Teknobu

Netflix Ücretsiz Apk Mod v7.83.0


Netflix Ücretsiz Apk Mod v7.83.0

Netflix Ücretsiz Apk Mod v7.83.0

Netflix Ücretsiz Apk Dizi ve filmler için en çok kullanılan yayın sitesi Netflix’tir. Netflix MOD APK’nın (PREMIUM / 4K) premium sürümünü web sitemizden indirin. 4K Kalitesinde filmleri ara belleğe alma olmadan, reklamsız izleyin. Ayrıca, dil özgürlüğü ve sınırsız kullanıcı seçeneği elde edin. Netflix Ücretsiz kullanmanın keyfini çıkarın.

Netflix Ücretsiz Apk Bilgileri:

netflix apk
Netflix Ücretsiz
Uygulama ismiNetflix Mod Apk
MOD ÖzellikleriSınırsız film izleyin, Dil özgürlüğü, Sınırsız Kullanıcı, 4K Kalitesi, Arabelleğe alma yok
PlatformAndroid
Boyut56 milyon
Sürüm7.83.0
KategoriEğlence
Root gerekli?Hayır
FiyatBedava Netflix Ücretsiz

Netflix Mod Apk Özellikleri:

 • Sınırsız film izleyin
 • Dil özgürlüğü
 • Reklamsız
 • Sınırsız Kullanıcı
 • 4K Kalitesi
 • Arabelleğe alma yok
 • İndirmesi ücretsiz
 • Tamamen Güvenli
 • Tüm Android sürümleriyle uyumlu
 • Netflix Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
 • Otomatik güncelleme
 • Oyunla otomatik senkronizasyon
 • Android cihazınızı köklendirmenize gerek yok!

Öyleyse hiç gecikme olmadan önce bu platformun özelliklerine bir göz atalım!

Bu akış platformunun özelliği

Teknolojideki ilerlemeyle birlikte eğlence sektörü uzun bir yol kat etti. Günümüz dünyasında en popüler etkinliklerden biri dizi, film, vb. İzliyor. Bunun için, çoğu insan bugünlerde farklı sitelerden indirmek yerine bir akış platformu seçiyor.

 1. Çok sayıda özellik mevcuttur; ancak en önemli olanı filmlerin yanı sıra yeni bir dizinin eklenmesidir. Ayrıca, insanlar bir telefonda, tablette veya masaüstünde hızlı bir şekilde video akışı yapmanıza olanak tanıyan arama kolaylığı özelliklerini severler.
 2. Tek bir hesap için farklı profiller, bir aile için kullanışlı olan başka bir özelliktir. Bir hesap, bir kullanıcının daha kişiselleştirilmiş bir deneyim için bir evdeki farklı kişiler tarafından kullanılabilecek beş farklı profil oluşturmasına izin verir.
 3. Bu akış platformunda harcanan bol zaman, hangisinin seveceği ve izlediğine benzer daha iyi diziler önermelerine olanak tanıyacak.
 4. Bu kuruluşun orijinal dizileri, hızlı önizlemelerin yanı sıra yeni sürümler ve bölümler hakkında bildirim almaya da olanak tanır.
 5. Bir kullanıcı başlıkları indirerek istediği yerde çevrimdışı olarak izleyebilir.
 6. Son olarak, ki9d dostu eğlence, çocukların güvenli izleme deneyimi için çizgi film, animasyon vb. Yayınlamasına olanak tanır.
Bu Yazımızda Okuyun :   Funimate Pro Apk İndir 2021 Güncel Sürüm

Tüm bu özellikler, Netflix’e abone olan herkes tarafından kullanılabilir. 4K kalitesinde sınırsız film izleme dahil daha fazla özellikten yararlanmak için web sitemizden Netflix Mod Apk’ı indirip yükleyin . Şimdi bu uygulamayı kullanmaya başlarsanız yararlanabileceğiniz avantajları görelim.

netflix premium
 • Reklamsız deneyim

Çevrimiçi film veya dizi izlemenin en rahatsız edici yönlerinden biri, reklamlar arasında oturmaktır. Ancak bu platform bunu fiilden çıkarır. İlginç bir dizi veya filmi izlerken hiçbir kullanıcının reklam izlemekten muzdarip olması gerekmez.

Sinemada film izlemeye benzer, ancak kişinin evinin rahatlığında. Bu nedenle, görüntüleme deneyimini büyük ölçüde geliştirir ve bir bireyin keyfini çıkarabileceği en büyük avantajlardan biridir.

 • Kullanıcı dostu gezinme ve kullanımlar

İnsanların bu platformu kullanmayı tercih etmelerinin nedenlerinden biri, kolay kullanımından kaynaklanmaktadır. Yeterli teknik bilgiye sahip olmayan herhangi bir kişi bu web sitesini / uygulamayı kullanabilir. İlgili bir kurulum yok. Videoları izlemek için resmi web sitesini ziyaret edebilir ve hesabına giriş yapabilir veya uygulamayı Android veya iOS uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz. Uygulamayı açın ve türleri veya adı kullanarak arama yapın.

 • Orijinal programlar

Netflix, orijinal dizi ve filmlerin en iyi yaratıcılarından biri olarak biliniyor. Bir bireyin ihtiyaç duyduğu tüm içeriği bilmek, video kitaplıklarına bakmaktır. Bu şirket tarafından dağıtılan dikkat çekici bir dizi dizi arasında “House of Cards”, “Orange Is the New Black”, “The Crown”, “Narcos” yer alıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Free Fire APK Mod Sınırsız Elmas v1.60.1 Güncel Sürüm 2021

Aboneliği seçip seçmeyeceğinizden emin değilseniz, ücretsiz deneme sırasında kesinlikle ideal orijinal şovlardan bazılarını gözden geçirmelisiniz. Orijinal yapımlardan biri kişisel bir favori haline gelebilir.

 • Farklı abonelik planı

Herkesin farklı ihtiyaçları ve istekleri vardır. Bu nedenle, bu şirket farklı kişilerin uygunluklarına göre farklı planları tercih etmelerine izin verir. İstediğiniz zaman mevcut paketten yükseltme veya düşürme yapabilirsiniz. Netflix, premium, standart ve temel olmak üzere üç farklı plan sunar. Netflix Modumuz premium plandır. Böylece, Netflix Mod Apk’yi ücretsiz olarak alacaksınız .

Bu abonelik planlarının her biri farklı seçeneklerden oluşur. Örneğin, Ultra HD seçeneği yalnızca premium üyeler için mevcuttur. Üyeliğin ilk ayı herkes için ücretsizdir ve herhangi bir zamanda herhangi bir kişi üyeliğini iptal eder.

 • Çevrimdışı seçenek

Bu platform, bir kişinin içeriğini indirmesine ve ardından mümkün olduğunda çevrimdışı olarak görüntülemesine izin verir. Bu, özellikle bir kişi ailesiyle veya arkadaşlarıyla bir tatil için başka bir yere seyahat etmeyi düşünüyorsa mükemmel bir seçenektir.

Seyahat ederken sabit bir internet bağlantısına sahip olmak her zaman mümkün değildir. Bu da izleme deneyimini azaltan şovları izlemenin aksamasına neden olur. Bu nedenle, bu seçenek, insanların nereye gittiğine bakılmaksızın, önceden indirmelerine ve herhangi bir sorun olmadan izlemelerine olanak tanır.

 • Makul fiyatlandırma

Netflix tarafından belirlenen fiyatlandırma her zaman bilinmelidir. Aylık abonelik miktarına bakıldığında, herkes için oldukça uygun olduğunu söylemek doğru olur. SD çözünürlüğü ile gelen temel yer sadece 8 dolarken, HD çözünürlüklü resimli temel plan 10 dolar. Yine de Netflix tamamen ücretsizdir, 0 ABD doları.

HD’nin yanı sıra Ultra HD’den oluşan premium plan aylık 12 dolardır. Premium planda dört kişi aynı anda 4 ekran kullanarak dizi izleyebiliyor, bu yüzden birden fazla kullanıcısı olan aileler arasında oldukça popüler. Bu, insanların eğlence için aylık olarak kolayca ödeyebilecekleri oldukça makul bir miktar. Netflix Premium’u ücretsiz edinin . Sizinkini hemen almak için indirme bağlantısını tıklayın.

 • Müthiş tecrübe
Bu Yazımızda Okuyun :   Teamfight Tactics Tft Mobile Apk İndir 2021

Netflix MOD’u bir kez denedikten sonra, bir kişi bu platformu dizi ve film izlemek için kullanmanın ne kadar dikkat çekici olduğunu anlayacaktır. Dahası, bir kişinin kendi seçimine göre bir film ve şov listesi oluşturmasına izin verir. Ayrıca, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için ana sayfada yeni içerik önerilmektedir. Tüm bunlar için, kişinin sabit bir internet bağlantısına sahip olması gerekir.

 • Hepsi tek bir platform altında

Bu platform, filmler ve diziler söz konusu olduğunda geniş bir seçim yelpazesi sunar. Bunlar için mevcut tür korku, bilim kurgu, romantik, aksiyon, gerilim, drama, suç, animasyon ve daha fazlasını içerir.

Ayrıca, insanların kaçırmaması gereken olağanüstü belgesellere de rastlanabilir. Kütüphanelerinde, kolayca seçilebilecek muazzam miktarda içerik var. Bu nedenle, yapmanız gereken tek şey boş zamanlarınızda ne izlemek istediğinizi seçmektir.

Bunlar, bu platformda film izlemeyi tercih eden insanların zevk aldığı avantajlardan bazıları.

Netflix kullanıp kullanmayacağınız konusunda kafanız karıştıysa, ihtiyacınız olan tek şey içeriğini ücretsiz bir deneme ile kontrol etmektir. Bu sizin için işe yararsa, devam edip aboneliği devam ettirebilirsiniz. Değilse, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Premium versiyon olan ancak ücretsiz olan Netflix Mod Apk’yi daha iyi indirmelisiniz .

Android’de Netflix MOD APK nasıl indirilir

Mod apk dosyasının kurulumu çok kolaydır:

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklamanız yeterlidir.
 2. Dosya indirilene kadar bekleyin ve ardından açın
 3. Yükleme Netflix Mod Apk Android cihazınızda dosya
 4. İçindeki talimatları izleyin
 5. Modu Başlatın ve Keyfini Çıkarın

Ayarlarınızda ‘Play Store dışındaki kaynaklardan yüklemelere izin ver’ kutusunu işaretlediğinizden emin olun.

SSS

Premium Sürüm Netflix Mod Apk’ta mevcut mu?

Evet, bu Netflix Mod, Premium Sürümü içerir. Böylece mevcut tüm Premium Özelliklere sahip olacaksınız: Ultra HD mevcut, aynı anda izleyebileceğiniz 4 ekran.

Güvenli mi?

Evet, Netflix Mod Apk’ın çalışması için Android cihazınızı köklendirmeniz gerekmediğinden güvenlidir. Yani, hiçbir risk söz konusu olmayacak!

”Google
37 Beğenmekten Vazgeç