Teknobu

Mount And Blade Warband İndir 2021


Mount And Blade Warband İndir 2021

Mount And Blade Warband İndir 2021

En güncel ücretsiz Mount and Blade Warband indirmek için sizlere indirme bağlantısını vereceğiz. Oyunu indirip keyfini çıkartabilirsini.

Mount and Blade Warband PC Game , Türk şirketi TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan bir aksiyon video oyunudur.

Mount And Blade Warband Hakkında

Kesintisiz savaşlarla parçalanmış bir ülkede, kendi sert savaşçı grubunuzu bir araya getirmenin ve mücadeleye girmenin zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa yönlendirin, krallığınızı genişletin ve nihai ödülü talep edin: Kalradya’nın tahtı! Mount & Blade: Warband, gerçekçi monte edilmiş muharebe ve detaylı dövüş sistemi ile ortaçağ savaş alanlarına hayat veren oyun için bağımsız bir genişleme paketidir.

Mount And Blade Warband Çok oyunculu yeteneğin dahil edildiğini ve altıncı bir fraksiyonun tanıtıldığını göreceksiniz. Bu aksiyon video oyununu oynarken, Sarranid Sultanlığı’nı ve bu maçta yeniden yapılanmayı bulabilirsin Politik Seçimlerin tanıtımı Oyuncuların lordları ve evli kadınları belirlemesini sağlar ve uyumsuz katılımcının bir şehri veya kaleyi yakalaması ve kendi fraksiyonunu başlatması mümkündür. Oyun, savaşta değiştirilmiş veya yeni çizgi filmlerle birlikte biraz geliştirilmiş görüntülerden oluşur. Çok oyunculu oyunlar, seçilen gruplara bağlı olarak 2 gruba ayrılan 200 oyuncuya hitap eder. Her sunucu için değiştirilebilen ve üç Tasmaya dayalı ‘şablon’ kişiliği, Çok Oyunculu oyunlarda dinar aldıktan sonra satın alınan daha büyük ekipmanla, Seçilmiş fraksiyonlarına sunulan teçhizatı satın alarak özelleştirilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Yopmail Hesapları (Yeni Hesaplar) 2022

Mount And Blade Warband Sistem gereksinimleri


Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows® XP
 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz veya AMD 2.5 GHz
 • Bellek: 512MB RAM
 • Grafikler: 64MB RAM’li 3D grafik kartı
 • Sabit Disk: 100 MB kullanılabilir alan
 • Ses: Standart ses

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows XP veya üstü
 • İşlemci: Intel Core Duo 2.0 GHz veya AMD Athlon 64 X2 3600+
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX 5200, ATI Radeon 9600 veya daha iyisi
 • Sabit Disk: 100MB kullanılabilir alan
 • Ses: Standart ses

Mount And Blade Warband Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın
 2. Mount & Blade: Warband indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Mount.Blade.Warband.v1.174.ALL.DLC.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için 7-Zip’e sahip olmalısınız. buradan indirebilirsiniz. ).
 3. Mount & Blade: Warband klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 4. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.
Bu Yazımızda Okuyun :   CS GO Çözünürlük Değişmiyor Hatası (Güncel) 2022

Mount And Blade Warband Ücretsiz İndirme

Mount And Blade Warband
Mount And Blade Warband

Doğrudan bağlantı ile Mount & Blade: Warband Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

unnamed 11
”Google
19 Beğen