Teknobu

Minecraft APK İndir Son Sürüm 2021 Minecraft Hileli Apk


Minecraft APK İndir Son Sürüm 2021 Minecraft Hileli Apk

Minecraft APK İndir Son Sürüm 2021 Minecraft Hileli Apk

Merhaba değerli dostlar bugün bu yazımızda sizlere Minecraft APK İndirme bağlantısını ücretsiz bir şekilde paylaşacağız. Minecraft apk son sürümü güvenle sitemizden indirebilirsiniz.

Minecraft, ilginç şeyler inşa etmek için bloklar yerleştirmeyi içeren maceralı bir arcade oyunudur. Minecraft PE (Pocket Edition), Hayatta Kalma ve Yaratıcı modları, yerel bir Wi-Fi ağı üzerinden çok oyunculu modu, sonsuz dünyaları, mağaraları, yeni biyomları, çeteleri, köyleri ve daha fazlasını içeren sınırsız özelliklere sahip evrensel bir uygulamadır.

Minecraft APK Hakkında

Minecraft, aslen İsveçli programcı Markus “Notch” Persson tarafından oluşturulan ve daha sonra İsveçli şirket Mojang tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir video oyunudur. Oyun, prosedürel olarak 3D olarak dokulu küplerden yapılar oluşturmanıza izin verir. Oyunun diğer yönleri arasında keşif, kaynak toplama, işçiliği ve mücadele yer alıyor.

Minecraft Apk modda dahil olmak üzere birden fazla oyun modu vardır:

Hayatta Kalma Modları: Oyuncunun dünyayı inşa etmek ve sağlığını korumak için kaynakları elde etmesi gereken yerler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Torque Pro Apk Full Türkçe v1.8.199 2021

Yaratıcı Mod: Oyuncuların inşa etmek için sınırsız kaynaklara ve uçma yeteneğine sahip olduğu yer.

Macera Modu: Oyuncuların diğer oyuncular tarafından oluşturulan özel haritaları oynadığı yer.

Minecraft APK İndir
Minecraft APK İndir

Minecraft APK Mod Özellikleri – Hileli Minecraft

Aşağıda, Android ve iOS için Minecraft oyununun yeni temel özelliklerinden bazıları verilmiştir.

Pazar Yeri – Pazardaki en son topluluk yapımlarını keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz haritalar, görünümler ve doku paketleri edinin.

Eğik çizgi komutları – Oyunun oynanışında ince ayar yapın: öğeleri verebilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Deneyiminizi ücretsiz Eklentilerle daha da özelleştirin! Teknolojiye daha yatkınsanız, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz.

Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz olan Realms üzerinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çok oyunculu modda 10 arkadaşa kadar çapraz platformda oynayın. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz denemeyi deneyin.

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabıyla en fazla 4 arkadaşınızla oynayın.
Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce kişiyle oynayın! Topluluk tarafından yönetilen dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

Bu Yazımızda Okuyun :   Garden Mania 3 Sınırsız Para Hilesi Mod Apk Download

Minecraft Apk İndir Hileli

Play Store’da, indirmeden önce ödeme yapmanız gereken ücretli bir uygulamadır, ancak burada hiçbir şey ödemezsiniz. Aşağıdaki doğrudan bağlantı üzerinden indirin ve kurun.

download 24
Minecraft Apk İndir Hileli

”Google
11 Beğen

Yapılan Yorumlar