Teknobu

Ücretsiz Netflix Deneme Sürümü Nasıl Alınır? 2022


Ücretsiz Netflix Deneme Sürümü Nasıl Alınır? 2022

Ücretsiz Netflix Deneme Sürümü Nasıl Alınır? 2022

Ücretsiz Netflix Deneme Sürümü Nasıl Alınır? 30 günlük Netflix ücretsiz deneme sürümü nasıl yapılır, nasıl alabilirim diyorsanız sizlere bu yazımızda adım adım açıkladık.

Netflix 2022 yılında, ücretsiz deneme sürümünü yalnızca birkaç bölgede sunar. Netflix filmlerinin ve şovlarının keyfini ücretsiz olarak çıkarmak istiyorsanız, bir VPN kullanarak Netflix ücretsiz deneme sürümünü edinebilirsiniz ( 94 ülkede 3000 sunucu sunan ExpressVPN en iyi önerimizdir). Bir VPN sunucusuna bağlanın, Netflix’e gidin ve ‘ Bir aylığına ücretsiz katılın ‘ seçeneğine tıklayın . Birden fazla e-posta adresiniz varsa, birden fazla ücretsiz Netflix deneme sürümü de alabilirsiniz. Yalnızca 30 günlük ücretsiz süre sona erdikten sonra ücretlendirilirsiniz.

Netflix, makul fiyatlı, abonelik tabanlı bir VOD akış hizmetidir. Buna rağmen, şirket uzun süredir 1 aylık tam ücretsiz deneme sunuyor ve hala kullanılabilir durumda.

Netflix’in ücretsiz denemesine kaydolmak için tek ihtiyacınız olan bir kredi/banka kartıdır (endişelenmeyin, 30 günlük sürenin sonunda aboneliğinizi devam ettirmezseniz sizden herhangi bir ücret talep etmeyecektir).

Ücretsiz deneme size Netflix’i 30 gün boyunca ücretsiz olarak verecek olsa da, ABD dışında yaşıyorsanız tam olarak keyfini çıkaramayabilirsiniz. Bunun nedeni Netflix’in Amerika Birleşik Devletleri dışındaki bölgeler için daha küçük bir içerik kitaplığı sunmasıdır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Mobil Satış Temsilcisi Ne İş Yapar? 2021

Bu sorunu çözmek için bir Netflix VPN kullanabilir ve bir ay boyunca ücretsiz olarak en büyük Netflix içerik kitaplığının (ABD) engelini kaldırabilirsiniz! Bu makale, Netflix şovlarına ve filmlerine tam erişimle nasıl ücretsiz deneme alabileceğinizi açıklar.

30 Günlük Ücretsiz Netflix Deneme Sürümüne Nasıl Kaydolunur?

Netflix Deneme Sürümü
Netflix Deneme Sürümü

2022 Netflix’te 1 aylık ücretsiz denemenizi ayarlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Netflix web sitesini ziyaret edin
 2. “Tıklayın bir ay boyunca ücretsiz katıl ”
 3. Abone olmak istediğiniz bir plan seçin.
 4. Bir e-posta adresi girin ve şifrenizi belirleyin
 5. Bir ödeme seçeneği seçin
 6. Ödeme bilgilerinizi girin (endişelenmeyin, deneme süresi bitene kadar sizden bir kuruş tahsil edilmeyecektir)
 7. Hesap sayfanızda, Netflix’i izleyeceğiniz cihazları seçin
 8. Netflix hesabınıza erişimi olacak kullanıcılar için profiller oluşturun
 9. İşte bu kadar ve artık Netflix’in keyfini 30 gün boyunca ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. 
Bu Yazımızda Okuyun :   Google, Daydream desteğini bıraktı

Netflix’in ücretsiz denemesi yalnızca hizmeti kendiniz test etmek ve verdiğiniz paraya değip değmediğini görmek için harika değil, aynı zamanda izlemek istediğiniz yalnızca belirli filmler veya şovlar varsa oldukça kullanışlıdır.

Deneme süresi biter bitmez aboneliğinizi iptal edersiniz, bu da temelde bir aylık eğlenceyi ücretsiz olarak aldığınız ve böylece paradan tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Netflix kitaplığına herhangi bir kısıtlama olmaksızın tam aylık ücretsiz erişim elde edeceksiniz.

ABD dışındaysanız ve ABD Netflix kitaplığına 30 gün boyunca ücretsiz erişmek istiyorsanız, Netflix için ücretsiz bir VPN’den yararlanabilir ve yurtdışındaki Amerikan Netflix kitaplığının engelini kaldırabilirsiniz.

Netflix Fiyat Planları

Ücretsiz deneme sona erdikten sonra Netflix’in maliyeti ne kadar merak ediyorsanız? Netflix aşağıdaki gibi 3 abonelik planı sunar:

Netflix Deneme Sürümü
Netflix Deneme Sürümü
 1. Netflix Temel Planı:  Temel planla, 480p çözünürlükte aynı anda bir cihazda yayın yapabilirsiniz. Şu anda ayda 8,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir.
 2. Netflix Standart Planı:  Standart plan ile filmleri ve dizileri aynı anda iki ekranda 1080p çözünürlükte izleyebilirsiniz. Şu anda ayda 13,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir.
 3. Netflix Premium Planı:  Premium plan, Ultra HD video kalitesinde aynı anda dört ekranda akış yapmanızı sağlar. Şu anda ayda 17,99 ABD doları karşılığında kullanılabilir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Yapay Zeka Ve İş Pazarının Geleceği 2021

Hangi Cihazlar Netflix Ücretsiz Deneme Sürümünü Destekler?

Uygulamayı indirebilir veya Netflix’i birden fazla akış cihazında ve platformda çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Netflix, ücretsiz deneme sürümü için aşağıdakiler dahil birçok cihazı destekler:

 • Masaüstü bilgisayar
 • Dizüstü bilgisayar
 • Akıllı telefonlar
 • Tabletler
 • Akıllı televizyon
 • Blu-ray oynatıcı
 • Xbox Bir
 • PS4
 • Apple Tv

Ücretsiz Netflix Deneme Sürümü Nasıl İptal Edilir?

Yani, ücretsiz deneme sürenizin sonuna yaklaştınız ve istediğiniz her şeyi Netflix’te izlediniz mi? Yeterince adil. Bol miktarda ücretsiz içerikle bir ay boyunca aşırı izleme iştahınızı doyurmak için ücretsiz Netflix erişimi kazandınız.

Aboneliğinizi Netflix sizden ücret almadan iptal etmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Netflix’te oturum açın
 2. Sağ üst köşede, hesap adınızın karşısındaki oku tıklayın
 3. Hesap’a tıklayın
 4. Üyelik ve faturalandırma altında üyeliği iptal et butonunu bulacaksınız Üstüne tıkla
 5. Onaylamak için İptal işlemini bitir’i seçin.

Yukarıdaki adımları izleyerek aboneliğinizi iptal edebileceğinizi ve ücretsiz deneme sona erene kadar Netflix’i kullanmaya devam edebileceğinizi unutmayın.

”Google
Beğen