Teknobu

Doodle Army 2 Mini Militia Apk (Son Sürüm) İndir 2021


Doodle Army 2 Mini Militia Apk (Son Sürüm) İndir 2021

Doodle Army 2 Mini Militia Apk (Son Sürüm) İndir 2021

Doodle Army 2 6 veya yerel wi-fi kullanarak 12 oyuncuya kadar yoğun çok oyunculu dövüş deneyimini yaşamak için Mini Militia Apk 5.3.7 Son sürümünü indirin.

Doodle Army 2: Mini Militia APK 5.3.7, askerler ve robot arasında bir savaş oyunu nüansına sahip, ardından adından da anlaşılacağı gibi benzersiz bir tasarım karakterine sahip, Doodle. Diğer oyuncularla savaşmak için çevrimiçi bir özellik olduğu için oyunun sıkıcı olacağı anlamına gelmez. Bir solo oyuncu modu için oyuncu, antrenman ve hayatta kalma olmak üzere 2 mod seçeneği ile çevrimdışı oynayabilir.

Mini Militia Apk

Mini Militia Apk
Mini Militia Apk

Doodle Army 2 Mini Militia, sizi dünyanın her yerinden rakiplerle yüzleşmeye zorlayan 2D çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Çevrimiçi savaşlar sırasında aynı anda altı farklı oyuncu oynayabilir.

Eğitim modu ile, yeni başlayanlar öğretici ile oynayabilir. Yeni başlayanlar için, askerler uçabilecek şekilde tasarladıkları için askeri ilk kez kontrol etmek oldukça zordur. Demir adam gibi mini asker de ayaklarının altında roketlerle uçabilir. Hızı kontrol etmenin yanı sıra, oyuncular silahı da kontrol etmelidir. Oyun aslında basit. Temel, düşmanlara karşı savaşmak olan ortak bir savaş oyununa benzer.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android için Minecraft 1.16.221 Apk İndir 2021

Doodle Army 2: Android oyuncu için Mini Militia, birlik veya düşman grupları tarafından sağlanacaktır. Tek bir rehber eşliğinde düşmanları alt ederek oyunu kazanmaları gerekiyor. Oyunu kazanmak için silahlar mağazada görülebilir. Silah ve bomba veya el bombası olmak üzere iki silah seçeneği vardır. Düşmanların üzerine boncuk çizmeye yardımcı olacak bir lazer de var.

Ayrıca, oyuncu bazuka ile bir düşmanı yenmeyi başardığında, silahı bedavaya alabilir çünkü genellikle düşman öldükten sonra düşer. Oyuncular bu şekilde silahlarını değiştirebilirler. Oynanış oldukça basit ve klasik sayılabilir. Avatar özelliği ile oyuncular, mevcut çeşitli seçeneklerle kendi askerlerini seçebilirler. Karakterler, sıradan askerden Noel Baba ve zombiye kadar benzersizdir.

Mini Militia Apk
Mini Militia Apk

Ayrıca avatarı düzenlemek için özel bir özellik ile kendilerininkini yapabilirler. Arayüz adil ve 2D animasyonlu başka bir oyuna benziyor. Grafikler için özel bir şey yok, ancak eğlence için bu nişancı oyunu hem sevimli hem de bağımlılık yapıyor.

Artıları:

  • Basit oyun
  • Sunulan birçok mod seçeneği
  • Karakter seçenekleri çeşitli, benzersiz ve sevimli

Eksileri:

  • 2D animasyonlu grafikler için adil
  • Yeni başlayanlar için, uçtuğu için düşmanları vururken karakteri kontrol etmek oldukça zordur.
Bu Yazımızda Okuyun :   ZArchiver Donate Pro Apk v0.9.5 Güncel Sürüm İndir 2021

Başlangıç ​​İpuçları

Daha yüksek puan ve rütbe alamamayla ilgili olarak, beceriyi geliştirmek için yeni başlayanların en iyi ipuçlarını ve püf noktalarını okuması için zaman ayırması gerekir. İlk olarak, hasarı en aza indirmek için el bombasının yanında eğilin. Ardından, yakın bir dövüş yaparken el bombasını hemen bırakın. Düşmanların intihar ederek amacımızı almasına izin vermeyin. Düşman size daha yakın bir adım attığında kırmızı ok bir işaret verecektir. Silahın ve sağlığın hayatta kalmak için yeterli olup olmadığını düşündükten sonra bomba ile intihar edin.

Daha hızlı gitmek için uçarken yakın dövüş düğmesini (el) kullanın, ardından bir itme gücü verecektir. Her zaman elinizde 2 silah bulundurun ve çalılıklarda da ateş edin çünkü bazen düşmanlar da arkasına saklanıyor.

Mini Militia Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm Mini Militia Apk 5.3.7 son sürümünü indirin.

DOWNLOAD APK 8

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç