Teknobu

Off The Road Apk 1.5.1 Araba Hilesi İndir


Off The Road Apk 1.5.1 Araba Hilesi İndir

Off The Road Apk 1.5.1 Araba Hilesi İndir

Off The Road Apk 1.5.1 Araba ve Sınırsız Para Hilesi için sizlere bu son sürüm apk’yı paylaşıyoruz. Bu apk’yı indirin araba ve sınırsız paranın keyfini çıkartın.

Off the road apk son versiyonunu indirmek ister misiniz, off the road mod apk v1.5.1 için direkt indirme linkine sahip olabilirsiniz, bu yazıda link ile size verilecektir.

Makalenin amacı, bu modifiye edilmiş oyunun mod versiyonunun size bu oyunun tüm premium özelliklerinden yararlanmanızı sağlayacak sınırsız para ve araba kilidi açma özelliklerine sahip off-road mod apk için doğrudan indirme bağlantısı sağlamaktır. 

Off The Road Apk Sınırsız Para 

Off the road mod apk bu sürüm, sınırsız para ve en iyi video yarış oyununun bir parçası olarak etiket olan tüm premium özelliklere erişim sağlamak için tamamen kırılan arabaların kilidi açılmış özelliklerle geldi. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Android Auto Apk (Son Sürüm) 2021

Yarış oyunlarını seviyorsanız, bunu en sevdiğiniz oyunlardan biri olarak düşünmelisiniz ve bir oyuncu olarak oynamayı seveceksiniz. Oyundaki en iyi becerilerle yol sürüşünde ustalaşacaksınız. 

Yol dışı oyun, kontrol noktanıza zamanında ulaşabilmeniz için oyun boyunca yarışmanızı ister. Bu oyunun harika ve şaşırtıcı özelliklerinin bir parçası. 

Bu oyunda yarış için tekneler, helikopterler, kamyonlar ve daha fazlası gibi bazı ulaşım araçları kullanılır. 

off the road apk 1.5.1 araba hilesi
off the road apk 1.5.1 araba hilesi

Off The Road Oyunu Tüm Arabaların Kilidi Açıldı

Off the road oyunu, bu sayfada oldukça sıkıştırılmış sürüm indirme bağlantısını bulacağınız android ve iOS cihazları için mevcuttur. 

Geçtiğimiz yıl, oyun, çoğu yarış oyuncusunun en son 1.5.1 mod sürümünü kullanarak tüm arabalara erişebileceğiniz harika arabalarla oynamayı sevdiği en iyi yarış oyununun bir parçası olarak sıralandı. 

Oyun, oyuncuların sanallaştırmasını uygun kılan muhteşem özelliklere sahip ünlü DogByte oyunu tarafından geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. Yol dışı oyun da ulaşım özellikleri olarak. 

Malları bir noktadan diğerine taşımak için kamyonlar gibi nakliye araçlarını kullanacak olsanız da, oyuncular malları başka bir yere taşımaya çalışırken bazı zorluklarla karşılaşabilir. 

Bu Yazımızda Okuyun :   PPSSPP Gold Apk Son Sürüm İndir 2021

Off the road mod apk, sadece oyunculara sahip olmadıkları veya kullanmalarına izin verilmeyen özellikleri sağlamak için tasarlandı, değiştirilmiş sürümün aşağı yukarı premium sürüm gibi olduğu ücretsiz sürümde. 

off the road apk 1.5.1 araba hilesi

Off The Road Mod Apk Temel Özellikleri 

 • Off the road oyununun hileli modu sınırsız parayla geldi. 
 • Tüm arabaların kilidi açılmış veya tüm arabaların kilidi açılmış gibi özelliklere sahiptir. 
 • Oyunun premium özelliklerine ücretsiz erişim izni verilir. 
 • Şaşırtıcı grafik ekranlar, oyunu oyuncular için uygun hale getirir. 
 • Kullanıcıların yarıştan zevk almasına izin verin. 

Off The Road Apk Nasıl İndirilir

 • Mod apk’yı indirin
 • OBB dosyası, indirme sayfası kullanılarak indirilebilir. 
 • Her iki dosyayı da indirdikten sonra mod apk’yı yükleyebilirsiniz. 
 • Ve OBB zip dosyasını çıkarmak için es dosya gezgini veya zachiever dosya yöneticisi gibi dosya yöneticilerini kullanın. 
 • Ve onu android klasöründe bulunabilen off-the-road obb veri klasörüne taşıyın. 
 • Hepsi bu kadar

Off The Road Apk 1.5.1 Araba Hilesi İndir

Download Apk 2 1
OBB

”Google
9 Beğenmekten Vazgeç