Web Analytics
Teknobu

Nebulous io Apk İndir (Kilitsiz) 2022
Nebulous io Apk İndir (Kilitsiz) 2022

Nebulous io Apk İndir (Kilitsiz) 2022

Nebulous io Apk oyunu için indirme bağlantısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen sitemizden indirebilirsiniz.

Nebulous.io, hayatta kalmak için diğer oyunculardan kaçmanız ve onları vurmanız gereken yukarıdan aşağıya bir uzay nişancı oyunudur. Blok oluşturmak ve kendi geminizi inşa etmek için kullanabileceğiniz az miktarda plazma ile başlarsınız. Oyun sınırsız oynama süresi, küresel lider tabloları ve Platformlar Arası çok oyunculu özelliklere sahiptir. MOD APK, sınırsız plazmaya ve tüm kilidi açılmış gemilere/bloklara sahip olmanızı sağlar. Bugün deneyin!

Nebulous io Apk Hakkında

Nebulous.io, günümüzün en popüler çevrimiçi oyunlarından biridir. Önerme basit: sen bir uzay bloğusun ve diğer oyuncuları yiyerek ve yenilmekten kaçınarak hayatta kalman gerekiyor. Sizi saatlerce eğlendirecek farklı oyun modları, seviyeler ve zorluklar var.

Size kara deliklerdeki maddeyi fırlatmanız ve devam etmeniz gereken tam bir derin uzay macerası sunuyor. Bir süre sonra, bloblarınız sizinle birlikte geri dönecek.

Nebulous io Apk
Nebulous io 

Oyun kısa süre önce Play Store’da elli milyondan fazla kayıtlı oyuncuyu ve indirmeyi aştı ve aksiyon oyunu kategorisinde en iyiler arasında yer aldı.

Oyuncularının çoğu, ücretsiz olarak sınırsız Plazma gibi kilidi açılmış özelliklere sahip farklı bir mod sürümü talep etti. Bu yüzden Nebulous.io mod apk’yı tanıtıyoruz.

Nebulous io Apk İndir (Kilitsiz) 2022

Aşağıdaki bağlantıdan hemen Nebulous io Apk plazma hilesini indirin.

Downlaod APK 300x55 3

”Google
3 Beğenmekten Vazgeç