Teknobu

Muscle Booster Premium Apk (Mod Kilitsiz) 2021


Muscle Booster Premium Apk (Mod Kilitsiz) 2021

Muscle Booster Premium Apk (Mod Kilitsiz) 2021

Muscle Booster Premium Apk uygulamasını indirerek fit bir vucuda sahip olabilirsiniz. Sizde hemen Muscle Booster Premium Mod Apk ücretsiz kilitsiz sürümünü indirin.

Sağlık her birimiz için en önemli şey mi? evde antrenman yapmaya ne dersin? Evde çalışırken veya spor salonundan çıkarken, Muscle Booster Preimum Apk akıllı antrenman algoritmaları, egzersiz hedeflerinizi tamamlayabilmeniz için doğru sayıda set, tekrar, tekrar aralığı ve setler arasında dinlenme konusunda size rehberlik edecektir. Bu kas güçlendirici uygulama, amacınızı gerçekleştirmeniz için size rehberlik edecek bir öğretmene sahiptir. Muscle Booster Mod Apk hakkında daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Muscle Booster Premium Apk Nedir?

Zinde olmak, sadece görünüşten daha fazlasıdır, çünkü hastalıklara yakalanmamamız için sağlıklı olmak önemlidir. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki insanlar düzenli olarak egzersiz yaparken fitness, yıllar içinde harika bir konu haline geldi. Bugün etrafımızda spor salonları görüyoruz ama şu anda kapalılar. Bu nedenle, en iyi çözüm, kişiselleştirilmiş bir egzersiz planı alabilmeniz için Muscle Booster tarafından Workout Planner’ı indirmek olacaktır! Bu uygulama ile bugün spor salonunda veya evde egzersiz yapabilirsiniz.

Muscle Booster Premium Apk
Muscle Booster Premium Apk

Muscle Booster Premium Apk Özellikleri

  1. Kas güçlendirici antrenmanlarının akıllı antrenman algoritmaları, size şınav, şınav ve daha birçok egzersizin tam sayısını veya setini öğretecektir.
  2. Üzerinde çalışmak istediğiniz alanları seçin: omuzlar, göğüs, eller, sırt, karın, bacaklar.
  3. Uygulama, kişisel antrenör için bir seçenektir ve evde veya spor salonunda olağanüstü bir şekle girmenize yardımcı olacaktır.
  4. Amaçlarınıza ve gizli verilerinize göre, uygulama akıllı algoritması kişiselleştirilmiş bir egzersiz planı önerecektir.
  5. Sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlayacak kardiyo, güç, şifa ve LISS (yürüme, koşu, bisiklet) uygulamalarının her kombinasyonu.
  6. Bu, 60 günlük temel bir plan oluşturur ve bunu programınızda gösterir. Her hafta egzersiz planınız büyümenize ve tepkinize göre yenilenecektir. Gerekirse farklı bir göreve başlayabilirsiniz.
  7. 200’den fazla antrenmandan oluşan bir kitaplığa erişme seçeneğiniz vardır.
Bu Yazımızda Okuyun :   NuNu Apk İndir (İnstagram Gizli Profil Görüntüleme) Son Sürüm

Muscle Booster Mod Apk İndir (Sınırsız Para)

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm güncel Muscle Booster Mod Apk’yı indirin.

Muscle Booster Premium Apk
Muscle Booster Premium Mod Apk

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç