Web Analytics
Teknobu

Öykü Koçali İnstagram Hesabı Nedir? 2022
Öykü Koçali İnstagram Hesabı Nedir? 2022

Öykü Koçali İnstagram Hesabı Nedir? 2022

Öykü Koçali İnstagram hesabı nedir? Öykü Koçali instagram hesabı neden araştırılıyor. Bu yazımızda sizlere Öykü Koçali instagram hesabını paylaştık.

Bugün Başakşehir’de trafik kaza sonucu hayatını kaybeden Öykü Koçali instagram ve sosyal medya üzerinde hesapları araştırılmaya başlandı. İşte sizlere Öykü Koçali’nin instagram hesabını aşağıda paylaştık.

Öykü Koçali İnstagram Hesabı Nedir?

Dün öğle saatlerinde İstanbul Başakşehirde Öykü Kocali kendi aracıyla kamyona arkadan çarpaması sonucunda hayatını kaybetti. Öykü Koçali 18 yaşınday’dı. Yaşamını ailesinin yanında sürdürüyordu. Güzelliğiyle dikkat çeken Öykü Koçali, Rumeli Kavaklı ve Balık Restoranı Güzel Yer’in sahibi Reha Koçali ve Yasemin Koçali’nin kızıdır.

Öykü Koçali İnstagram Hesabı
Öykü Koçali İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulamalarından biri olan İnstagramı oldukça aktif kullanan Öykü Koçali yaptığı paylaşımlar ve videolarla insanların dikkatlerini çeken bir genç kızdı. Yaptığı fotoğraf paylaşımları takipçileri tarafından çok sayıda beğeni alıyor ve yorumlanıyordu. Vefatının ardından haberlere düşmesiyle birlikte en çok araştırılan Öykü Koçali İnstagram hesabı bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Resmi İnstagram hesabın da Küçüklüğünde Çilek Kokusu dizisinden Demet Özdemir ve Zeynep Tuğçe Bayat ile fotoğraflar çekildiği fotoğraflar bulunuyor. Instagram’da Öykü Koçali’nin 117 takipçisi ve 43 gönderisi bulunuyor. İnstagram da @oyku.kocali yazarak sayfasına ulaşabilirsiniz. Bizlerde teknobu ailesi olarak tarfik kazasında hayatını kaybeden Öykü Koçali’ye Allahtan Rahmet ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

”Google
2 Beğen