Teknobu

Minecraft Apk Mod V1.16.210.50 Güncel
Minecraft Apk Mod V1.16.210.50 Güncel

Minecraft Apk Mod  V1.16.210.50 Güncel

Minecraft Apk Mod

Minecraft Apk Mod Minecraft , orijinal olarak İsveçli programcı Markus “Notch” Persson tarafından oluşturulan ve daha sonra İsveçli şirket Mojang tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir sanal alan bağımsız video oyunudur. Minecraft’ınyaratıcı ve inşa edici yönleri,oyuncuların, prosedürel olarak oluşturulmuş bir 3D dünyada dokulu küplerden yapılar inşa etmelerini sağlar. Oyundaki diğer etkinlikler arasında keşif, kaynak toplama, işçiliği ve mücadele yer alır.

Oyuncunun dünyayı inşa etmek ve sağlığı korumak için kaynakları edinmesi gereken hayatta kalma modları, oyuncuların inşa etmek için sınırsız kaynaklara ve uçma yeteneğine sahip olduğu yaratıcı bir mod ve oyuncuların oluşturulmuş özel haritaları oynadıkları bir macera modu dahil olmak üzere birden fazla oyun modu mevcuttur. diğer oyuncular tarafından. Oyunun PC versiyonu, oyuna çeşitli yeni öğeler, karakterler ve görevler ekleyen üçüncü taraf modları ile ünlüdür.

Alfa sürümü 17 Mayıs 2009’da PC için herkese açık olarak yayınlandı ve kademeli güncellemelerin ardından tam sürüm 18 Kasım 2011’de yayınlandı. Android için bir sürüm bir ay önce 7 Ekim’de ve bir iOS sürümü yayınlandı. 17 Kasım 2011. Oyun, 9 Mayıs 2012’de Xbox 360’ta bir Xbox Live Arcade oyunu olarak yayınlandı; 17 Aralık 2013’te PlayStation 3’te; 4 Eylül 2014’te PlayStation 4’te; ertesi gün Xbox One’da; ve PlayStation Vitaon 14 Ekim 2014’te. 10 Aralık 2014’te bir Windows Phone sürümü yayınlandı. Minecraft’ın tüm sürümleri, 4J Studios tarafından ortak geliştirilen konsol sürümleriyle birlikte periyodik güncellemeler alır.

Bu Yazımızda Okuyun :   GFX Tool Pro Apk İndir ( Son Sürüm) 2021

Minecraft , bir şeyler inşa etmek ve maceralara çıkmak için bloklar yerleştirmekle ilgilidir.

Pocket Edition, Hayatta Kalma ve Yaratıcı modları, yerel bir Wi-Fi ağı üzerinden çok oyunculu modu, sonsuz dünyaları, mağaraları, yeni biyomları, çeteleri, köyleri ve daha fazlasını içerir. Elleriniz yedek ve yakacak piliniz olduğu sürece dünyanın herhangi bir yerinde zanaat yapın, yaratın ve keşfedin.

Hareket halindeyken Minecraft’ın tadını çıkarmak için daha iyi bir zaman hiç olmamıştı.

Minecraft: Pocket Edition, Evrensel bir Uygulama. Bir kez ödeyin ve Android cihazlarınızdan herhangi birinde oynayın.

Minecraft Apk Mod LİNK TIKLAYINIZ.

”Google
34 Beğen