Teknobu

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.5.0 İndir Güncel Son Sürüm


Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.5.0 İndir Güncel Son Sürüm

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.5.0 İndir Güncel Son Sürüm

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.5.0 İndir ; Merhaba arkadaşlar Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi sürümüne mi ihtiyacınız var o zaman yazımızı sonuna kadar okuyun sizde sınırsız para özelliğine kavuşun.

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi – En son sürüm – Android için ücretsiz indirin ve Android’deki en iyi otobüs simülatörünü deneyimleyin! Otobüs sürüş becerilerinizi şimdi uygulayın!

Otobüs Simulator Ultimate Apk Açıklama

Simülasyon oyunları her zaman popüler olmuştur. Son zamanlarda, bu oyunların çoğunun popüler hale geldiğini gördük. Bu tür oyunlar hızlı, oynaması kolay ve çok eğlencelidir! The Sims gibi oyunları düşünün, çok başarılılar ve sadece insanlar gibi normal yaşıyorlar. The Sims’i seviyorsanız, bu yeni oyuna bayılacaksınız!

Bus Simulator: Ultimate, Zuuks Games tarafından geliştirilen popüler bir simülasyon oyunudur ve Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirilmiştir! Bu oyunda, şehrin her yerine otobüslerle gidecek bir otobüs şoförü olarak oynayacaksınız. Bunun dışında çok oyunculu modlar ve bu oyunda seveceğiniz diğer özellikler var! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Panda Gamepad Pro Apk v1.4.8 Ücretsiz İndir

Bus Simulator: Ultimate nedir?

Otobüsler her zaman büyüleyici olmuştur. Sizi bir yerden başka bir yere zahmetsizce götürürler. Uzak bir yere gitmek isteseniz bile, sizi birkaç saat içinde götürebilirler. Ve en önemlisi, aynı anda birçok insanı barındırırlar! Bu yüzden şehirlerde çok sayıda otobüs var. Ve her zaman otobüs kullanmanın nasıl olduğunu merak ettiyseniz, şimdi bu oyunda bir tane sürebilirsiniz!

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi
Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi

Bus Simulator: Ultimate, Google Play Store’da 50 milyondan fazla indirmeye sahip bir otobüs simülatörü oyunudur! Bu destansı simülasyonda, şehirde otobüs sürecek bir otobüs şoförü olarak oynayacaksınız. Bu oyunda gidecek çok yer ve sürmek için çok sayıda otobüs var. Gerçekçilik, gerçekçi hava durumu, trafik sistemi, ses efektleri, iç mekanlar ve daha fazlasının yanı sıra sizi etkileyecek! Çok oyunculu lige bile katılabilirsiniz! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Otobüs Simulator Ultimate Apk Özellikleri

Otobüs Simulator Ultimate, şehir içinde otobüs sürmenize izin veren epik bir simülasyon oyunudur! Bunun dışında sizi hayal kırıklığına uğratmayacak çok şey var. İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Dışarıda çok sayıda yarış oyunu var. Ancak otobüs kullanmanıza izin verecek hiçbir şey yok! Bus Simulator: Ultimate, otobüs kullanmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimlemenizi sağlayan benzersiz bir simülasyon oyunudur. Şehirde dolaşın ve gerçekçi otobüs sürüşünü deneyimlemek için trafik kurallarını takip edin. Otobüsler gerçekçi bir şekilde tasarlanmış ve mobil cihazlar için optimize edilmiştir, böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek yoktur. Çok oyunculu lig gibi başka oyun modları da vardır. Otobüsleri seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız!

Bu Yazımızda Okuyun :   Glory Of Generals 3 V1.0.0 Apk HİLELİ
image 148
Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi

Çok oyunculu lig – Bus Simulator: Ultimate’da, dünya çapında otobüs sürüş simülasyonlarına katılabileceğiniz çok oyunculu bir lig var. Hedeflerine kadar çok yolcu alın ve onları güvenli bir yere götürün. Bu oyunda başka bir şey yapmanıza gerek yok. Cezalandırılmamak için trafik işaretlerine ve kurallarına uymanız yeterlidir. Genel olarak, otobüsleri seviyorsanız bu oyun tam da ihtiyacınız olan şey!

Gerçekçi grafikler – Bus Simulator: Ultimate gerçekçi iç mekanlar, yollar, trafik sistemi, hava durumu ve ses efektlerine sahiptir. Bu oyundaki her şey size olabildiğince fazla gerçekçilik sağlamak için tasarlanmıştır. Bunu bir oyun olarak düşünmeyin, daha ziyade gerçek hayatta otobüs kullanma alıştırması. Sürmenizi bekleyen 13 harika tur otobüsü var! Şimdi birçok yeni yerde sürün ve siz ve arkadaşlarınız için gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın!

Kolay ve sezgisel kontroller – Bus Simulator: Ultimate’ın kontrolleri kolay ve sezgiseldir. Bu bir simülasyon oyunu olduğu için normalden daha fazla kontrol var. Bu, dönüşler, kornalar ve daha fazlası için düğmeler olduğu anlamına gelir!

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.5.0 İndir

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi, birçok şeyi yapmanıza izin veren epik bir otobüs simülasyon oyunudur! Sınırsız para modunu hemen indirin ve keyfini çıkarın!

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Premium Mod Apk 2021 (Güncel Sürüm) 8.6.40.929

Mod Özellikleri:

  • Otobüs Simulator Ultimate Sınırsız para (Harcandığında artar)

Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi Nasıl İndirilir

1. Cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olun: Menü »Ayarlar» Güvenlik » seçeneğine gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin

2. İndirilen dosyaya tıklayın ve ardından Yükle’ye tıklayın.

download 61

”Google
15 Beğenmekten Vazgeç