Teknobu

Northgard Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021


Northgard Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Northgard Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Strateji oyunlarıyla ilgileniyorsanız Northgard Apk tam size göre olabilir sizlere vereceğimiz bağlantıdan şimdi Northgard APK‘nın güncel sürümünü hemen indirin. Oyunun keyfini çıkartın.

Northgard APK Strateji Aksiyon Oyunu

Northgard Apk
Northgard Apk

Vikingler MS 800’den 11. yüzyıla kadar yiğitçe yaşamış savaşçılardı . Bu insanlar o zamanlar Avrupa’da kıyı bölgelerine baskınlar düzenleyip birçok evi yağmaladılar.

Bugün, istediklerini elde etmek için her şeyi yapmaya hazır cesur savaşçıları olarak birçok filme, şova ve oyuna konu oluyorlar. Northgard’da yerleşip yeni bir kıta için savaşabileceğiniz bir Viking klanına liderlik edeceğiniz bir oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu strateji oyununda bugün köyünüzü inşa edebilecek ve çeşitli yapılar oluşturabileceksiniz. İhtiyacınız olan evler, keşif evleri ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Büyüdükçe köylülere çiftçi, savaşçı, izci, denizci, irfan ustası ve daha pek çok iş atayabilirsiniz.

Ardından, bölgenizi genişletirken kaynaklarınızı burada yönetebilirsiniz. Uçsuz bucaksız toprakları keşfetmek ve daha önce hiç keşfedilmemiş yeni alanları keşfetmek için yelken açın. İstediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir oyunun tadını çıkarın!

Bu Yazımızda Okuyun :   Bloons TD 6 Apk V29.4 (Son Sürüm) İndir

Northgard APK Özellikleri

Northgard Apk
Northgard Apk

Vikingleri yönetmek istiyorsanız, bugün Northgard’ı indirin ve keyfini çıkarın. Köyünü şimdi inşa et!

Köyünüzü yönetin – Bugün tadını çıkarabileceğiniz birçok simülasyon ve strateji oyunu var. Bunlar, işleri yönetmenize ve kendi başınıza yapmanıza izin verdiği için eğlenceli oyunlardır. Battle Royale veya diğer aksiyon oyunlarının aksine, burada eğlenmek için çok fazla şeye ihtiyacınız yok.

Google Play Store’da birçok strateji oyunu oynayabileceksiniz. Northgard, bugün Vikingleri yönetmenize izin veren bir oyundur. Burada yöneteceğiniz bir yerleşim oluşturabilirsiniz!

Cesur Vikingler yeni bir kıta keşfettiler ve onu yönetmek size kalmış. Burada, köyünüzün hayatta kalmasını sağlamak için gereken birçok ev, çiftlik ve çeşitli yapılar inşa edebileceksiniz. Kaynaklarınızı akıllıca harcamanız ve onları çiftçilik, balıkçılık, madencilik ve daha fazlasıyla elde etmeye devam etmeniz gerekecek.

Daha sonra vatandaşlarınıza savaşçı, denizci, çiftçi, irfan ustası ve daha pek çok farklı işler atayabilirsiniz! Köyü yönetmenin ve işgalcilere karşı savunmanın tadını çıkaracaksınız!

Yapılar ve geçim kaynakları inşa edin – Bu strateji oyununda yapılacak çok güzel şeyler var. Ancak çoğunlukla, tüm Viking klanından sorumlu olacağınız 11 kampanya bölümünü oynayacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   LFS Mobile Online Apk İndir Güncel 2021

Hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekecek, bu yüzden sayısız belediye binası, keşif evi, çiftlik ve daha fazlasını inşa etmelisiniz. Köyünüzü yönetebilmek için sayısız yapı inşa etmek için bugün sınırlı kaynaklarınızı kullanabileceksiniz. Genişlemek ve hayatta kalmak istiyorsanız burada kendi kendine yeterli olmanız gerekecek.

İş atayın – Büyüdükçe köylü sayınız da artacaktır. Daha sonra savaşçılar, çiftçiler, denizciler, irfan ustası ve çok daha fazlası gibi farklı insanlara işler atayabilirsiniz.

O zaman köyünüzü yönetirken bugün para kazanmanın birçok yolunun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca köyünüzü istilacılardan ve vahşi hayvanlardan korumak için bir grup savaşçı toplamanız gerekecek.

Genişletin ve savaşın – Burada bölgenizi genişletmenin keyfini çıkarabilirsiniz, ancak vahşi hayvanlarla ve hatta diğer insanlarla savaşmanız gerekecek. Dinamik dövüşlerin ve keyifli grafiklerin ve animasyonların tadını çıkarabileceksiniz.

Pek çok şey elde edin – Northgard’da bugün ticaret, bilgi, şöhret, fetih ve daha pek çok şeyi başarabileceksiniz.

Northgard APK’yı indirin – En son sürüm

Aşağıdaki bağlantıdan Northgard apk’yı hemen indirebilirsiniz.

Northgard Apk
Northgard Apk
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç