Teknobu

Android için No Root ESP APK İndir (En Son Sürüm) v2.2


Android için No Root ESP APK İndir (En Son Sürüm) v2.2

Android için No Root ESP APK İndir (En Son Sürüm) v2.2

No Root ESP PUBG, PUBG için neredeyse tüm hack’leri işgal eden çok güçlü bir uygulamadır ve root izni gerektirmez. Bu, uygulamayı normal Android cep telefonlarınıza ve tabletlerinize yükleyip kullanabileceğiniz anlamına gelir.

PUBG, Android, IOS ve Windows kullanıcıları için en iyi battle royale oyunlarından biridir. Tüm dünyada milyonlarca insan bunu oynuyor. Bu yüzden, bugün PUBG severler için yalnızca Android İşletim Sistemi için ” No Root ESP Apk ” olan en iyi uygulamayı tanıtacağız . No Root ESP APK Android akıllı telefonlar ve tabletler için indirmek için artık kullanılabilir.

Yeni başlayanlar her zaman bu tür oyunları kazanmaya çalışırlar ancak bu tür oyunları kazanmak için daha fazla deneyimleri yoktur, bu nedenle bilgisayar korsanlığını tercih ederler. Kullanıcıların çoğunun AMG No Root ve Anonymous ESP APK gibi farklı uygulamaları denemesinin nedeni budur . Bazen yasaklanırlar veya gerekli root erişimi alırlar. No Root ESP, PUBG Mobile‘ı hacklemek için harika bir Android uygulamasıdır.

No Root ESP
Android için No Root ESP APK İndir (En Son Sürüm) v2.2

Android için No Root ESP APK

Bir Android kullanıcısı ve oyun aşığı olarak, PUBG’nin milyonlarca indirme ve milyarlarca oyuncunun hala aktif olduğu dünyanın en popüler oyunu olduğunu daha iyi bilirsiniz. Yeni oyuncular günlük olarak ekleniyor. Hepimiz böyle bir durumda, yeni başlayanlar oyunu istemek ve arkadaşlarını etkilemek için hile ve hile kullanırlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Panda Gamepad Pro Apk v1.4.8 Ücretsiz İndir

Android cihazınızı başarıyla rootladıktan sonra kullanabileceğiniz bazı hackler ve hileler.Yeni kullanıcılar için bu tür faaliyetlere aşina olmadıkları için biraz zor. Bugün harika bir uygulama paylaştık (No Root ESP APK) . Rootlu ve Rootsuz cihazlarda çalıştığı en iyi PUBG ESP Hack uygulamasıdır.Düşük Android sürümünüz varsa, bunun için endişelenmeyin çünkü ESP No Root APK dosyası hemen hemen tüm Android cihazlarda çalışır. Kullanıcıların çoğunun yeni pal yerler için önermesinin en büyük nedeni budur.

No Root ESP APK Özellikleri

 • No Root ESP APK dosyasının sınırsız en iyi özellikleri vardır. Burada kullanıcılar için bazı önemli ve en kullanışlı özellikleri paylaşacağız.
 • Bu uygulamadan önce, telefonunuzda veya tabletinizde birçok bilgisayar korsanlığı uygulamasını denediniz. Ancak bu uygulamalar yalnızca Köklü telefonlarda çalışır. Artık Rootsuz ESP, Rootsuz telefonlarda çalışmaktadır, bu nedenle artık root gerekli değildir.
 • Bir oyunda sınırsız sağlık kullanabileceğiniz PUBG severler için bir başka en iyi hack sağlar. Düşmandan atış yaparken sağlığınızı asla azaltamazsınız.
 • Bilgisayar korsanlığı yapmadan veya korsanlık kullanmadan düşmanların isimlerini asla okumazsınız, çünkü diğer bilgisayar korsanlığı uygulamaları asla bu tür özellikler sağlamaz. Artık bu özelliği etkinleştirerek kullanıcı düşman isimlerini kolayca okuyabilir.
 • Bu, ESP No Root PUBG’nin bir başka en iyi özelliğidir. Etkinleştirdikten sonra oyunda düşmanları daha iyi bulabilirsiniz. Aslında bu özellik, PUBGM’nin her oyuncusuna ince bir yeşil çizgi koydu.
 • Yüksek atlama ile ilgileniyorsanız, bu özellikler sizin için çok daha yararlıdır. Oyunda yüksek sarsıntı almanızı sağlar.
Bu Yazımızda Okuyun :   MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK 1.8.14 Para Hileli İndir 2021

No Root ESP APK İndirme Ve Kurulumu

 • Başlangıçta ESP No Root’un en son sürümünü buradan indirmelisiniz. İndirme bağlantısı aşağıda mevcuttur.
 • Başarılı bir indirme işleminden sonra dosya yöneticisine gidin ve orada APK dosyasını bulun.
 • Üzerine tıklayın ve kurun.
 • “Kurulum Engellendi” ile karşılaşırsanız, daha sonra ayarlara gidin ve güvenlik ayarına gidin ve bilinmeyen kaynağı etkinleştirin.
 • Bu ayarı tamamladıktan sonra APK dosyasını tekrar yükleyin.
download 2
Android için No Root ESP APK İndir (En Son Sürüm) v2.2


”Google
14 Beğen

Yapılan Yorumlar