Web Analytics
Teknobu

Mystalk Uygulaması Nedir? (Profil Görüntüleyici) 2022
Mystalk Uygulaması Nedir? (Profil Görüntüleyici) 2022

Mystalk Uygulaması Nedir? (Profil Görüntüleyici) 2022

Mystalk Uygulaması son zamanlarda kullanıcılar arasında trend oldu. Kullanıcılar Mystalk Uygulamasını kullanmadan önce Mystalk Uygulaması Nedir? bunu öğrenmek istiyorlar. İşte cevabı.

Mystalk uygulaması nedir, nasıl çalışır, nasıl kullanılır? Mystalk uygulaması hakkında bugün bu yazımızda herşeyi detaylı birşekilde öğrenebileceksiniz. İşte gelin inceleyelim.

Mystalk Uygulaması Nedir?

Mystalk Uygulaması Nedir
Mystalk Uygulaması Nedir

Mystalk Uygulaması instagram için geliştirilmiş bir instagram gizli profil görüntüleyici uygulamasıdır. Mystalk uygulaması ile tamamen anonim bir şekilde uygulamaya kayıt olup istediğiniz kişinin profili takip edebilir hikayelerini görebilirsiniz.

Mystalk Uygulaması Nasıl Kullanılır?

My Stalk uygulaması ile İnstagram Profilleri veya Hikayeleri görüntülemek için tarayıcıda mystalk.net’e gidin ve hikayesini görüntülemek istediğiniz kullanıcıyı arayın. Kullanıcıyı daha hızlı aramak için tam kullanıcı adını kullandığınızdan emin olun. Ardından, hikayelerini bulmak için arama sonuçlarında kullanıcıya tıklayın. Açılır pencerede indirme seçeneğini almak için hikayedeki videoya veya fotoğrafa uzun süre basabilirsiniz.

Ama yine de iki dezavantajı var. Birincisi, web sitesi, aradığınız içeriği bulmanın zor olduğu bir noktaya kadar çok fazla reklam çıkıyor. İkincisi, web sitesi, kullanıcının profil sayfasında açabileceğiniz takip seçeneğini sunar. Bu, kullanıcıları bir dahaki sefere daha hızlı bulmak içindir. Ama ne yazık ki, amaçlandığı gibi çalışmıyor. Hikayelerine göz atmak için her zaman kullanıcıyı manuel olarak aramanız gerekir.

Artıları

  • Tüm platformlarda çalışır
  • Hashtag aramalarını destekleyin
  • İçeriği indirmek için dokunun ve basılı tutun

Eksileri

  • Çok fazla reklam
  • Yavaş web sayfası yükleme
  • Stalk özelliği çalışmıyor
”Google
17 Beğen