Teknobu

Moz.com Sitesini 1 Ay Ücretsiz Nasıl Kullanırız ?


Moz.com Sitesini 1 Ay Ücretsiz Nasıl Kullanırız ?

Moz.com Sitesini 1 Ay Ücretsiz Nasıl Kullanırız ?

Merhabalar arkadaşlar bugün sizlerle moz.com sitesindeki premium özellikleri 1 ay ücretsiz nasıl kullanabiliriz, sizlere bunun taktiğini anlatacağım.

Öncelikle moz.com sitesi nedir ?

Dünyada birçok SEO otoritesi tarafından kullanılan MOZ nedir? Linklerin popüler olma durumuna ve verilen skora MOZ adı verilmektedir. Link kalitesi ne kadar çok yüksek ise o durumda Moz rank skoru ve değeri artar. Genel olarak bakıldığında dünya üzerinde kaliteli link skoru ortalama olarak 3 ile 4 arasında denilebilir. Bir internet sitesinin skorunu 3den 4 e çıkarmak oldukça kolaydır. Fakat skoru 9 olan bir değeri 10 yapmak oldukça zordur. Yani ne kadar sayı artarsa bir üst sıraya çıkması o kadar zor olmaktadır.

Düşük MOZ rank skoru olan siteler genellikle kalitesiz link’e ait olanlardır. MOZ nedir derseniz, web sitelerine 0 ile 17 arasında link skoru verilir. Ve ortalama olarak düşük link skoruna sahip olan siteler, sosyal medya hesapları olmayanlar, iletişim bilgisi olmayan ya da düşük içerik üretenlerdir. Bunların hepsi linkin kalitesinin düşmesine sebep olan eksiklerdir. Düşüşe erken olan bazı durumlar vardır. Bunlardan biri de anti SEO’dur. Anti SEO nedir sorusuna verilebilecek en iyi cevap sitenin puanını düşürmek ve hızını yavaşlatmak için yapılan uygulamalardır diyebiliriz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Anker Nebula MARS II Pro ile evinizi beyaz perde salonuna dönüştürün

Peki Moz Sitesindeki 1 Aylık Ücretli Özellkleri Ücretsiz Nasıl Kullanabiliriz ?

1- Moz.com Giriyoruz. Anasayfada ücretsiz deneme sürümü var.

2- namso-gen.com sitesinden ücretsiz kredi kartı oluşturmamız gerekiyor.[ Kullanacağımız BIN Numarası : 527253 ]

3- Kullanacağımız Adres Country : USA , New York

4- Zip code : 10080

5- Address : Dock Yark

6- Address : Civil Area

1 ay ücretsiz deneme sürümünü bu şekilde aktif edebiliyoruz. Sonraki ay yeniden devam

”Google
21 Beğen