Teknobu

OnePlus 7 Serisi şimdi OxygenOS 11 Açık Beta 2 Güncellemesini alıyor


OnePlus 7 Serisi şimdi OxygenOS 11 Açık Beta 2 Güncellemesini alıyor

OnePlus 7 Serisi şimdi OxygenOS 11 Açık Beta 2 Güncellemesini alıyor

Geçen ay OnePlus, ilk olarak en son OxygenOS 11 tabanlı Android 11 cildini OnePlus 7 serisinde test etmeye başladı. Ve şimdi şirket, OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro için ikinci açık beta yapısını yayınladı. Açıkçası, bu yapı OnePlus 7 serisi telefonlara bir dizi iyileştirme getiriyor. Kararlı yapı zaman alsa da kullanıcılar Android 11 beta sürümünü hemen deneyebilirler. Burada OnePlus 7 (Pro) OxygenOS Open Beta 2 güncellemesi hakkında her şeyi kontrol edebilirsiniz.

En son güncelleme, OP7P_O2_BETA_2 yapı numarasıyla tohumlama yapmaktır ve yaklaşık 186MB indirme boyutunu ölçer. OxygenOS açık beta 2 güncellemesi hem OnePlus 7 hem de 7 Pro’da ücretsiz olarak indirilebilir. Değişiklikler hakkında konuşmak, ardından OnePlus, kulaklığı kullanırken şarj sorununu, pil simgesi sorununu ve kamera flaşı sorununu düzeltir.

Bunun dışında, bu güncelleme pil ömrünü iyileştirmek ve ayrıca dinamik duvar kağıtlarına kayma efekti getirmek için optimize edildi. Ve OnePlus 7 Pro kullanıcıları, akıllı telefonlarında da AOD’yi etkinleştirebilir.

OnePlus 7 Pro OxygenOS Açık Beta 2 Güncellemesi

Açıkçası, OnePlus 7 serisi telefonlarınızda OxygenOS 11’in temel özelliklerine erişebilirsiniz. OxygenOS 11, yeni bir güç menüsü, hava durumu uygulaması için yeni kullanıcı arabirimi, bir dizi Her Zaman Açık Ekran işlevi (10 yeni saat stili dahil), bildirim balonu, PiP video sporunu yeniden boyutlandırma, yeni simge şekilleri, gelişmiş güvenlik gibi özelliklerle birlikte gelir. ve dahası. Ayrıca, temel özelliklere de erişebilirsiniz. Android 11 OnePlus 7 ve 7 Pro’da.

OnePlus 7 (Pro) OxygenOS Açık Beta 2 – Değişiklikler

Sistemi

  • Dinamik duvar kağıdının kayma efekti optimize edildi
  • Bazı senaryolarda iyileştirilmiş güç tüketimi
  • Daha pürüzsüz bir kullanım deneyimi sağlamak için otomatik parlaklığın ayarlama yoğunluğu optimize edildi
  • Adaptörün aynı anda şarj etmemesi ve kulaklığı kullanması sorunu düzeltildi
  • Durum çubuğunda pil simgesinin görüntülenmemesi sorunu düzeltildi
  • Ayarlar’da ‘İpuçları ve Destek’in görüntülenmemesi sorunu düzeltildi
Bu Yazımızda Okuyun :   OnePlus, OnePlus 8 ve 8 Pro için OxygenOS 11.0.4.4 Güncellemesini yayınladı

Kamera

  • Profesyonel modda kilidi açarken kamerayla ilgili küçük olasılık geri dönüş sorunu düzeltildi

Ortam Ekranı

  • Yeni desteklenen Her zaman açık ortam görüntüleme özelliği (Yalnızca OP7 Pro) (Git: Ayarlar – Yardımcı Programlar – OnePlus Laboratuvarı – Her zaman açık ortam ekranı)

OnePlus 7 Serisi OxygenOS 11 Açık Beta 2 Güncellemesini İndirin

OnePlus 7 serisi telefonunuz açık beta güncellemesinde çalışıyorsa, cihazınızı OTA aracılığıyla ikinci açık beta sürümüne kolayca güncelleyebilirsiniz. Telefonunuz Android 10’da çalışıyorsa, o zaman ilk önce açık beta sürümünü yüklemeniz gerekir. Cihazınızı Açık Beta’ya güncelledikten sonra, OnePlus 7’nizi (Pro) Açık Beta 2’ye güncelleyebileceğiniz artımlı güncellemeyi kablosuz olarak alacaksınız.

Değişiklik günlüğünü gördüğünüz gibi, OnePlus 7 serisi telefonunuzda bu sorunlardan herhangi biriyle karşı karşıyaysanız, cihazınızı yeni güncellemeye güncelleyebilirsiniz. OnePlus cihazınızı kararlı güncellemeden beta güncellemesine güncellemek hiçbir veriyi silmez. Oysa kararlı yapıya geri dönmek isterseniz, tüm kullanıcı verilerini silecektir. Herhangi bir sorunu önlemek için her iki durumda da tam yedek aldığınızdan emin olun.

Cihazınızı açık betadan ikinci açık betaya güncellemek için şuraya gidebilirsiniz: Ayarlar> Sistem> Sistem Güncellemeleri. Güncellemeyi arayacak ve en son güncellemeyi görüntüleyecektir. İşlemi başlatmak için İndir ve Kur’a tıklayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Herhangi Bir Cihazda Ok Google Cihazımı Kur 2021

Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bölümüne bir yorum bırakabilirsiniz. Ayrıca bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın.

”Google
11 Beğen