Web Analytics
Teknobu

Metro Retrosu Nedir, Etkileri Nelerdir? 2022
Metro Retrosu Nedir, Etkileri Nelerdir? 2022

Metro Retrosu Nedir, Etkileri Nelerdir? 2022

Merhaba sevgili dostlarım bu yazımızda bugün Metro Retrosu Nedir, etkileri nelerdir ne zaman başlıyor ve bitiyor tüm detaylarıyla bugün inceleyeceğiz.

Merkür retrosu nedir, ne zaman başlayacak-bitecek? Merkür retrosunun burçlara etkisi nelerdir hepsini bugün paylaşacağız.

Metro Retrosu Nedir?

Metro Retrosu
Metro Retrosu Nedir

Retro için astrolojik olarak ‘geri hareket’ denmektedir ancak hiçbir gezegen geri gitmez; sadece yavaşlar ve Dünya’dan bakıldığında geri gidiyormuş izlenimi verir. Basitçe söylemek gerekirse, Merkür retrosu, gezegenin yalnızca Dünya üzerindeki bakış açımızdan geriye doğru hareket ediyormuş gibi göründüğü optik bir yanılsamayı tanımlar.

Bunu deneyimleyen tek gezegen Merkür değil. Aslında, tüm gezegenler gerileme dönemlerinden geçer. Bu algılanan geri hareket sırasında, geri giden gezegenin ilişkili olduğu şeyler çözülür

Metro Retrosu Zamanında Neler Olur?

Merkür retrosu zamanında, teknoloji, iletişim, seyahat, mantık ve bilgi kesintiye uğrar bazı sorunlar oluşabilir.

Merkür’ün gökyüzünde geriye doğru yaptığı tur, bir uçuş ertelendiğinde, dizüstü bilgisayar arızalandığında veya bir e-posta ters gittiğinde etkisi olabilir.

Merkür gezegeni iletişim, bilgi, elektronik, seyahat ve net düşünme ile ilişkilidir. Dolayısıyla, gerileme olduğunda, tüm bu alanlarda bir yavaşlamaya hazır olmalıyız. İşler bozulur. Projeler durabilir. Bir şeyleri kaybederiz. Ayrılıklar olur.

Bu gezegenin işleri gerçekten berbat etme konusundaki itibarı gerçek, ama aynı zamanda yaşamaya alıştığımız hızlı yaşam tarzından da kaynaklanıyor. E-postaların, metinlerin ve güvenilir WiFi’nin her şey olduğu teknoloji odaklı toplumumuzda iletişim gezegeninin büyük bir işi var.

Metro Retrosu Ne Zaman?

2022 Merkür retrosu takvimi belli oldu. Bu yılın ilk Merkür retrosu, 14 Ocak itibariyle başladı ve 6 Şubat’a kadar devam edecek. Sonraki Merkür retrosu tarihleri ise şöyle;

10 Mayıs-4 Haziran arası,
9 Eylül-3 Ekim arası,
29 Aralık-20 Ocak 2023 arası..

”Google
12 Beğen