Teknobu

Minecraft için Mod Creator Apk İndir 2021


Minecraft için Mod Creator Apk İndir 2021

Minecraft için Mod Creator Apk İndir 2021

Minecraft oyunu için farklı modlar oluşturmak istiyorsanız güncel son sürüm full pro mod creator apk‘yı ücretsiz inidirin.

Mod Creator Apk

Mod Creator Apk
Mod Creator Apk

MCPE için Mod Maker, kodlama gerektirmeden kendi özel modunuzu oluşturmanıza yardımcı olur.MCPE modder olmak için programlama dilini öğrenmeye gerek yok. Bu mod yapımcısı uygulamasını kullanarak, bir satır kod yazmadan kendi Minecraft modlarınızı oluşturarak yaratıcılığınızı gösterelim.

Mod Oluşturucu Dünyalarını değiştirmek isteyen Minecraft severler için tasarlanan bu uygulama, kendi Eklentilerinizi, görünümlerinizi ve modlarınızı oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır! Topluluk tarafından oluşturulan milyonlarca dış görünümü, bloğu, öğeyi, çeteyi, modu ve Eklentiyi yeniden düzenleyin ve kullanın. 

Reklamsız ve dikkat dağıtıcı olmayan modların keyfini çıkarın. Minecraft Kaynaklarını Kolaylıkla Tasarlayın * Kendi görünümlerinizi kaydedin ve Minecraft’a aktarın. * Pasta ve pembe kum gibi bloklarla dolu kendi özel dünyanızı inşa edin. * Şanslı bloklar, gökkuşağı kılıçları ve sihirli iksirler gibi öğeler oluşturun. * Renkli koyunlar, gökkuşağı tavukları ve dokulu atlar gibi çeteler tasarlayın. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Nulls Brawl 35.108 İndir Son Güncellenen Sürüm 2021

Blok Kodlama ile Mob Davranışlarını Değiştirin * Gök gürültüsü, üç başlı kurt veya tek boynuzlu at gibi özel yaratıklar oluşturun. * Ekstra parçalar ve şekillerle özel çeteler oluşturmak için yerleşik 3B düzenleyiciyi kullanın. * Kolay görsel programlama ile mafya davranışlarını tanımlayın ve varsayılan davranışları değiştirin. 

Kod ile Minecraft Modları Oluşturun * Hava durumunu değiştirin, saati ayarlayın ve hatta ışınlanın. * Tetris ve Alien Invaders gibi mini oyunlar oluşturun. * Şehirler, hız trenleri ve yer altı demiryolu sistemleri oluşturun. 

Mod Creator Apk
Mod Creator Apk

Mod Creator Apk Özellikleri

– Basit, kolay ve kullanıcı dostu arayüz. Kodlama becerisi gerekmez.

– Özel ürün tarifi: Artık kendi tarifinizle yeni modlanmış öğe oluşturabilirsiniz. Hepimiz şekillendirilmiş tarifi, zanaat tarifini ve fırın tarifini destekliyoruz. Sınırsız fikirlerinizle her şeyi yapmaktan çekinmeyin.

– Özel drop item ve spawn mobs: Bir bloğu kırdığınızda veya mobları öldürdüğünüzde hangi öğenin düşeceğini ayarlayabilirsiniz. Ya bir enderman öldürürsek, öldüğünde 99 elmas ve 99 zombi düşürürsek? Bu havalı mı??

– Artık özel dokuya izin verilir: modunuza kendi dokunuzu ekleyebilirsiniz. Yalnızca 128×128, 128×64, 64×64, 64×32, 32×32, 16×16 boyutlarını kabul ettiğimizi unutmayın

Bu Yazımızda Okuyun :   Taraftarium24 Apk Nedir?

– Silah parçacığı ve efektleri. Kılıçlar alevle yanabilir ve zırhlar görünmezlik kazanmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olabilir.

– Binlerce doku paketi dahildir. Şanslı blok komut dosyası zaten uygulandı. Hem Yaratıcı hem de Hayatta Kalma modunda otomatik olarak özel öğeler ekleyin.

Mod Creator Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan mod creator apk full sürümü indirin.

Mod Creator Apk
Mod Creator Apk

”Google
5 Beğen