Teknobu

Nfs Underground 2 100 Save İndir 2021


Nfs Underground 2 100 Save İndir 2021

Nfs Underground 2 100 Save İndir 2021

Popüler yarış oyunu olan NFS Underground 2 100 save dosyasını sizler için paylaşıyoruz.Bu save dosyasında birçok araba ve ekipmanın açılmış halini sitemizden indirebilirsin.

Oyunun tam adı, EA Black Box tarafından geliştirilen ve EA Games tarafından yayınlanan bir video oyunu olan “Need for Speed: Underground 2” dir. Bu, yarış ve serbest dolaşım modunu birleştiren açık bir dünya oyunudur.

 

Oyunda birçok arabayı modifiye ederek drift, drag, street racing ve free modlarda sürebilirsiniz. Ayrıca oyuna ilk kez başladığınızda ve oyuna serbest modda katıldığınızda çeşitli görevler de alacaksınız. Bu yarışları tamamladıktan sonra oyundaki birçok araç, ayar ekipmanı ve haritanın (bölgelerin) kilidi açılacak.

 

Oyunu tamamladıktan sonra şehrinizde yarışların kralı olacaksınız.

Nfs Underground 2 100 Save Dosyası Özellikleri

Nfs Underground 2100 Kaydet

Aşağıda sizlerle paylaştığımız NFS Underground 2 100 save dosyasındaki tüm özellikler mevcuttur. Oyunun baştan sona tüm görevleri bitirilmiş ve tüm mevcut özellikleri açılmıştır.

  • Oyun içerisindeki Tüm Haritalar Açıldı
  • Oyun içinde mevcut olan Tüm Arabalar Açıldı
  • Tüm Modifiye Ekipmanları Açıldı
  • Sınırsız Para mevcut
Bu Yazımızda Okuyun :   Among Us German Author (Yazarı) Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey 2021

Nfs Underground 2 Save nasıl yapılır windows 10 için bunları aşağıdaki kurulum talimatlarına göre uygulayabilirsiniz. Nfs Underground 2 100 Save dosyası nereye atılır bu sorunun cevabıda aşağıdaki kurulum talimatlarında cevaplandırıldı.

Nfs Underground 2 100 Save Kurulumu

Nfs Underground 2100 Kaydet
Nfs Underground 2100 Kaydet

Dosyaları kaydetmek için NFS Underground 2’yi kurmadan önce, oyuna girmeli ve oyunu kaydetmek için en az 1 görev gerçekleştirmelisiniz.

 

Bu işlemi tamamladıktan sonra oyun bir kayıt dosyası oluşturacaktır. Aşağıdaki bağlantıda sizinle paylaşılan Nfs Underground 2 100 Save dosyalarını oyun içi kayıt dosyalarıyla değiştireceğiz. NFS Underground 2’deki ilk görevi tamamladıktan ve oyunu kaydettikten sonra aşağıdaki dosya yolunu kontrol edin.

Nfs Underground 2 100 Save dosyasının oluşturulduğunu göreceksiniz. nfs underground

Muhtemel Dosya Yolları:

  • C:\Documents and Settings\[Kullanıcı Adı]\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2
  • C:\Users\[Kullanıcı Adı]\AppData\Local\NFS Underground 2

Yukarıdaki yolların herhangi birinde dosyayı bulduğunuzda indirmiş olduğunuz rarın içindeki Shooter klasörünü oluşturduğunuz save dosyasıyla değiştirin. Artık oyunu içerisinde sınırsız özelliklere sahipsiniz. Keyfini çıkartabilirsiniz.

Nfs Underground 2 100 Save İndir

Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Nfs Underground 2100 Kaydet
Nfs Underground 2100 Kaydet
”Google
9 Beğen