Web Analytics
Teknobu

2022’de Modern Family Nereden İzlenir?
2022’de Modern Family Nereden İzlenir?

2022’de Modern Family Nereden İzlenir?

2022’de Modern Family Nereden İzlenir? Modern Family hangi yayınlardan izlenir? Nereden izleyebilirim? İşte tüm soruların cevapları bu makalemizde.

‘Modern Family’ artık hem Peacock hem de Hulu’da mevcut – işte her bölümü nasıl izleyeceğinizi bu yazımızda detaylı olarak sizlere açıkladık.

2022’de Modern Family Nereden İzlenir?

“Modern Family”nin her bölümünü Hulu veya Peacock Premium ile izleyebilirsiniz. Peacock ilk 12 bölümü ücretsiz sunuyor ancak ikinci sezonu ve sonraki sezonları izlemek için Hulu veya Peacock Premium için ödeme yapmanız gerekecek.

Modern Family Nereden İzlenir
Modern Family Nereden İzlenir

Peacock Premium , ayda 5 dolardan biraz daha ucuz bir seçenektir, Hulu ise ayda 6 dolardan başlar. Bu planların her ikisi de, izlerken reklamları göstermeye devam edecek – reklamlardan kurtulmak için Peacock Premium Plus için ayda 10 dolar veya Hulu’nun reklamsız planı için ayda 12 dolar ödemeniz gerekecek .

Her iki reklamsız plana abone olmak, çevrimdışı görüntüleme için “Modern Aile” bölümlerini indirmenize de olanak tanır. Peacock ve Hulu , Apple ürünleri, Roku, PlayStation, Xbox, Android ve çoğu akıllı TV dahil olmak üzere birçok akış cihazında mevcuttur . Amazon Fire TV cihazlar şu anda Hulu’yu destekliyor ancak Peacock’u desteklemiyor.

“Modern Family” hem Peacock hem de Hulu’da 1080p’ye kadar çözünürlükte yayın yapacak;

”Google
11 Beğen