insan var, her zaman yeni bir şeyler deniyorlar. Yani onlar için PUBG Mod apk’nın nasıl indirileceğinden bahsediyoruz.

Papçi Mobil
Papçi Mobil

Papçi Mobil Mod Apk

Bugünün zamanında herkes PUBG Mobile’ın ne olduğunu biliyor . Ama bugün size söyleyeceğiz, PUBG Mod Apk nedir? Birçok insan bunu bilmediği için, bazı insanlar bunu biliyor, bugün daha iyi anlayacaklar. Önce size, hesabınız yasaklanırsa bizi suçlamayın, çünkü sizinle önceden anlaşırız. O yüzden önce mod apk’nın ne olduğunu bilmelisiniz, sonra dikkatlice okuyup iyi anlamalısınız, hırsızlığa benzeyen yasa dışı bir çalışmadır.

PUBG Mod apk, bazı geliştiriciler tarafından değiştirilmiştir, bu geliştiriciler PUBG mobil oyununu orijinal Google Play Store’dan satın alır ve ardından moda dönüştürür. Bu bir taciz gibidir, hacker olarak da adlandırılırlar. Böylece aynı zamanda PUBG’de bir arızaya neden oluyor ve ardından PUBG Mobile geliştiricisi öğreniyor , ardından PUBG Mobile güncelleniyor, ardından PUBG Mod APK’sinin hesapları yasaklanıyor. Mod apk’nın nasıl kullanılacağı konusunda size asla geri bildirimde bulunmayacağız.

Bu Yazımızda Okuyun :   ExpressVPN Mod Apk İndir v10.1.1 (Premium Sürüm)

Çünkü bu, riski kendisine ait olan yasa dışı bir eylemdir. Bu mod apk dilediğiniz zaman kapatılabilir, asıl sahibinin bileceğini söyleriz, daha sonra güncellenir, ardından hileli mod hesabı kapatılır. Bu yüzden bu uygulamayı kendi sorumluluğunuzda indirmelisiniz, hesabınız kısıtlanmışsa sorumlu olmayacağız.

Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü Mod APK hesabı kısıtlanır kısıtlanmaz, yeni hesapta bulunan en son versiyonda Mod APK’yi yüklüyoruz. Yani hesabınız kısıtlanmışsa. Yani mod apk’yı sitemiz üzerinden tekrar indirebilirsiniz. Web sitemizde mod sürümüne sahip birçok uygulama var, mod uygulamasıyla ücretsiz olarak sunduğumuz premium uygulamalar.

Papçi Mobil Mod Apk Özellikleri

Pekala pubg mobil mod apk bana pek çok özellik verilmiş ama size tüm özelliklerini anlatamayız. Ancak size çok başarılı birkaç özelliği anlatıyoruz, size daha önce söyledik ve yine de ” Android’inize PUBG APK yüklemek istiyorsanız , hesabınız risk altında olabilir” diyoruz . Ayrıca kimliğiniz de kapatılabilir. Ancak bu uygulama anti-ban olarak kabul edilir. Ve yasadışı, bu yüzden dikkatlice okuyabileceğiniz onu vurgulayacağız.

Sınırsız UC

Actions games config theme icon

Günümüz dünyasında, PUBG Mobil Oyunları her yerde ve en popüler olarak kabul edilen tüm dünyada tüm ülkelerde başlatıldı. İnsanlar PUBG Mobile Games oynamaktan çok mutlular , bu nedenle PUBG Mobile her zaman yeni güncellemeler getiriyor, böylece kullanıcılar güncelleme satın almak için UC’yi kullanabilirler. Bu oyuna ne kadar çok para yatırırsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Öyleyse indirin ve öğrenin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Tank Stars Mod Apk Güncel Sürüm v1.5.5 İndir

Geri Tepme Yok

No Recoil

The PUBG mobil oyununu android cihazınızda oynadığınızda düşmanı öldürmek için çok fazla sorun yaşayabilirsiniz çünkü yeniyseniz sorun yaşarsınız. Daha önce bir PUBG mobil oyunu oynadıysanız ve biraz bilginiz varsa, birkaç sorununuz olacak. Çünkü silahın sizi davet etmesi çok zor olabilecek birçok kayıt var. Yani öğrenmek zorundasın. Eh, bu kolay ve imkansız değil. Bu pubg hileli mod apk’yı indirdikten sonra geri çağırma% 0 olacaktır ve böylece düşmanlarınız kolayca öldürebilir.

Anti-Ban

Actions im ban user icon

Birisi bir hack ile PUBG Mobile’ı çalıştırdığında, oyun mobil politikasına aykırı olduğu için hesabı derhal yasaklanır. Bu yüzden bu yazıda hesabınızı yasaklamayacak PUBG Mobil Mod APK’sini sizler için paylaştık . Daha sonra bazı günler mobil mod APK ile hiç endişelenmeden oyun oynayabileceksiniz. Oyun hesabınız kapalıysa. Böylece web sitemizden yeni güncellemeler alabilirsiniz. Endişelenmeden bu oyunun tüm özelliklerini ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Zaman sınırı yok

Network time icon

Örneğin günümüz dünyasında PUBG Mobile tüm dünyada ünlendi ve en çok diyaloğu oynamaya alışmış insanlar, daha önce bildirilen oyuna bağımlı hale geldi.

PUBG Mobile’ın sadece 24 saatte 6 saat oyun oynayabilecek bir kuralı vardı. Ancak bundan sonra hesabı yasaklandı ve 24 saat sonra tekrar altı saat oynayabildi. Ancak bu PUBG Mod APK’sinde istediği kadar oynayabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Truecaller Premium APK v11.32.5 (MOD GOLD + Lite) iNDİR

Papçi Mobil Mod APK Nasıl İndirilir

Bu oyuna çok ilgi duyuyorsanız kesinlikle Pubg mod APK oyununu indirip akıllı telefonunuzda kullanmak isteyeceksiniz , bu yüzden Pubg Mobil Mod APK’sini yayınlayacağız. Bağlantıyı en son sürümle paylaşacağımız bu yazıyı paylaşıyoruz, ancak bu bağlantıyı bu oyunu kolayca indirebileceksiniz.

Pek çok kişi bir PUBG mobil oyunu kurmanın çok zor olduğunu söylüyor ancak oyunu oynamak ve bir çok oyun oynamak istiyorsanız size söylüyorum, eğer ilgileniyorsanız, tabii ki kolayca kurulum yapabileceksiniz. PUBG oyununu Android akıllı telefonunuzda, tek yapmanız gereken aşağıda verilen yöntemi takip etmek ve 20 dakika içinde akıllı telefonunuza kolayca yükleyeceksiniz.

PUBG Mobile Android cihazınızda zaten mevcutsa, önce onu kaldırın. Ancak o zaman bu PBG Mod APK’sini Android cihazınıza indirirsiniz . Şunları yapabilirsiniz Bu PUBG Mod apk indirmek İndirmeye indirme düğmesini var aşağıdaki indirme düğmesini tıklayarak.

Ayrıca OBB veri dosyasını indirmeniz gerekecektir. Ayarlamak için bu PUBG mobil oyun , aşağıdaki ayrıntılar içinde izleyerek kolaylıkla Android cihazınızda PUBG Mod APK yüklemek mümkün olacak.

download 31
Papçi Mobil Mod Apk
”Google
25 Beğen