Web Analytics
Teknobu

Nulls Brawl Stars Meg Mod Apk 37.250 (Güncel Sürüm) 2021
Nulls Brawl Stars Meg Mod Apk 37.250 (Güncel Sürüm) 2021

Nulls Brawl Stars Meg Mod Apk 37.250 (Güncel Sürüm) 2021

Nulls Brawl Stars 37.250 güncel yeni sürümünü sizlerle paylaştık. Nulls Brawl Stars Meg Mod Apk 37.250 güncel sürümünü hemen indirin.

Brawl Stars oyununun yeni güncellemesi sonunda geldi. 25.09.2021 tarihinde gelen güncellemede bir çok yenilik var.  Brawl Talk videosu ile oyuna yeni gelecek tüm özellikler tanıtıldı. Oyuna gelen yeni karakterimiz Nulls Brawl Meg. Meg küçük bir kız fakat onun içene girdiği devasal bir robotu var. Oyuna gelen özellikleri maddeler halinde sıralayalım.

  • Gladyatör Colette
  • V8-Bit

Nulls Brawl Meg

Nulls Brawl Stars Meg
Nulls Brawl Stars Meg

Oyunda ekip sisteminin olduğunu biliyoruz. Max ve Surge karakterleri 2 kişilik ekibe Yeni Karakter Meg eklendi. Meg, Max ve Surge çok iyi bir ekip oldular. Meg bir otomat tamircisi olup aynı anda çok zeki bir kızdır. Onunda bazı hedefleri varç Bu hedeflerden biri Max ve Surge gibi kahraman olmayı amaçlıyor. Fakat Max Meg’in daha hazır olduğunu düşünmüyor. Bu yüzden onu savaşlara sokmayıp kenarda bekletiyor.

Fakat Meg sonunda sabredemeyip savaşlara giriyor. Megin saldırılarına gelecek olursak Elinde yakın menzilli düşük hasarlı küçük bir tabancası var. Küçük Meg’in canıda çok fazla değil. Bu özellikler çokta güzel özellikler değil. Fakat Meg’in özel bir gücü var. Yukarıda da bahsetmiştik. Uüper kullandığında Meg’in otomat tamircisi robotu devreye giriyor. Ve onu durdurmak imkansızlaşıyor. İlk saldırısı çok hasarlı lazer silahına dönüşüyor. Silahlarla birlikte 8 tane atış yapabiliyor. Meg robota bindiğinde canı yavaştan azalacaktır. canı bittiğinde ise robottan aşağı inecektir. Megi yenmek için robotunu değil kendisini öldürmeniz gerekecek.

Nulls Brawl Stars Meg Mod Apk 37.250 İndir

Nulls Brawl APK İndir seçeneklerini oyunun 8. sezon son sürüm dosyaları için güncel tutmaya özen göstermekteyiz. Yeni sezonda sizleri karşılayan yenilikleri tamamen ücretsiz bir şekilde denemek istiyorsanız aşağıda sunulan dosyalardan yararlanabilirsiniz. Nulls Brawl Stars oyununu APK İndir ile yükleyerek 37.250 olan son sürüm dosyalarını indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Oyun içerisinde yer alan MEG başta olmak üzere tüm karakterleri ücretsiz kullanma fırsatınız olacak. Aynı zamanda Nulls Brawl APK oyununda tüm karakterlerin kostümleri de yine bedava olarak sizinle olacaktır. Okuyunca kulağa çok hoş gelen bu işlemler aslında tamamen bir dolandırıcılık yönteminden kaynaklanıyor. Gerçekte böyle bir şey yok mu?, evet var. Fakat bu dosyaları tasarlayanlar ve paylaşanların amacı oldukça farklı.

DOWNLOAD APK 35

”Google
9 Beğen