Teknobu

MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK 1.8.14 Para Hileli İndir 2021


MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK 1.8.14 Para Hileli İndir 2021

MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK 1.8.14 Para Hileli İndir 2021

MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK oyunu için para hileli mod apk indirmek için vereceğimiz bağlantıdan indirebilir oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Bir yarış oyununda aradığınız şey ne olursa olsun, bisikletler en fazla memnuniyeti sağlar. Bu deneyimi yaşamak için neden Android için Motorbike Traffic & Drag Racing Mod APK Son Sürüm Ücretsiz’i indirmiyorsunuz?

Büyük bir motosiklet aşığı mısınız? Bisikletleri ölümüne seviyor musun? Android cihazınıza MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK’sinin para hileli son sürümünü indirmeye ne dersiniz ? Aşağıdaki tüm ayrıntılara göz atın!

MotorBike Traffic & Drag Racing Apk Hakkında

MotorBike Traffic Para Hilesi
MotorBike Traffic Para Hilesi

Sevgili dostlar, sizlere MotorBike: Traffic & Drag Racing I Yeni Yarış Oyunu APK MOD’un OBB ile son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Yarış Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Çoğu insan, motosiklet yarış oyunlarının ve yarışmalarının genellikle yüksek hızlarla ilgili olduğuna inanır. Bisiklet yarışı prosedüründe insanların sıklıkla unuttuğu çeşitli başka unsurlar vardır. Ama onları gerçekten suçlayamayız. Yüksek hızlı bisiklet veya diğer araç kovalamacalarını gösteren çok sayıda önemli filme tanık olduk. Bu nedenle, yüksek hızların yarışları kazanmanın tek gerekliliği olduğu fikrinde ortak bir gerçek kök salmıştır. Ama bu hiç de doğru değil.

Bu Yazımızda Okuyun :   Splashtop Wired XDisplay Apk (Güncel Sürüm) 2021

Drag racing’ı hiç duydunuz mu? Bu yarış türü, çok sayıda bisiklet tutkununu kendine çekmeyi başardı. Popülaritesi son birkaç yılda büyük ölçüde arttı. Ya size drag yarışı ve yüksek hızlı yarışların birleşik deneyimini sunan bir oyun ortaya çıkardığımızı söylesek? Oyun taksitinin adı MotorBike Mod APK!

Her zorlu bisiklet aşığı, kendini düzenli olarak zorlamayı sever ve yeni zorluklarla karşı karşıya kalır. Ancak motosiklet üzerinde çeşitli hareketler yapmanın sağlığınız için de tehlikeli olabileceğini inkar etmek mümkün değil. İşte bu yüzden bu oyunu, mükemmel sanal bisiklet deneyimi sunmak için sağladık. Bisiklet yarışının gerçek hayattaki heyecanının yerini alamayacağını biliyoruz. Ancak bu oyun girişinin günümüzün en nefes kesici bisiklet yarış oyunlarından biri olduğunu kabul edebiliriz.

MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK Özellikler

screen 0

Bu son modifiye sürümde birçok özellik var. En iyi özellik sınırsız para olması Burada tüm özelliklerden bahsederek eğlencenizi bozmak istemiyoruz. Ancak aşağıda önemli olanlardan bazılarına işaret ettik:

Çeşitli motosikletler

Oyunculara 30’dan fazla farklı motosiklet modeli sağlanmıştır. Hepsinin kilidi açıldı. Özelliklerinizi yükseltmek için gerekli kartı elde edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dream League Soccer Galatasaray Modu İndir Apk 2021

Engelleri aşın

Yarış pistlerinizde birçok engelin olacağından daha önce bahsetmiştik. Hepsini başarılı bir şekilde temizlemek önemlidir. İlerlemenizi engelleyebilecekleri için onları geçerken dikkatli olmalısınız. Ayrıca yarışı daha kısa sürede tamamlamanın faydalı olduğunu da unutmayın. Yarışları tamamlamak için çok fazla zaman ayırmayın.

Gerçekçi grafikler

Grafikler nefes kesici. % 100 gerçek görünüyorlar. Her oyun içi nesne mükemmel bir şekilde sunuldu. Grafiklerin dışında oyun içi müzik damarlarımıza adrenalin pompalar. Ancak, oyunda sesi etkinleştirmek isteyip istemediğiniz size kalmış.

Modifiye özellikler

Reklamlar kaldırılır. Bu doğru! Bu son modifiye dosya, rahatsız edici reklamlardan kurtulmayı başardı. Emrinizde reklamsız ve saf bir eğlenceye sahip olacaksınız.

MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK Nasıl İndirilir

  • MotorBike: Traffic & Drag Racing Mod APK’sini aşağıdaki indirme bağlantısından indirin.
  • Şimdi Android cihazınızda bilinmeyen kaynağa izin vererek MotorBike: Traffic & Drag Racing Mod APK’sını kurun
  • Şimdi MotorBike: Traffic & Drag Racing Mod apk’yı açın
  • Android cihazınızda MotorBike: Traffic & Drag Racing Mod APK’sinin sınırsız para ve diğer özelliklerin tadını çıkarın
  • İşte bu, cihazınıza Mod APK’sini başarıyla yüklediniz
unnamed 4

”Google
12 Beğenmekten Vazgeç