Teknobu

Android için Minecraft 1.16.221 Apk İndir 2021


Android için Minecraft 1.16.221 Apk İndir 2021

Android için Minecraft 1.16.221 Apk İndir 2021

Minecraft oyun severler için bu makalemizde Android için Minecraft 1.16.221 Apk‘nın Full sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Android için Minecraft PE 1.16.221 FULL’yi buradan indirebilirsiniz. Bu güncellemede Mojang 5 sorunu çözdü. Örneğin: davranış paketini yüklerken boyama görünürlük sorunu, PS4 sorunu, Realms ile ilgili sorunlar, oynanışta çökme ve çökme meydana geldi.

Minecraft PE v1.16.221.01, 1.16.220.02 – 1.16.40, Android işletim sisteminizde küresel Nether Güncellemesini almak için tam sürümdür. Bu, 500’den fazla değişiklik ve çoğu Nether World için tasarlanmış 200 özellik içerir. Bu MCPE sürümü artık indirilebilir ve macera ve hayatta kalma için pek çok ilginç içerik vardır.

Mojang’dan geliştiriciler duyguları seçmek için bir menü eklemenin yanı sıra mistik biyomlar, korkutucu ve büyülü yaratıklar, elmas öğeleri geliştirmek için netherite cevheri, rastgele yapılar ve herhangi bir oyuncuya hitap edecek diğer birçok yeniliği tanıttı çünkü artık ihtiyacınız yok benzer maceralar eklemek için özel Eklentiler ve değişiklikler indirmek için.

Minecraft 1.16.221 Apk
Minecraft 1.16.221 Apk

Minecraft 1.16.221 Apk Çıkış Tarihi

Bildiğiniz gibi Microsoft, değişiklikleri aynı anda geliştiren ve test eden iki ekip tuttu, bu, yeni güncellemeleri çok hızlı bir şekilde geliştirmemize izin verdi ve sadece 8 ay sonra birkaç küresel güncelleme aldık: Arı Güncellemesi ve Nether Güncellemesi. Şubat 2020’den bu yana, geliştiriciler çökmeler ve hatalar hakkında aktif olarak veri topluyorlar, bu nedenle bu artık MCPE’nin en kararlı sürümlerinden biri.
Yayın tarihi : 22 Nisan 2021
Son sürüm : 1.16.221.01 Tam
Platformlar : Android, Windows 10, Xbox One

Bu Yazımızda Okuyun :   Online Soccer Manager Mod Apk 2021 3.5.22.4

Minecraft 1.16.221 Apk Düzeltmeler:

  • Resimler yerleştirildiğinde bir kez daha görünür (MCPE-121718)
  • PS4’te (MCPE-58897, MCPE-84790) güncelleme yaptıktan sonra oyunun bazı örneklerinin yükleme ekranını geçmeden başlamaması düzeltildi
  • İlk davette bir Realm’de arkadaş izinleri ayarlamaya çalışırken oluşan bir yazılım kilidi düzeltildi.
  • Oyun sırasında meydana gelebilecek bir çökme düzeltildi
  • Oyun Testleri içeren Davranış Paketleri yüklenirken meydana gelebilecek bir kilitlenme düzeltildi

Minecraft 1.16.221 Apk Özellikleri

Oyuncular artık özel bir GUI kullanarak bazı duyguları gösterebilir. Bazı duygular ödenir, ancak oyunculara diğer duyguları gösteren veya diğer duyguları gösteren temel hareketler vardır. 

Nether ve Upper Worlds’de, rastgele yok edilmiş portalların nasıl üretildiğini görebilirsiniz, bu tamamlanıp Nether’e daha hızlı ışınlanabilir! Yıkılan portalların yakınında çeşitli bloklar belirir – obsidiyen, ağlayan obsidiyen, magma blokları, altın bloklar, çeşitli taşlar ve çeşitli rastgele kaynaklar içeren bir sandık! Bazalt Deltaları, Nether dünyasında beyaz kül parçacıklarıyla örtülmüş yeni bir biyomdur. Lav küpleri artık bu biyomda üretiliyor ve burada oyuncu Blackstone’u büyük miktarlarda da bulabilir.

Soulsand Vadisi, duş kumu ve mavi alev bloklarından oluşur. Bu yerlerde iskeletler ve hayaletler ortaya çıkıyor. Maceralar için çok mistik bir yer. Çarpık Orman, yeni toprak bloklardan ve ağaçlardan oluşur. Ayrıca yeni mantarlar, asmalar ve Enderman var! Bu, üst dünyanın alışılagelmiş ovalarına biraz benzeyen bir yer. Kızıl Orman, Çarpık Orman gibi, toprak bloklardan ve ağaçlardan oluşur, ancak farklılıkları vardır. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Android için Gacha Life 1.1.0 Apk İndir

Kızıl ormanda yeni Piglinler ve Hoglins çeteleri bulabilirsiniz. Bazen Piglinler takımlarda toplanır ve onlardan yiyecek almak için Hoglins’e saldırır. Piglinler gerçekten altını severler ve eğer onlar için bir külçe varsa, size rastgele bir kaynak verebilirler.

Piglins, Normal dünyaya ışınlanmanın bir sonucu olarak yaratılan, zombileştirilmiş bir piglin olan bir alt türe sahiptir. Hoglins, Nether World’deki yeni besin kaynağıdır. 

Bu kalabalığı Kızıl ormanda bulabilirsiniz, ancak bu canavarın çok güçlü olduğunu unutmayın! Hoglins ayrıca Yukarı dünyaya ışınlanmaya dayanamaz ve mutasyona uğramış bir zombi canavarına dönüşür.

Minecraft 1.16.221 Apk Nasıl İndirilir

  1. Oyunun APK dosyasını indirin.
  2. Bir dosya tarayıcı uygulaması kullanarak İndirme klasörünüze gidin veya mobil tarayıcınızda tamamlanan indirmeye tıklayarak yüklemeye başlayın.
  3. Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcısına veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzin verin ve sizi kurulum ekranına geri döndürmelidir.

Minecraft 1.16.221 Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan 1.16.221 sürümünü indirebilirsiniz.

Minecraft 1.16.221 Apk
Minecraft 1.16.221 Apk

”Google
10 Beğenmekten Vazgeç